Şimdi Ara

burna darbe aldım? tecrübeliler yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
48.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun bi kavga sonucu burnuma 3-4 darbe aldım. nefes almada sıkıntı yok, tuvalette sümkürünce çok kücük bi kan pıhtısı geldi. baska da bişey olmadı ama burun eğildi gibi bi tarafa. böyle bir şey olabilir mi? herhangi bir kan ya da ağrı olmadan kırılma ihtimali ya da yamulma durumu olabilir mi? ayrıca ne yapılabilir simdi. kırılmış ya da yamulmuş eğrilmiş oldugunu nasıl anlarım

EDIT : uzun vadede problem çıkarır ya da burunda büyüme sebebi falan olabilir mi birkaç kişi sitelerde öyle yazmış da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 27 Nisan 2017; 20:35:10 >

• Doktora git bi baktir.yanlis kaynarsa hayatın boyu oyle kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şişmiştir buz koy.
  • KBB doktoruna görün mutlaka. Burada ne yazsalar boş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bur kırılma durumu olsa sen böyle rahat duramazdın, dahasını bilmem doktora git

• Burun kirilmalarinda bazen insan hissetmiyor kirildigini.

• Bir abi ile kickboks antremanında antreman yaparken yanlışıkla burnuna yumruk attım. Gardını kapatması gereken yerde şaşırıp açtı, bende farkedemeyince abinin burnunu kan içinde buldum. 2-3 gün sonra abinin burnu sağa doğru yatmış, öne doğru eğrilmişti. Halen öyle. Bir doktora görün derim

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Doktora göründüm çok şükür bi şey yok, kan da akmamıştı sadece kan pıhtısı gelmişti bi iki adet. Ağrı desek ; elimi sağ tarafa bastırınca var. Simdi uzun vadede bu sıkıntı çıkarır mı acaba, bugun 2.gün falan oldu ayrıca şeklinde bozukluk var mı anlayamıyorum. eski fotoğraflarla yeni fotoğraflarımı birleştiriyorum. fotoğraflarda sırıtıyor gibi. aynada sıkıntı yok. yani bu uzun vadede sıkıntı çıkarır mı ya da burun büyümei gibi bi problem oluşturur mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 27 Nisan 2017; 20:33:31 >
  • Benim yanlışıla vurduğum abinin burnu 2-3 aydır aynı şekilde. Sağ tarafa doğru öne yatık. Sanırım estetik olması gerekiyor onun. Senin burnunu tam göremeden birşey diyemeyeceğim

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    bende öyle bir durum yok bide bu durum sonradan yavaş yavaş mı gerçekleşti yoksa o anda mı oldu öylece?
  • Hemen hocam. Sonraki antremanda farkettim burnunu

• ben de öyle bi durum olmadı çok şükür kanama da olmadı ama gelişim çağındayım ilerde problem oluşturur mu acaba bu darbe. bide eski fotoğraflarımla yenilerini eşleştiriyorum bazı fotoğraflarda burnum farklıyken bazılarında aynı çıkıyor. hastanede sıkıntı olmadığını söylediler ama burnumun sağ tarafında bariz bir sivrilik var gibi nasıl bir şey olup olmadığını anlayacağım bilmiyorum.

edit : ayrıca elmacık kemiğime de geldi demirle sert darbe, o da burnu etkiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 29 Nisan 2017; 23:45:38 >
  • .
  • yamulma olmadiysa sikinti olmaz aldigim olmustu kan olayi normal bir sure

• Kemikte sıkıntı var git bi röntgen mi ne çekiyorlarsa işte çeksinler.Önemsememezlik bişey olmazcılık yapma sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 1 Mayıs 2017; 22:17:47 >
  • doktora gittim inceledi çok şükür bi şey yokmuş. yalnız ben psikolojik midir nedir yamulmuş gibi hissetiyorum sanki. şöyle yani burnun sağ tarafında çizgiler var gibi geliyor sanki kemik zedelenmiş de çizgiler oluşmuş gibi. takıntı oldu artık.
  • bende yaklaşık 4 sene önce aynı duyguları yaşıyordum burnum gerçekten yamulmuş fotolarda bariz belli oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.