Şimdi Ara

Kız selam verirse yürümeli miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Final haftasında yani aralık ayının son haftası fakülte banklarında 3 kızla tanıştım. Sadece benim yanım boştu yanıma oturdular. Aynı sınava girecektik alttan alıyorum o dersi. Not istedim verdiler, sonra konuşmaya başladık. Ben biraz çekingen davrandım sınava çalışma ayağına ama zaten kalacağım da belliydi, adımı falan sordular, hocayla yaşanan komik olay anlattılar. O günden sonra karşılaşmadık. Bir tanesini beğendim. Aria Alexander'a çok benziyor yüz olarak. Sizce karşılaştığımızda selam verirse yürümeye başlayım mı? Liseden sonra hiç sevgilim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 18 Şubat 2018; 16:23:41 >

• dene şansını :)
  • Dene şansını ama temkinli ve saygı çerçevesinde yaklaşki yanlış alarm olmasın, eğer kızda sana karşı boş değilse aşırı aşırı abartmadığın sürece (benim yaptığım gibi) sorun olmaz iyi şanslar
  • İşte böyle her selam veren yada gülümseyen kıza yürüdüğünüz için erkeklerin geneli sapık damgası yiyor, yahu arkadaş olarak selam veriyor olamaz mı ? arkadaşlık denen bir kavram yok mu niçin böyle her kıza verecekmiş gibi davranış içindesiniz
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    tmm knk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.