Şimdi Ara

Kız arkadasım işimi bahane ediyor ( Evlenmek İçin )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
2.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6-7 senelik ilişkimiz var unıversıteyı bırakıp geri geldim memleketıme baba işini devam ettırıyorum evlenmeyı dusunuyorduk ama bana kendı ısın olsun veya memur ol dıyor bende bu iş benım zaten benim işim var dıyorum aynı zamanda burda dört yıllık bi fakultede de okuyorum . aylık kazancım 3-4 bin civarında ( o bunu bılmıyor ) ama o gecınemeyız dıye dusunuyor sureklıde bırseyler ıstıyor bana iphone 8 al bana araba al gıbı benım ısteklerımı yapmalısın dıyede diretiyor beni seviyor ne zaman ayrılalım desem ayrılmıyor bu konusmalarda bıle kac defa bıtsın dedım ayrılmıyor sevgısınden süphem yok ama bu yuzdende beraber olamıyoruz yılların bırlıktelıgı nasıl bu hale geldı anlamıs degılım sizce ne yapmalıyım dostlar yaşlar 27

• Yeni evliyim. İlişkimizin başından beri daha bir kere bile eşim bana şunu al, bunu yap dememiştir. Evlenmek isteyip de evim arabam yok diye çekindiğim zamanlarda anlayıp dert ettiğin şeye bak, ikimiz hallederiz yaparız her şeyi demişti. Beraber her şeyin üstesinden geliriz, her şeyi beraber yaparız dedi hep. Şimdi bunu okuyunca olması gerekenin benim durumum gibi olduğunu düşünüyorum. Al karşına konuş, ben böyleyim. Ne yapacaksak da beraber çalışıp yapacağız, hazır bi şey yok diye. Bakalım ne diyecek?
    eskiden en azından gerçek yüzlerini nikahtan sonra gösterirlerdi şimdi açık açık ben paragözüm seninle paran için evleniyorum diyorlar. kusura bakmayın ama böyle biriyle evlenmek ahmaklıktır.

burada dinden konu açılınca hoş karşılanmıyor ama dinizimiz evlenirken dindarlığına bakın diyor. dindar olmak demek de en başta Allah korkusu, haya gerektirir. senden bunları şu anda isterken haya etmiyorsa ileride kimbilir neler yaşayacaksınız.
  • etrafımda kızın meslegının erkekten daha ıyı oldugu evlenenler gordukce ümidimi kaybedıyorum acaba yanlıs ınsanlamı beraberım dıye
  • Hocam daha şimdiden para kaygısı iphone 8 araba istekleri varsa. Bu kızla başedemezsin. Ayrıl bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sevgisinden şüpheniz yok ama belki de o sevdiği siz değil işiniz, paranızdır ?
  • Umarım şakadır değilse çok ciddi çünkü.Seviyor diye ayrılmıyor sanıyorsun ama sen altın yumurtlayan tavuğu keser miydin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

Umarım şakadır değilse çok ciddi çünkü.Seviyor diye ayrılmıyor sanıyorsun ama sen altın yumurtlayan tavuğu keser miydin?
    ama benımle param yok dıye evlenmıyor dostlar sıkıntı yasarız zannedıyor , kendısı sözlesmelı bı kurumda calısıyor 2 bin falan alıyor anca. ben ona paramı bellı etmıyorum kı benımle para ıcın mı evlenecek dıye gözlemlıyorum ama bunun yanında o ne ıstersede almısımdır en son bu iphone ve araba ısteyene kadar orda durdum artık hıcbısey almıyorum normal yeme ıcme gezmemız bızım zaten aylık bın lırayı gecıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raymond_Reddington -- 10 Temmuz 2018; 13:27:4 >
  • Para muhabbeti şimdiden başladıysa geçmiş olsun o ilişki yürümez. Hele şunu al bunu al diyorsa. Aynı böyle bir ilişkim vardı 5 sene sonunda bitti iyiki bitti. Sakın kendinden taviz verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Para muhabbeti şimdiden başladıysa geçmiş olsun o ilişki yürümez. Hele şunu al bunu al diyorsa. Aynı böyle bir ilişkim vardı 5 sene sonunda bitti iyiki bitti. Sakın kendinden taviz verme.
    kim bitirdi hocam
  • Bir kızın bir erkekten, ne kadar kocası olacağı garanti olursa olsun, bir şeyler isteyip bana şunu al demesi- özellikle pahalı şeylerde- bence aşırı derece itici. Hem mesleğini beğenmemesi hem de şunu bunu al demesi beni başka şeyler düşünmeye sevk ediyor. Sen zaten bitirmişsin gibi ama kızın ilgisinden memnun olduğun için uzatıyorsun sanıyorum. Ona ne kadar kazandığını açıkla ve davranışlarında bir iyileşme görürsen ayrıl.

Her halükarda ayrıl derim zaten. Kadın milleti acayip.

• Ben bitirdim, şimdi çok şükür beni ben olduğum için seven birisi var hayatımda. 5 yıl boyunca ne stres çekmişim diyorum. Ama sen şimdi anlamazsın bunu farklı bir kız hayatına girince anlarsın.
  • Sevgiyle alakası yok bu durumun seni kolay kontrol edebileceği için istiyor

Daha evlenmeden başladıysa kaç kurtul bu kızdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raymond_Reddington

ama benımle param yok dıye evlenmıyor dostlar sıkıntı yasarız zannedıyor , kendısı sözlesmelı bı kurumda calısıyor 2 bin falan alıyor anca. ben ona paramı bellı etmıyorum kı benımle para ıcın mı evlenecek dıye gözlemlıyorum ama bunun yanında o ne ıstersede almısımdır en son bu iphone ve araba ısteyene kadar orda durdum artık hıcbısey almıyorum normal yeme ıcme gezmemız bızım zaten aylık bın lırayı gecıyor

Alıntıları Göster
    Hiç utanmadın mı '' ben o ne istediyse almışımdır '' derken ??

Kız milletine fazla yüz verilmez sonra ayvayı yersin

• Biraz ağırlığınızı koyun fazla yüz vermeyin. Yüzlerce kız var bir kıza bu kadar takılıp kalmayın kendini vazgeçilmez sanmasın.

• Ayrıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrılma.
    arada fap yap yada eskorta git. kızın üstüne fazla düşme,fazla ilgi gösterme.yoksa tepene çıkar.
    al sana fap malzemesi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yeni evliyim. İlişkimizin başından beri daha bir kere bile eşim bana şunu al, bunu yap dememiştir. Evlenmek isteyip de evim arabam yok diye çekindiğim zamanlarda anlayıp dert ettiğin şeye bak, ikimiz hallederiz yaparız her şeyi demişti. Beraber her şeyin üstesinden geliriz, her şeyi beraber yaparız dedi hep. Şimdi bunu okuyunca olması gerekenin benim durumum gibi olduğunu düşünüyorum. Al karşına konuş, ben böyleyim. Ne yapacaksak da beraber çalışıp yapacağız, hazır bi şey yok diye. Bakalım ne diyecek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşa gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin içine bir kez dahi olsa para girdimi veya maddiyat yüzünden güvensizlik girdimi o evlilik uzun sürmez. Bundan emin olabilirsin. Yaşadım ordan biliyorum :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.