Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jemjem Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
50.391
Cevap
477
Favori
3.841.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 dk.
  • Cevaplayan Üyeler 7079
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5577
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2878
  • Favoriye Eklediklerim 573
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • klima5505 (5577 mesaj) kocausta* (3114 mesaj) 9köy (1956 mesaj) mbirol (1392 mesaj) kemal1414 (1249 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19788 mesaj) Mobil (6744 mesaj) Tablet (1017 mesaj) Mini (518 mesaj) Uygulama (1302 mesaj) (180 mesaj) (357 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Klimalar >> Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]
Giriş
    5451 Mesaj

klimam ısıtmıyor. daha doğrusu 5 dakika ısıtıyor sonra 10 dakika duruyor. neden böyledir ki? 2013 model eski arçelik klimalardan

|
    |
  • Yarbay
    2217 Mesaj

Aynen dediginiz gibi firmanin musteri hizmetlerini arayip kayit actiriyorum. Ancak adamlar gelmiyor. TEkrar firmayla (LG) irtibata geciyorum bana servisin numarasini verip ordan arayip cagirin diyor. Lan ben cagirip halledeceksem senin musteri hizmetlerin niye var?!?!?

|
    |
    yimust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3736 Mesaj

işte bu nedenle boschu tercih ediyorum, biraz ciddiyet bunlarda var....

|
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Arkadaşlar bazen özellikle geceleri lg klimamda iç ünite göstergesinde küçük ikon olarak üst üste kartanesi ve su damlası işareti çıkıyor ve hava kanalı nerdeyse kapanarak hava üflemesi duruyor. Bu üst üste duran küçük kartanesi ve damla işaretinin anlamı nedir?

Bu gönderdiğim resimdekine benziyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kendorf

Arkadaşlar bazen özellikle geceleri lg klimamda iç ünite göstergesinde küçük ikon olarak üst üste kartanesi ve su damlası işareti çıkıyor ve hava kanalı nerdeyse kapanarak hava üflemesi duruyor. Bu üst üste duran küçük kartanesi ve damla işaretinin anlamı nedir?

Bu gönderdiğim resimdekine benziyor.

Nem alma modu olabilir. Klimanın kullanma kılavuzunda bu simgelerin ne anlama geldiği yazıyor olmalı.

• Yüzbaşı
    262 Mesaj

Ne kılavuzda ne de internette birşey bulabildim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ytuytu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3736 Mesaj

üsteki işaret soğutma, aldaki nem alma, öbür işaret bizde yok....

|
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj

Klimalar ortamı soğutmak için iyi ama çok kritik bi konu var o da filtre. Klimalar zamanın ve düzgün temizlenmezse havayı zehirliyo. Bilmeyenler için söyleyeyim Vestel'in bazı klimalarında Gün Işığı Pro adında bi özellik var. Bu özellik sayesinde zararlı virüs ve bakterileri öldürüyo. Covid-19u bile temizliyo. Filtrelemeyi yaparken güneş ışığına benzer şekilde bi ışın teknolojisiyle temizleme yapıyo. Beş kademeli filtreleme sistemi var hem iç ortamın hava kalitesini arttırıyo hem de iç aksamların temizliğini sağlıyo. Eeee daha ne olsun. Klima seçerken bu özelliği dikkate almakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet.Akif -- 18 Eylül 2021; 21:39:0 >
  • Yarbay
    3736 Mesaj

valla klimalarda kendi kendini temizleme özelliği var, sizin dediğiniz daha ziyade hava temizleme cihazlarında mevcut; her klimade genellikle ;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ea/4f/3f/ea4f3fbef4fee541f4924e1bfcb13d8a.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Mehmet.Akif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1669 Mesaj

Covid19 u nasıl temizliyor ? Öyle bir teknoloji buldularsa tüm dünyaya satsınlar :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mehmet.Akif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    110 Mesaj
    |
    |

Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.