Şimdi Ara

Kız konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11 aydır sevgiliyiz. Ne zaman onsuz arkadaşlarla dışarı çıksam hiç bir şey yazmıyor, aramıyor. Ben mesaj attığımda da cevap vermiyor uyuyordum diyor.

Bana göre bu bir tepki.

Kız biraz içine kapanık, tek derdi evlenmek.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sen kafayı yemişsin. Bizim ortamda arkadaşlarımla çıktım dediği halde kız tarafından darlanan adam eleştirilir. Sen ne diyorsun? Bu ilişkide erkek olanın sen olduğuna emin misin

• O açıdan bakınca öyle ama benim demek istediğimi anladınız mı?

Ölü taklidi yapıyor.

İnsan nasıl uyuyakalabilir ben asla ve asla anlamıyorum. Çok uykusuz geldiğini hisseder, kafasını yastığa koymadan mesaj atabilir arayabilir uykum geldi yatıcam diye.

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt

hala sorguluyorsun. sorgulamasan üstüne düşmesin yapamaz bu hareketleri. Verdiğin cevap bir şeyi değiştirmedi yani hocam.

Sana tavsiyem bu konuyu umursamayı bırak bu senin ne kadar takıntılı oludğunu gösteriyor. muhtemelen bahanen de ama çok seviyorum çok değer veriyorum falan

• Tamam da kanka umursanmayacak gibi mi?

o yazmayınca ben de eve geldm iyi geceler falan yazmadım.

şimdi de limoni olduk. Hep böyle oluyor yani.

• Sen de açıkça sor arkadaşlarımla dışarı çıkmam seni rahatsız mı ediyor bu tavrın ne diye

• İçine kapanık kızlar varsa neden asosyal erkekler yoklukta

• bu kadar basit bir şey aramızda sorun oluyor deyip umursmayqcağın yere Hala neyin derdindesin. Kızla iki gün limoni ol nolacak?Sana hakszlık yapıyır. Sen kendin hatalı hissettiğin zaman yalvar yakar özür de diliyorsundur.

Kız yazmıyorjuş da arası limonu oluyormuş. İki gün küsseniz ölmezsin korkma. Allah uçak kazası vermesin senin işin zor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.