Şimdi Ara

16 yaşındayım sakalım çıkmadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aynen bende 16 yaşındayım. Benimde yeni yeni bıyık ve çene altında kıl çıkıyor. Ama favori denen şey yok
  • Çıkar çıkar.Ben bıktım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yaşındayım sorun yok :D
  • 16 yaşında sakalının olmamasından doğal ne var. Ben 19 yaşındayım sakal yok daha. Hiç yok değil elbet, ama sakal gibi sakal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keke In Da House

16 yaşında sakalının olmamasından doğal ne var. Ben 19 yaşındayım sakal yok daha. Hiç yok değil elbet, ama sakal gibi sakal değil.

benim yaşımda hatta 1 ay büyük adamın kılları çıkmış bırakıyo :D da ondan sordum bendede çıksın artık
  • Hic jiletle filan ugrasma. Yoksa uc dort sene sonra bu sefer de sakalim cok dersin. Kendi haline birak iki sene sonra cikar

• arkadaş ne ballısınız siz ya ben 17'ye yeni girdim tabiri caizse peşmerge gibi sakalım çıkıyor müdür 2 günde bir sakalı kes kes kes diye uyarıyo bıktım la
  • Irsi bir durumdur ama çok sıkıntı haline getirdi isen doktora gidiceksin arkadaşım.
  • 13 yaşımdayım her gün tıraş oluyorum
  • Benim 14 de bıyıklar , 15 de sakallar çıkmaya başlamıştı. 16 da 2-3 hafta kesmesem mağara adamı gibi oluyordum. :D üstelik hiç jilet vurmamama rağmen , full makine.

özetle bırak çıkmasın bence daha iyi. hep kesmek zorunda kalıyorsun , bir müddet sonra sakalını kessen bile yeşil yeşil gözüküyor kabasakal gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatayaga

normalmi

Normal dostum dah çok çıkmasını istiyorsan traş ol
  • ben bıktım traş olmaktan siz çıkmıyor diye şikayet ediyorsunuz.benim gibi 30 unuza gelin göreyim ben sizin sakal konunuzu.
  • 21 yaşındayım yeni yeni çıkıor
  • Benim 19 yaşında çıkmaya başladı. Şimdi önünü alamadık. Çıkar elbet yaşın daha küçük. Senden büyük kardeşim var onun da çıkmadı.
  • Ben 16 yaşındayım daha doğru düzgün tüy yok senin dediğin şeye bak. En geç üniversite de çıkar merak etme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.