Şimdi Ara

KiZ aRkAdAsImIn Su KaPlUmBaGaSiNi OlDuRdUm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15-20 lira bişeydir yalnız bence çift al yanına eş aldım dersin hem sevinir kız.
  • Ben de arkadaşımınkini öldürmüştüm benzer bi tane daha aldım hiçbişey anlamadı
  • yaws nası öldürüyorsunuz kaplumbağaları saır sapır benim adı "çerez" olan bir su kaplumbağam var 8 yıldır bizimle birlikte hala da aslanlar gibi yaşıyor zaten kışın hiç ellemiyceksiniz kasım ayından itibaren ne yem verin ne de uyandırmaya çalışın eğer eviniz her zaman 25 derecenin üstündeyse uyumaz ama ben onu daha soğk bir yere koyuyorum dinlensin hayvancağız diiye kasımdan mayısa kadar uyur sadece arada bir suyunu değiştiririm onun dışında ne bir bakım ne bir onarım yok cam bir kavanozda yaşıyor ama dikkat edin kavanoz derken akvaryum tarzında birşey değil yaklaşık 5 santim derinliği olan geniş yayvan bir yemek kabı borcam olarak ta geçebiliyor sıcağa dayanıklı olanlar var ya onlardan neyse bu dediğim yöntemle 8 yıldır yaşıyor

arkadaş öldüğüne kanaat getirmeden önce kafasına hafifçe dokunsaydın yaşıyorsa kesin tepki verir öldüyse vermez ama sen çöpe atmışsın bence çıkart çöpten bulabilirsen sonra iyice bir yıka son kez testten geçir yaşıyormu diye eğer öldüyse şeffaf bir poşete koy sonra da balon şişirir gibi şişir ağzını bağla sonrabir petshop a git dükkan sahibine durumu aynen açıkla abi kız arkadaşımın kaplumbağasını öldürdüm bi yardım etsen falan de ver kaplumbağayı bunun aynısından ver de kesinlikle kara kaplumbağası alma hemen çakar kız arkdşn sonra yeni kaplumbağayı al mutlu mesut evine götür bu arada ölmüş olanı almayı unutma sonra o poşetin içine su doldur ölü kaplumbağayla birlikte derin dondurucunun şok bölümüne koy iyice donunca onu bir teneke kaba daha koy ağzını sıkıca kapat tekrar dondur en son soba gibi bişeyin içine at teneke kızarıncaya kadar sonra maşayla tenekeyi al sıcak sıcak çık dışarıya biyere çukur kaz göm birkaç bin yıl sonra bilimadamları inceler ve sana dua ederler benden söylemesi

• bizimde vardı bi tane garibim hiç kış uykusuna yatamıodu
    uyur hayvancağız ablam öldü sanar uyandırır 9 sene bu böyle gitti
    en sonunda dayanamadı bi uyudu pir uyudu
  • standart su kaplumbağaları yaklaşık 75 yıl yaşarlar bizim aldığımız küçük olan su kaplumağaları ise ortalama 54 yıl yaşarlar tabii siz onları öldürmezseniz bizimki hala yaşıyor bu arada bizim bir de köpeğimiz var adı "aşil" kangal vs karabaş kırması sokaktan bulmuştuk zamanında o da bu sene 2 yaşını bitirdi ama köpeklerin ortalama ömrü en fazla 14 yıl o ölürse ne yaparım bilemiyorum

• hemen git yenisini al yoksa kız arkadaşınla ilişkin tehlikeye girecek.bu arada olay çok komik
  • quote:

Orjinalden alıntı: sokrates94
    yaklaşık 5 santim derinliği olan geniş yayvan bir yemek kabı borcam
    : Resmen çorbasını yapmışsın sen hayvanın.. 8 yıldır çorba içiyorsun haberin yok..

quote:

Birkaç bin yıl sonra bilimadamları inceler ve sana dua ederler benden söylemesi
    : Dua eden bilim adamlarıyla son noktayı koymuş arkadaş.. Hem de birkaç binyıl sonra..

• benım vardı benımde Öldü
    ama ben ufaktım o zamanlar Yazlığımızın bahçesindeki küçük şelalede yüzdürüyodum Bi delik var arkasında küçük , o deliğe düştü çıkardık 30 dk sonra..
    ölmüş hayvancık
    çok pis kokar onlar
  • cenaze töreni filan yapsaydınız hayvana yazık
  • O kadar sevdiğin kız arkadaşının kaplumbağasına mezar olarak çöp kutusunu mu layık gördün?

Valla hemen yenisini alsan senin için iyi olur.Hepsi birbirine benziyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saltuk -- 5 Şubat 2007; 12:20:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

O kadar sevdiğin kız arkadaşının kaplumbağasına mezar olarak çöp kutusunu mu layık gördün?

Valla hemen yenisini alsan senin için iyi olur.Hepsi birbirine benziyor zaten.

çope attim lafa bak ya
    Bence kızın karşisina Gec Ve deki beni Seviyorsan Oldugum Gibi kabul etceksin Bunlar Onemsiz seyler bi kablumbaga ilişkimizi etkilememeli

• Başlığı bu şekilde yazmak çok uğraştırmış olmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Du4L!Ty

bizimde vardı bi tane garibim hiç kış uykusuna yatamıodu

• quote:

Orjinalden alıntı: Du4L!Ty

bizimde vardı bi tane garibim hiç kış uykusuna yatamıodu

• quote:

Orjinalden alıntı: sokrates94

bu arada ölmüş olanı almayı unutma sonra o poşetin içine su doldur ölü kaplumbağayla birlikte derin dondurucunun şok bölümüne koy iyice donunca onu bir teneke kaba daha koy ağzını sıkıca kapat tekrar dondur en son soba gibi bişeyin içine at teneke kızarıncaya kadar sonra maşayla tenekeyi al sıcak sıcak çık dışarıya biyere çukur kaz göm birkaç bin yıl sonra bilimadamları inceler ve sana dua ederler benden söylemesi

• bi kaçbin yıl sonra orda o teneke olcakmı? onun üstüne birsürü bia yaparlar yada biri alır çöpe atar (duyarlı vatandaş)
  • Keşke eskisini atmasaydın, yeni aldığınla kabuklarını değiştirirdin
  • Aynısından al bulamazsan biraz daha büyüğünü al sen yokken paso vitaminlerle filan da besledim dersin kilo aldırdım bi şey değil dersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ParacelciuS

Keşke eskisini atmasaydın, yeni aldığınla kabuklarını değiştirirdin

alemsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.