Şimdi Ara

KKTC uyruklu saçmalığı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
24.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seni beni Avrupa'nın almamasının sebebi pasaportumuzun düşük değerde olması.Afrika ülkelerinin bazıları bile daha prestijli maalesef.KKTC'liler Avrupa birliği vatandasligi alabiliyor ve durumu iyi olanlar Ingiltere'de okuma imkanlari var zaten.Turkiye'ye gelen sayisi fazla degil hocam boyle bir konuda algi kasmak bana sacma geliyor acikcasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 4 Ağustos 2018; 18:42:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam avrupa birliği vatandaşlığını alabiliyor çoğu ingilterede okuyor ama dersane yok(!) ondan mağdurlar...
  • GYGD G kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar anlatsam da sen kafandakine inanacaksin bosverelim en iyisi butun Kibrislilar cok zengin ve hepsi Turkiye'deki universitelere belesten geliyor diyelim ne dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 4 Ağustos 2018; 18:43:4 >
  • Hocam beni kızdıran nokta Kıbrıs'ın maddi durumu ya da iklimi değil Türkiye'deki herhangi bir şehre herhangi bir bahane olmaksızın böyle bir ayrıcalık tanınsa yine karşı olurum ki benim için KKTC herhangi bir ülkeden farksız.
  • Türkiye ve eşitlik ? Sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ape1281

Kıbrıs'ta dolarla değil tl ile yaşanıyor.
    Asıl önemli şeyler GBP üzerinden.

Ev (alım-satım, kira), araba (sadece alım). GBP üzerinden.
  • Kıbrıs’da sene 1679 herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 4 Ağustos 2018; 19:28:3 >
  • Guest-07C238B73 G kullanıcısına yanıt
    Kebap ne alaka ya?
  • Dorocha kullanıcısına yanıt
    Nasıl rahat okuyorlar avrupada acaba? kktcyi sadece türkiye tanıyor.
    Saygı çerçevesinde konuş.Dediğine baktım rum kesimi vatandaşlığıyla gidiyorlarmış o zaman rum kesimi üniversitelerinde okusunlar.Hiçbir haklı gerekçesi yok.Araştırmayı bilmesem de saygı duymayı biliyorum teşekkürler sokak ağızlı.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William0 -- 4 Ağustos 2018; 20:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: William0

Saygı çerçevesinde konuş.Dediğine baktım rum kesimi vatandaşlığıyla gidiyorlarmış o zaman rum kesimi üniversitelerinde okusunlar.Hiçbir haklı gerekçesi yok.Araştırmayı bilmesem de saygı duymayı biliyorum teşekkürler sokak ağızlı.

edit:imla
    Kıbrıs ve Türkiye hakkında hiç bilgin yok ama yine'de patavatsızca yorum yapıyorsun, önce Kıbrıs'ın tarihini öğren sonra oradaki Türklerin yaşadıkları tarihsel olaylar silsilesini öğren ve Türkiye için önemini öğren. Hem bilgisiz, hem aşırı bencil ve kıskançsın, hemde patavatsızsın, Kıbrıslı türklere verilen kontenjanların senin ile hiç bir ilgisi yok, bunu bilmeden öfke kusuyorsun adamlara, onlara verilen kontenjanlar seni zaten etkilemiyor, ergenliğin verdiği gazla böyle bir konu açmışsın madem, bir daha önce araştır sonra yorum yap.

Neyse hocam katilmiyorum sana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öz vatanında garipsin öz vatanında parya.

Bosverin hocam boyle adamlara laf anlatamazsin gitmedigi yer hakkinda konusurlar hepsi

• Ağlamayın lütfen.

Kıbrıs bağımsız bir devlet. "Farklı" bir devlet. Tanıyan tek ülkeyiz. Türklerin vergi kaçırmak için kullandığı paralel mekan gibi bir şey hatta. Sonuç olarak, Türkiye dışındaki bir ülkeden biri olarak bakacaksın olaya.

++ Hemen hemen her üniversite dışarıdan gelen öğrencilere yardımcı oluyor. Bu ayt/tyt de oldu diye ağlama lütfen.
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    Ağlama ne ya ergen misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görünüşe göre sen öylesin. Yukarıdaki arkadaş sana açıklamaya çalışmış sen katılmıyorum demişsin. Ne kadar ironik anlatamam.

Başından sonuna kadar ağlama ve çekememezlik mevcut bu konuda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.