Şimdi Ara

Kız başıma İLK defa yola çıkıyorum, Tavsiyee :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
8.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır gider gelirim. Arkadaşların tavsiye ettiği güzergah bağyanlar için ideal.

Manzara seven Isparta - karacaören - aksu yolunu takip etmeli. Karacaören baraj göleti yanında bir çay - cuara yapmalı.

Afyondaki o saçma sapan mekana da uğramanızı tavsiye etmem. yarım ekmek sucuk için 25 dk sıra beklersiniz bir de o yarım ekmeğe 15 - 20 lira para isterler.

uzun yolda yeme - içme işleri küçük ilçelere girilmek sureti ile ilçe merkezinde gerçekleştirilir. Afyon ş. merkezindeki bir pastahanede 2 kişi cuara böreği, simit , poaça ve çaya 10 lira verip çıktık. Cumhuriyet tesislerinde 50-60 lira köserler 2 kişiye.

Allah ön tekerinizi taştan arka tekerinizi yaştan esirgesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Tatilemi kız?

Tokatlı abazan seni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beraber çıkalım diye PM atmadılar mı daha?
  • İsmi ahmad olsa iki mesaj gelmezdi diyenler?

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Tatilemi kız?

Tokatlı abazan seni

Alıntıları Göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eylüll__

kalabalık yoldan kasıt nedir aceba ? Daha fazla risk olmazmı kaza fln yani
    Polo nuz yeni kasa mi

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Üye olalı bir gün olmus polom var diyo

• Çok güzel kek kokusu geliyor burnuma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

En temiz, düzgün güzergah bu olur. 2 Ay önce bu güzergahtan gidip geldim. Bayramda yine bu güzergahı kullanacağım.

Alıntıları Göster
    Her ay Antalya - Isparta yapıyorum periyodik olarak. Isparta yolunda tam 9 yıldır çalışma var , her zamanda olacak. %70 inde yol tek şerit git gel şeklinde. Önünde tır veya kamyon varsa aracında güçlü değilse sıkıntı. Yollar çok virazjlı sollama yapmak zorlaşıyor. Burdur yolundan gidilirse çok iyi her yer neredeyse çift şerit.

• Ne kadar çok yorum yapılmış şaşırdım valla. Kız olduğunu belli etmese aynı yorum gelirmiydi muamma 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler sagolun dikkate alıcağım uyarınızı

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Aracımın olmasıyla, foruma üye olmam arasındaki zaman ne alaka aceba, araştırma yaparken kayıt olamazmı bi insan

2016 model bu arada aracım neden sordunuz onuda anlamadımda, neyse yinede teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Acemiye benziyon eylül bence tek başına çıkma yola

Alıntıları Göster

• aynı güzergahı kullanan arkadaşlar, içinde bir adet kız şöfor bulunan benzinli polo gördüklerinde dikkatli olsunlar.
    hepinize kazasız belasız yolculuklar..

• düz ve sakin yol istiyorsan konya üzerinden gitmeni tavsiye ederim. bu bayram afyon gibi uzun yol için kavşak noktalar yoğun olur fazlaca polis kontrolü olur.
    bayramda çıkacaksan konya, normal zamanda afyon.

ayrıca türkiyede "kız başınıza" giderken dikkatli olun.
  • kızını erkeğini bilmem de acemiyse o kadar yola tek başına kimse çıkmasın.bayram trafiği herkes yollarda şimdi bu acemi arkadaşlar yollarda tereddüt edecekler yolun akış hızını kesecekler kendi karışmasa bile yaşattığı tereddüt başkalarını riske atabilir.sırf konu sahibi için konuşmuyorum genel konuşuyorum.normal zaman olsa bir derece diyeceğimde bayramda herkes yollarda olacak boşa risk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Üye olalı bir gün olmus polom var diyo

eşimin ilk aracı polo idi, babası almış, eminim ki ülkede kadınların en iyi bildiği araçların başında da polo gelir, arkadaş gerçekse de yalansa da iyi bir araba seçimi yapmış, gerçekçi

@ucavuss maalesef memleketin kanayan yarası bu, eminim ki erkeklere pozitif ayrımcılık istenecek günler de gelecek, algılar çok kötü durumda çünkü.

bu arada konuyu açan arkadaş da yanlış anlamasın biz genel bir konu üzerinde konuşuyoruz kişisel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 16 Ağustos 2018; 16:32:04 >

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bende aynı düşündüm.Sagolsun bizim millet yardımı çok sever özellikle kadınlara.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.