Şimdi Ara

KKTC uyruklu saçmalığı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
24.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sende Kıbrıs'a git buradan gidenler için özel şartlar var
  • Bırakın sıralamayı adamlar bedavadan yaşıyor.sabah 10 akşam üstü 4 dedin mi ne bakkal ne market açık. Üstüne ailelere aylık para verdiklerini de duymuştum kıbrısta yaşadıkları için..
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Haa aynen ben de öyle birşey duymuştum sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dorocha

Bu mesaj silindi.
    Düşük iq bi milliyetcisiniz.
  • O ne oyle tersten mesleki deformasyon gibi. Ben ingilterede okumayi seveyim devlet bana butun okullarin kapisini acsin. Bunu de bakalim bi ingilize kac dk durmadan gulecek sana
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Arkadaş Kıbrıs hakkında yorum yapmış, bende öyle. Diğer ülkelerin bizi ne kadar çok istediklerini(!) zaten biliyorum
  • Arkadaşlar sadece KKTC için geçerli değil tüm yabancı öğrenciler için geçerli
  • GKRY pasaportu alabiliyoruz.
  • Kill Em With Kidness kullanıcısına yanıt
    Baktım sonradan hocam okusanız tüm konuyu.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerinden neden benim haberim yok?
  • yapıcak bir şey yok beyler kendimizi darlamanın bir anlamı yok bu kadar salak bir milletin böyle dangalakça kararları şaşırtmıyor batmayı sonuna kadar hakediyoruz zaten dolar euro da bunu kanıtlıyor aptal aptal milliyetçi yorum yapanlar olmuş onlara da allahın verdigi aklı kullanmaya davet ediyorum öyle polemikler için alıntılamasın gece gece ban yemek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS27 -- 5 Ağustos 2018; 22:42:46 >
  • Katılıyorum.Kktc diye ek bir kontenjan açmak yerine normal kontenjanlardan alınsınlar.Eğitim sistemleri bizi ilgilendirmez.
  • Trde yozgatın bir köyündeki öğrenciden daha mı kötü imkanları var?

Sınava girmesinler bu ünilere girmesinler demiyoruz ki, bizimle aynı şekilde değerlendirilsinler diyoruz
  • türk devleti adayı üs olarak kullanmasa emin olun kıbrıs falan umurunda olmaz bizimkilerin.

kibrisin yuzde 90i turkiyeyi sevmiyor turkleri sevmiyor rumlarla bir olabilmek icin resmen ayrilikci cumhurbaskani bile sectiler.

ama yeri gelince turk universitelerine girmeye can atarlar ingiltere hepsini almiyor bir cogunun parasi zaten yetmiyor.

guney kibris rum kesimi avrupa birligine girdiginden beri gerekirse rumlarin kaba etini yalayacak hepsi pasaport icin zamaninda dedelerinin babaannelerinin canice canli canli kesildigini unutan bu zirtolar benim universitelerimde benim ulkemde imkanlara erisiyorlar he mi?

bitlisin koyunde sirnagin koyunde ki bir kurt cocuktan veya turk ne artiniz var sizin? imkanlar kisitliymis hadi lan ordan bu adamlar terorun icinde yasiyorlar resmen yinede aglamiyorlar bu kibrislilar gibi.

adanin yaslilari turklere hurmet eder sever kendilerini turk sayarlar bu yeni yetme zirtolarda pasaport icin kaba et yalarlar.

bir araplar iki kibrisli yeni yetme tayfadan illet geldi.

bir de neymis kara para akliyormus turkiye ulan kafaniz mi guzel sizin 3 5 mafyanin akladigi paradan banane ben devletimin ne yaptigina bakarim.

fuhus bile ekonominizi gecindirmenize nasil yardimci oluyor bu rezilligi bile engellemiyorlar cunku para geliyor para.

yös baska bir konu zaten onada sallarim da konumuz degil

unutmadan bu dogal gaz aramalarinda bir halt cikmazsa kibris gozden duser tr bosu bosuna her yil 700 800 milyon usd cope atmaz atamaz zaten krize girdik .birlesirler rum kesimiyle avrupa birligide bunlarin pasaportuna kota koyar zirlarlar turkiye geri gelsin diye rumlar bunlari seviyor saniyorlar saka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-151CCB885 -- 6 Ağustos 2018; 1:57:14 >

• Söylediklerinizin çoğuna bire bir katılıyorum hocam.
  • o da bişey mi? 1 kişi kontejyan açıyorlar kıbrısa.

yabancı öğrencilere neredeyse sınav yok ve sayıları cok cok fazla. hem sıkıntı yaratıyorlar okulda. yanancı derken avdupalı değil, afgan pakistanlı bangladeşli azeri fln.

kıbrıs kontejyanı dolmuyor bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

o da bişey mi? 1 kişi kontejyan açıyorlar kıbrısa.

yabancı öğrencilere neredeyse sınav yok ve sayıları cok cok fazla. hem sıkıntı yaratıyorlar okulda. yanancı derken avdupalı değil, afgan pakistanlı bangladeşli azeri fln.

kıbrıs kontejyanı dolmuyor bile.
    onlarin zaten ben ayrica ne diyecegimi bilmiyorum ne isi var elin afganinin benim ulkemde? ölüyorsa orada ölsün kafasini kullansin bu ulke zamaninda ayaginda terlik çarık olmadan ingiliz zirhlilarini batirdi vs onlarca ornek var.

adamlar dag maymunlari talibani bitiremediler kendi halki destekliyor zaten ne bitirmesi benim ki de iş işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-151CCB885 -- 6 Ağustos 2018; 2:10:20 >
  • En büyük saçmalık YÖS.Meslek liseli bulgar arkadaş tıpa girdi.Yazıklar olsun ne diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Kardeş kıbrısta senin gittigin dersaneler gibi dersane mersane yok.Ulan dogru duzgun okul lise bile yok siralamasinin dusuk olmasi normal.Senin elinde bol imkan vardi sen calissaydin o zaman.Sanirsin her Kibrisli adada mis gibi takiliyo oh kebap surekli tatil yapiyo dimi.
    Girne turk maarif kolejinden mezun biri olarak soyleyeyim, egitim kalitesi cok iyiydi. Sinavla ogrenci alirdi ve tum dersler ingilizceydi. Hocalarin cogu ingilterede master, doktora yapmis kisilerden olusurdu.

Bu bahsettigim 98 - 2000 arasi. Su anda durum nedir bilemiyorum ama sonuc olarak o ulke universite ile dolu bir ulke ve egitim olarak yabana atilacak bir konumda degil diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.