Şimdi Ara

Kız arkadasım işimi bahane ediyor ( Evlenmek İçin ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
2.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam yanlış anlama ama yüzsüz gibi utanmadan, çekinmeden bana araba al, telefon al diyorsa bu kızın karakterinde sıkıntı vardır, sen ondan bir şey iste bak bakalım alıyor mu? Kendini kullandırtma, mahalle kadınları olur ya evde yatar hep ekmek elden su gölden, o tarz biri gibi, karakteri ilerde sıkıntı çıkarır ayrılmalısın bence, hayatının geri kalanını kurtarırsın en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karı refah ve para istiyor. Evlenip seni söğüşlemek istiyor.

Evde İnek bakmak istiyorsan hemen evlen

• quote:

sureklıde bırseyler ıstıyor bana iphone 8 al bana araba al gıbı benım ısteklerımı yapmalısın dıyede diretiyor

Her şey açık ve net değil mi?
  • Memur ol diyen biri araba al mı diyor ? Memur maaşından haberi yok sanırım.

Evde kalma korkusu olduğu için ayrılmamış olabilir. Yaşı 27 diyorsun

İlişkiye bir kez olsun maddiyat girerse o ilişkiden hayır bekleme.( O isteklerini ciddi bir şekilde istiyorsa )

Ha ben seviyorum bu durumu çekecem diyorsan Allah kolaylık versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belli ki kız seviyor......

Paranı...

Ayrıl gitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mal mülk peşinde koşan bayandan hayır gelmez. kendi görüşümdür...
  • Aylik kazancını söyleme. Ben olsam "benle mi paramla mı evleneceksin?" Derdim. Dikkat et bazı kadınlar seninle uyur başkasıyla yatar aman diyeyim inşaallah öyle biri değildir. Belki de geçimimiz olmaz fakir kalırız kaygısı vardır kızda yani iyi niyetlidir. Test et derim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizi yolmaya calisan, para kaynagi olarak goren Kizlarin kolesi olmayin.
    Ne demek bana iphone 8 al? Git calis kendin al cok istiyorsan diyeceksin.
    Begenmiyorsa gitsin yolunacak baska adam bulsun.

• erdertugrul kullanıcısına yanıt
    Reis eşini asla üzme... bu devirde öylesini bulmuşsun ya helal olsun... Allah cümlemize iyi niyetli eş nasip etsin (daha lise yeni bitti :D)

• Csb kendinizi yormayin

• biri bana imgur'un neden yasaklandığını söyleyebilir mi, siteye giriyorum ama hiçbi görüntü açılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana telefon, araba alacaksın ne demek ya!

Hocam bence %10 seni seviyorsa %90'da parayı, gösterişi seviyor. Klasik yeni nesil Türk kızı. Ben sırf bu nedenden dolayı ülkemiz kızlarıyla evlenmeyi düşünmüyorum.

Sakın evlenme gibi bir hata yapmayın, size hayatı zindan eder ve parası sizden çok birini bulduğu an sizi bırakır. Ayrılırsanızda yıllarca nafaka ödemek zorunda kalırsınız.

Bunun çok ama çok fazla örneği var.

Ayrıca seni seviyorum ayakları da eğer sizin gibi 27li yaşlardaysa evde kalma korkusu, hatta bu korku kızlarda 24-25'de başlıyor.

Aman dikkat çok tehlikeli bir kız tipi!

• Seni sevdiğinden emin misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miss Selinn

Seni sevdiğinden emin misin
    evet ayrılmıo benden kac defa bu tartısmalardan dolayı bıtsın dedıysem yıne geldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raymond_Reddington

evet ayrılmıo benden kac defa bu tartısmalardan dolayı bıtsın dedıysem yıne geldı

Alıntıları Göster
    O zaman dengesiz. Otur açık açık konuş, gelirini söyle. Bu şekilde evlenebileceğinizi, kabul etmiyorsa yapacak bir şeyinin olmadığını söyle. Kabul ediyorsa seviyordur, etmiyorsa hiç sevmemiştir.
  • İphone 8 istediyse iyiymiş.Ya İphone 10 isteseydi
    Araba olarak ne istiyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miss Selinn

O zaman dengesiz. Otur açık açık konuş, gelirini söyle. Bu şekilde evlenebileceğinizi, kabul etmiyorsa yapacak bir şeyinin olmadığını söyle. Kabul ediyorsa seviyordur, etmiyorsa hiç sevmemiştir.

Alıntıları Göster
    sen gıdıp baska bır ıs yapmıosun memur olmuosun bana deger verseydın olurdun sen sevmıosun falan dıyor hocam
  • sana şunu söyleyeyim açıkça görülüyorki tam tersi sen bu kızı çok seviyorsun ve ayrılmak istemiyorsun, 6-7 yıldır ilişkin var bu forumda mı çözecen kızın karakterini, açıkça anlatmışsın zaten bence sorun kızda değil sorun sende , herşeyden önce sen bir karar vermen lazım Tamam mı Devam mı

• Uzaklaş bir an önce. Tum iletişimi kes kaybol

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.