Şimdi Ara

Kız başıma İLK defa yola çıkıyorum, Tavsiyee :)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
121
Cevap
0
Favori
7.747
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Kız başıma İLK defa yola çıkıyorum, Tavsiyee :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16 Mesaj

Ya umarım rahatsız etmiyorumdur, yazdıklarınızdan sadece yağa bakma şeyini bilmiyorum, aracımın yagına nasıl bakabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    9FiestaM6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

aracımın yagına nasıl bakabilirim ?

https://goo.gl/kQF8sG
    |
    |
    Eylüll__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj

İnternetim E çekiyor bulunduğum yerde şuan, ondan yazdım, sen söylemeseydin bilmiyordum tüh google’ı çok sağol, aydınlandım resmen, youtubeyi açamıyorum E bağlatısından dolayı !

|
    |
    snoppy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Burdur üzerinden Antalya'ya gidin. Çubuk beli inişinde polis kontrol noktasını geçtikten sonra bir üst geçit gelecek orada Alanya-havalimani tabelasını takip edin. Sizi aksu kavşağına çıkaracak bu yol. Bu sayede Antalya şehir trafiğini görmeden Belek yoluna ulaşırsınız. Bu bahsettiğim yeni bir yol, henüz navigasyonlarda yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Bahsettiğim yol burası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4822 Mesaj

belek olduğu için Isparta üstünden gitmesi daha mantıklı olur.
    |
    |
    III I II III I I kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Erkek-kiz ne fark eder, konu başlığının mantığını anlayamadım

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 1700 // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair Carbide 400R // FSP Aurum-PT 1200W // Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz // Corsair H100i v2 // ASUS PRIME B350-PLUS // OCZ RD 400 NVMe

OnePlus 3T 128GB
  • Yarbay
    12964 Mesaj
    Isparta yolundan Belek tavsiye ederim çok güzel bir yoldur. Karacaören baraj gölü manzara şahane.

|
    |

Yol boyunca abuk sabuk taciz edip peşine takilanlar olursa 155'i ara.

Arada bir mola ver ama hava kararmadan gideceğin, konaklayacağın destinasyona ulaşmaya çalış.

Yola çıkmadan tek basina bir kere lastik değiştir. Stepnenin durumunu ve havasini kontrol et.

Yola çıkmadan yağ, soğutma sivisi, cam suyu ve fren hidroliği nerededir, seviyesi nedir öğren ve kontrol et..

Arabani park ettigin yerlerde mümkün oldugunca 12V soketlerini kontrol et. Kontak kapali muzik dinleme. Farlari acik unutma.

Uzun yolda gunduz bile olsa Farin acik olsun.

Hava kararsa bile, issiz yollardan geciyorsan, acele etmeden geç trafik isaretlerine sehirler arasi yolda daha fazla uy. Tabelalari kontrol et tam olarak tabela okuma konusunda yeterli hissetmiyorsa bir gozden gecirmeye calis.

Sollamak icin acele etme, uzun yolda sen yorgun olmasan bile yorgun sofor cok olur.

Far hizzalarini ayarini kontrol et.

Uzun huzmeli farlari orman ve dag yollarinda kullanabilirsin. Ancak karşıdan arac geliyorsa uzak bile olsa asla kullanma.

Gördüğün kadar git kendine tolerans vererek takip mesafeni koru.

Büyük araçların cok arkasina girme. Taş gelebilir veya lastik kaplamasi cikabikir, takip mesafeni arttir.

Duble yollar aniden sehir ici (meskun mahal) girebilir. Hiz siniri 50'dir yaya gecitlerine kooru altlarina dikkat et.

Depon hep dolu olsun, anlamsiz yerlerden yakit almak zorunda Kalmazsin. Yolda bırakabilir.

Yolda olmak güzeldir. Önlemini al yolun tadını çıkar, acele etme.

Uykusuz ve cok yorgun sürme.

Benzin istasyonlarinda aracini kiitle çantani sakla.

İyi yolculuklar kaptan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLLyC -- 16 Ağustos 2018; 22:3:21 >
    |
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj

Çok sağolun dediklerinize tamamen dikkat edeceğim, taciz,bakma olaylarından dolayı aracıma cam filmi yaptırmıştım çok faydası oldu, uzun yolda inş sıkıntı olmaz, tekrardan çok sağolun :))) yağınıda bi petrolde kontrol ettirdim sıkıntı yok hallettim onuda
    |
    |
    aLLyC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bon Voyage!

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Eylüll__

Ya umarım rahatsız etmiyorumdur, yazdıklarınızdan sadece yağa bakma şeyini bilmiyorum, aracımın yagına nasıl bakabilirim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: 9FiestaM6

Orijinalden alıntı: Renault Sport

Ankara - Polatlı - Afyon - Isparta - Antalya şeklinde gitmenizi öneririm.

Mola için Afyon'daki Cumhuriyet tesislerini öneririm.

Iyi yolculuklar.
    Dinlenme tesisi yeri güzel de hocam Ilk yola cikan birisi adina Burdur yolu Isparta yoluna göre daha iyi olmaz mi?

Isparta yolu uzun yolculuğu çokça yapan kişiler için keyiflidir. Ama burdurda Duble yol avantajligi vardir. Birde Isparta yolu ilk yola çıkanlar için zorlayıcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Rock -- 16 Ağustos 2018; 22:52:23 >
    |
    |

beter olun. Böylelerine birde yardım etmeye çalışıyorsunuz sırf .. neyse . Sende daha aracının yağına bakmasını bilmiyorsan boşa o arabaya binme , ehliyeti nasıl aldın merak ettim doğrusu . Ayrıca sana millet burda uzun uzun yağa nasıl bakmalısın , bakınca ne anlamalısını anlatmak ve senin internetinin çekip çekmediğini bilmek zorunda değil. Bu kadar tembel olup bu kadar pişkin olmak pes doğrusu.

|
    |

Manzarayi falan boşver olabildigince, parali otoyollardan gitmeye bak. Tabelada yeşil olanlar.

Cok kahve icme, kahve dehidre eder, stresi arttirir. Yanina 1.5 litrelik su al her molada.

Dehidrasyon dikkat dagnikligi yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLLyC -- 16 Ağustos 2018; 23:46:40 >
    |
    |
    Belek de gezecek yer yok fazla. Antalya sıcağında otelden çıkılmaz zaten. Arabaya gerek yok. Otobüsle git bence.

|
    |

Orijinalden alıntı: elcas

belek olduğu için Isparta üstünden gitmesi daha mantıklı olur.
    Hocam mantıklı olan Isparta ama Burdur un yolu daha iyi ve çift şerit. Isparta yolunda çalışma var ve biraz sıkıntılı bir yol. 2 gün önce gittim geldim çalışma vardı.

|
    |
    Ula biz araçla ilgili sıkıntıya cevap bulamayız da bayan olsak tamirciler toplanıp beyin fırtınası yapardı heralde. Hani eşittik

|
    |
    Trollün teki bizi deniyor yine

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,315
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.