Şimdi Ara

KKTC uyruklu saçmalığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
24.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yüzbinlerin hakkını emeğini saçma özel kontenjanlarla obp saçmalıyla yiyorlar ve biz hiç ses çıkarmıyoruz artık buna birileri dur demeli az önce dikkatimi çekti 18k ile alan eskişehir diş hekimliği kktc uyrukluları 39500 sıralamayla alıyor bizim suçumuz ne yani türkiyede doğmak suç mu?

Lanet olsun size de sınavınıza da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Konuya karşı nötrüm ama çifte vatandaşlığı olup Türkiye’de eğitim görmüş olanlar bahsettiğiniz gruba uymuyor

Sayıları da az değil,

Burada 4-5k daha iyi sıralama yapabilmek için 1 sene daha harcayan insanlar var bu kadar bastıra bastıra konuşmadan önce bunları da hesaba katın derim
    yapıcak bir şey yok beyler kendimizi darlamanın bir anlamı yok bu kadar salak bir milletin böyle dangalakça kararları şaşırtmıyor batmayı sonuna kadar hakediyoruz zaten dolar euro da bunu kanıtlıyor aptal aptal milliyetçi yorum yapanlar olmuş onlara da allahın verdigi aklı kullanmaya davet ediyorum öyle polemikler için alıntılamasın gece gece ban yemek istemiyorum
  • Up

• Ne doğru bu ülkede kardeşim 135 dakika ile adam seçiyorlar hey yavrum hey

• SherlocKHolmes666 kullanıcısına yanıt
    Hocam orasına bile neyse dedik de bunlar artık bıktırdı ya bizi

• Hocam Kıbrıs'a git o zaman. Orda da bizim ülkede tanınan ayrıcalıklar var ve Kıbrıs bence çok güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 5 tl hocam kibrisa gidilir mi?

• Onlarda buraya geliyor. O yüzden laf yapma, kendi memleketinden başka bir yerde yaşamanın zorluğu da var.

• Allah allah laflara bak.Kardeşim ben liseyi ankarada okudum herkes kendi uyumundan bahsetcekse ohoo.Uniyi de dişarida okuyacagim o kisiden kisiye degisir.

• Kardeş kıbrısta senin gittigin dersaneler gibi dersane mersane yok.Ulan dogru duzgun okul lise bile yok siralamasinin dusuk olmasi normal.Senin elinde bol imkan vardi sen calissaydin o zaman.Sanirsin her Kibrisli adada mis gibi takiliyo oh kebap surekli tatil yapiyo dimi.

• Konuya karşı nötrüm ama çifte vatandaşlığı olup Türkiye’de eğitim görmüş olanlar bahsettiğiniz gruba uymuyor

Sayıları da az değil,

Burada 4-5k daha iyi sıralama yapabilmek için 1 sene daha harcayan insanlar var bu kadar bastıra bastıra konuşmadan önce bunları da hesaba katın derim

• bende kıbrısa gidiyom tatil kebab karı kız zaaaa

• Çok haklısın hocam da Kıbrıs sanıldığı gibi bir yer değil elbet istisnalar vardır.Ben de haksız buluyorum geçişlerin çoğunu ama orada cidden hiç kurum yok

• Evet hocam gerçekten de bahsettiğiniz gibi Kıbrıs, buradakilerin en kötü durumdaki biziz tüm dünya kebap yapıyor havası beni de rahatsız ediyor

Orada doğup büyümüş bir öğrenci için kolay değil bu konuda hak veririm.

Ama bunu ihtiyacı olmasa da sistem bugı gibi kullanıp üste tırmanan çok fazla kişi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9C04F1B8 -- 3 Ağustos 2018; 22:29:35 >
  • Yahu sen nerden biliyorsun dershane falan olmadığını kıbrıstakilerin hiçbir dezavantajı yok ayrica elimden geldiği kadar calistim vicdanim rahat o konuda gelip savunma onlari bana.

• Hem mesele kibrislilar da degil mesele onlari cok dusuk kontenjanlarla alan sistem normal kontenjanla alsa asla birşey demezdim.

• ya en çok da ne güzel biliyor musun hiç gitmediğin bir yer hakkında ve oradaki insanların yaşantısını bilmeden yorum yazmak :D devam et sen hocam
  • KKTC uyruklu olsam her tıpa girerim ak saçma sapan şeyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belli sen memnunsun kontenjandan kibristansin belki de.kardeşim hakkimizin yendigi su goturmez boş yapma hadi bakiyim son cevabimdi sana yazdigim seyin hicbir mantikli aciklamasi olamaz zaten sacmaliyorsun yok dershane yokmus yok aileden uzakmiş o zaman koy cocuklarina da kontenjan acalim oyle sacma sey mi olur.

• Aynen katiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.