Şimdi Ara

KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
5
Favori
11.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

acaba hiç gittinmi abd ye veya avrupa ülkerime evet çoğunluk hep beckam muadili dolu
  • konuyu ılıklar basmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Tarkan ' a yakışıklı diyen olmuş

istediğine tipsiz de ama tarkan gibi yetenekli ve yakışıklı birine laf atamazsın.

Hadi ya , ciddi misin , atarsam ne olur ?

Kendini ne zannediyorsun sen ?

çok atarlı bir tipsiz olmuş olursun

Sen de bunu söyleyerek beyninde problem olan biri olmuş olursun. Herkes istediği kişi hakkında istediğini düşünebilir.

Herneyse senin ne olduğun belli zaten konuşmalarından. Senin gibilerle tartışmaya bile gerek yok. Hadi şimdi daha fazla vaktimi alma benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerde sarışın mavi gözlü de, kara kaş kara gözlüde, birçok yerde var, bunlar tek başına yakışıklılığı belirleyen faktörler değil

o yüzden avrupada çok var, italya da esmer çok var şurda bu var demek boşa, yakışıklılık ayrı bişey

kıvanca gelicek olursak evet gayet yakışıklı
  • noldu la kiskandin mi
  • bu tip örneğim hep aynı olmuştur: robert downey jr. kiss kiss bang bang filminden beri takip ederim, christian bale ile birlikte, en beğendiğim aktördür kendisi.

KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR
  • hava ılıdı mı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

Konuyu açan arkadaş haklı.Türkiyede fazla rağbet görmeyen esmerler avrupada kral olabilir.Burada rağbet gören sarışın erkekler ise avrupada bir hiç olabilir.
    Hatta öyle olur.

avrupalu bir kaç esmer

Vujacicin sevgilisini biliyorsun di mi :D
  • bilmezmiyim ayrıldılar ama
  • maria sharopa

facebook arkadaşım bir üniverste öğrencisi

• quote:

maria sharopa

facebook arkadaşım bir üniverste öğrencisi

konu çok ılıklaşmıştı iyi oldu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

bu tip örneğim hep aynı olmuştur: robert downey jr. kiss kiss bang bang filminden beri takip ederim.
    süper film ya aklıma geldikçe gülüyorum, özellikle %8 ihtimal vardı kısmı

bende ilk Michelle Monaghan için izlemiştim filmi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

başkalarının yakışıklı olması Kıvanç ın yakışıklı olduğu gerçeğini değiştirmez

bak şöyle türkiyede iş yapar zaten yapıyor, ama avrupada sıradan insan olur ben bir gün amsterdam çöpçülük yapan adamları gördüm türk olsalar kafadan ünlü olurlar

Amsterdam'da yaşıyorum yaklaşık 4 sene oldu. Ben bunu yazmak için girmiştim bu konuya. Bir kere Kıvanç Tatlıtuğ yakışıklıdır orasını geçsin konuyu açan. Yalnız yanlış yerden dem vurmuş. Avrupa'da Kıvanç gibi nerede ararsan var çok standart bir tip demeye getiriyor. Avrupa'da standartta kardeşim Türkiyede göz bebeği o fiziki yapı!

nitekim bu hella arkadaşımızın yazdığı gibi amsterdamdaki çöpçüler (heleki itfaiyeciler - rembrandtplein da yazları turistik amaçla dururlar filan) tam da aynaya baktığınızda hani dersinizya ulen kollarda şöle kalın olsa biraz burun kalkık olsa boy 190 olsa göbek 6patlar şeklinde baklava desen olsa diye ) aynen öyledirler. Dersiniz la bunlar Tr de olsa çöp mü toplar amele mi olurlar diye (gerçi burada itfaiyeciye çöpçüye amele gözüyle bakılmaz heleki inşaat işçilerine hiç bakılmaz) Tr ye gitseler meşhur olurlar zengin olurlar dersiniz.

Aynı şey Hollandalı hatunlar içinde geçerlidir. Salaş bir yere gider oturur kahve söyleyecek olursunuz size hizmet etmeye hiç abartmıyorum Kate Upton güzelliğinde hatun gelir. Arkadaşlarla muhabbetimiz vardır hatta ulan şu hatun bilmiyor ki 2 saat uçsa burada hizmet sektöründe garsonken orada prenses olacak(yemin ederim bizim ultra zengin kodamanların dipleri düşer herşeyleri üzerine yaparlar)

Yani konuyu açan kardeşim sen standartı Avrupa koyupta Türkiye'de faaliyet gösteren bu vatandaşı aman işte normal bi adam diyemezsin.

sözün özeti:
    Avrupa Irkı : Blood Elf
    Turkiye cografyası: Dwarf (genelleme yaptım yoksa **** hocamız da Türk güzel insanlarını sahneye çıkarıyor =) görüyoruz ahahhaha )
  • onemli olan bizim sokakta cevirdigimiz 2 kisi degil mi ?

sacmalama adam yakisikli

• @Deniztns

zaten türkiyeden dışarı çıkmamış biri için kıvanç harika , ama şimdi kıvanç amsterdamda olsa koybolur gider,

ben şimdi avrupalıları gördükten sonra kıvanç normal bir tip geliyor ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

daha bebe bu

konuya dönersek, kıvanç yakışıklı ama şöyle biraz daha yaşlanıp daha ağır bir görünüme sahip olursa daha iyi olur, zaten her erkek için böyle:

kadın dura dura hiç olur, erkek dura dura koç olur diye boşuna dememişler.

geçn bale:  KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR şimdiki bale:

genç beckham:  KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR şimdiki beckham:  KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR

genç holloway:  KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR şimdiki holloway:  KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR

Olgunluğunda yakışıklı olanlara en iyi örneklerden biriside James Hetfield

Come out and play.
  • kıvanç avrupa hiç olcak öyle mi?bi göz atalım burayahttp://www.youtube.com/watch?v=eqzwmieOeI8
  • ben kıvanç tatlıtuğu reelde gördüm sette çok atarlıydı yönetmene karşı neymiş saçlarını düzeltmesi lazımmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Adam yakışıklı, vucudu sağlam ayrıca sarışın değil kumral. Sarışınlar o kadar iyi değil zaten, esmerlere de anca kezbanlar bakar. Ama kumralların her türlü gideri var. Aksini söyleyen eziklik kompleksi yaşıyordur. Kıvanç Tatlıtuğ sıradan bir Avrupa sarışınından çok daha yakışıklı. Zaten direk sarılar çekici değildir pek.

adam harbiden çok yakıışıklı ama katılmadığım nokta nasıl sarışın değil bu adamın teni de kılları da sarı bazıları renkli göz olur ama saç sakal ten koyu renk olur ama kıvanç direk sarı örnek foto

burada kaşlara sakala bakarsan görürsün saçlarını sorucak olursan boya genelde hep bu şekil boyuyomuş dizilerde falan

Hocam istersen bir rus sarılarına filan bak. Bu adam öyle sapsarı değil. Sarışın-kumral karışımı bir şey. Ülkede her kumrala sarışın deniyor ama aslında çok çok az sarışın var. Kumrala daha yakın bu adam.
  • brad pitt leonardo dicaprio çok mu yakışıklı o kadar adı var ..hayır adam hem ünlü hem yakışıklı ..ona kaldıysa güzellik yarışmalarındakiler de güzel değil dışarda neler var neler ..dışarıyla o ortam kıyaslanmaz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.