Şimdi Ara

Kız arkadasım işimi bahane ediyor ( Evlenmek İçin ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
2.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Agir csb.
    şaka mı yapıyorsun csb olabılecek ekstremum ne var
  • cbs bence
  • Maddiyat onun için ön planda o yüzden hayır gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkimiz de aynı şeyi mi düşünüyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeah
  • Almayın böyle kadınları kömüş ineği gibi evde yatıp ömür boyu ona bakmanızı istiyorlar birde siz istemeseniz bile çocuk diye tutturuyorlar iyice sizi kendilerine bağlıyorlar çocuğun psikolojisi bozulmasın diye ayrılamıyorsunuzda hayatınız zindana dönüyor. Kendi ayakları üzerinde durabilen özgür bireylerle evlenin size mecbur yada muhtac olduğu için değil sizi gerçekten seven kişilerle evlenin.

• Yıllar önce bir hatunla tanışmıştım. Tanışalı daha bir hafta olmadan, o zamanlar htc cha cha mı ne vardı, o telefondan al bana demişti. Laf ağzından çıktığı an aklımdan sildim onu, bir süre görüştük sonra komple dehledim. Yüzsüz insana tahammül edemiyorum...

• usta yanlış anlama ama bu devirde evlenen enayidir kız resmen kendine sponsor arıyor hayatınızdan bu kadar kolay vazgeçmeyin derim hayatınızdan sıkıldaysınız mazoşistliginiz var ise bence evlenin ama dikkat edin işler sapa sardıgında gerçek yüzünü gösterdiginde maskesini çıkardıgında üzülen olmayın derim
  • eskiden en azından gerçek yüzlerini nikahtan sonra gösterirlerdi şimdi açık açık ben paragözüm seninle paran için evleniyorum diyorlar. kusura bakmayın ama böyle biriyle evlenmek ahmaklıktır.

burada dinden konu açılınca hoş karşılanmıyor ama dinizimiz evlenirken dindarlığına bakın diyor. dindar olmak demek de en başta Allah korkusu, haya gerektirir. senden bunları şu anda isterken haya etmiyorsa ileride kimbilir neler yaşayacaksınız.

• Sevgi her şey değildir, ömür geçirmek zordur. Katlanacağın kadar kanatacak, gülün dikenleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala sevgisinden şüphem yok diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raymond_Reddington

etrafımda kızın meslegının erkekten daha ıyı oldugu evlenenler gordukce ümidimi kaybedıyorum acaba yanlıs ınsanlamı beraberım dıye
    Kız çalışıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evlenmeden onları istiyorsa o kızdan hayır gelmez hocam insanda biraz utanma olur

• bence hemen evlen onunla,seni çok seviyormuş.Zira İphone X varken 8 istemiş sevgisinden.
    telefon,araba istemek nedir yahu, sen kimsin ki benden İphone8 istiyorsun, memleketin prensesi mi? bulunmaz hint kumaşı mı?

Kusura bakma birader ama ben olsam bu kişiyle asla evlenmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdertugrul

Yeni evliyim. İlişkimizin başından beri daha bir kere bile eşim bana şunu al, bunu yap dememiştir. Evlenmek isteyip de evim arabam yok diye çekindiğim zamanlarda anlayıp dert ettiğin şeye bak, ikimiz hallederiz yaparız her şeyi demişti. Beraber her şeyin üstesinden geliriz, her şeyi beraber yaparız dedi hep. Şimdi bunu okuyunca olması gerekenin benim durumum gibi olduğunu düşünüyorum. Al karşına konuş, ben böyleyim. Ne yapacaksak da beraber çalışıp yapacağız, hazır bi şey yok diye. Bakalım ne diyecek?
    Hocam Allah mesut etsin. Aynı şekilde bende evlendim. Cebimde 5 kuruş para yoktu kızı kaçırdığımda. Yeter ki gönüller bir olsun. Birbirlerine destek çıksınlar, sevgi olsun inanın para hallediliyor bir şekilde. Bence de konuşması gerekiyor. Evlenmeden istekler başlamışsa, evlenince 2 katına çıkar gibi.

• Senin paran onun şeyine yetmez

mazot parasına
  • Ayrıl gitsin. Sen daha iyilerine layıksın.

• 6 yıllık evliyim daha eşim bana birşey al demedi şimdiye kadar.

Umarım csb'dir. Bu kadar ezik erkek olması geleceğe dair umutlarımı karartıyor.
    Telefon numaranı değiştir, yolda filan görürsen de tanımıyormuş gibi davran.
  • Evlenip başına dert mi açmak istiyorsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.