Şimdi Ara

Kız başıma İLK defa yola çıkıyorum, Tavsiyee :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
8.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elsa

Erkek-kiz ne fark eder, konu başlığının mantığını anlayamadım
    Açıkçası farkeder.

Yakın çevremden biliyorum milletin nasıl salça olduğunu, sıkıştırdığını vs. Mümkün olduğunca işlek yollardan gidilmesi gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın tatili bitti halen yol tarifi edenler

• Ankara - Polatlı - Afyon - Burdur - Bucak - Antalya yolu güzeldir , bölünmüş yoldur.
  • kız başına diye konu mu açılır :) ne kadar ... her neyse.
  • Erkek sorsa navigasyon yok mu la bakarak git dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eylüll__

Birde bi sorum olıcak izninizle, aracımın bakımları tam ekstra bişey yapmam gerekiyormu, yola çıkmadan önce
    ss=güven no ss = no güven

Polo nun resmini alabilir miyiz mübarek DH üyeleri olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Erkek sorsa navigasyon yok mu la bakarak git dersiniz
    Madem bilmiyon niye ehliyet aliyon derler

• abazalar 5 sayfa yazmış, güzel csb.
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    Sonunda beni anlayan biri çıktı gerçekden teşekkür ederim , kız olarak yola çıkmak, bu toplumda çok garip karşılanıyor yolda, bakanmı dersiniz, aracıyla sıkıştıranmı, araçla hızlanıp önüme kırıp fren yapanımı, daha neler neler, sırf bunlardan dolayı aracıma cam filmi yaptırdım. Konu açmamdaki sebepde bazı konularda biri yardımcı olup bişi söylermi diyeydi, burda bile insanlar garip karşılıyor, mesaj fln atıyor tuhaf tuhaf özelden, gerçekden çok garip bi toplumuz bişey diyemiyorum

• hergün istanbul trafiğindeyim kız başına okadar çok araç kullanan varki,kimsenin sıkıştırdığı felan yok.forumda ergen bolluğu olduğu için böyle yorumlar geliyor.

acemiyseniz tabiki yanlız yolculuk tavsiye edilmez ,kız olmuş erkek olmuş farketmez.sabah erken çıkın akşam olmadan gideceğiniz yere ulaşırsınız hayırlı yolculuklar

• Müjde arın böyle bir filmi vardı istanbul gidiyordu yolda istanbula nasıl giderim diye sorduğu herkes tecavüz ediyordu

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    YA abi ahhahahahahahahhahah kahkaha attırdın beni şirkette ya. Ne alaka hahahahhahah hahahaha Of çok güldüm ya Çok yaşa ya uzun zamandır böyle gülmemiştim
  • Kiz basima diyerek once kendinize olan guveninizi sorgulamis sorgulatmaya acik hale gelmissiniz.

Ne zaman kiz basima diyerek kurdugunuz cumle aklinizdan cikar o zaman tek basiniza yola cikmaya yetkin ev kadir olursunuz.
    Benim tanidigim bir kiz ,kadin var kurban kesmek ,yuzmek parcalamak istiyordu.Ne yazikki dinen mumkun degil diyordu ah ne yazikki.

Iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 17 Ağustos 2018; 19:16:15 >
  • Eylüll__ E kullanıcısına yanıt
    Mesajları ifşa et. Et te gör yeğenim yazmış laflarını, sapkınlar.

• Benzinli olandan :D
  • Eylüll__ E kullanıcısına yanıt
    Tırcıların kamyoncuların tercih ettiği tesislerde mola verebilirsiniz yemekleri lezzetli olur :)

• Başlıktan şunu anladım. Kız başıma ilk defa yola çıkıyorum. Yok mu bana eşlik eden. Veya mağarada yaşıyorum reis sayesinde ilk defa yol gördüm. Kız başıma yola çıkarsam ne tavsiye edersiniz.

Konu içeriği ise bambaşka. Ankara belek yoluna kız başıma nasıl giderim.

Benden sana tavsiye. Ekonomik kriz var. Seni bilmem ama polonu değerlendirirler. Meret ne de olsa 100k dan başlıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.