Şimdi Ara

KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
5
Favori
11.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Tarkan ' a yakışıklı diyen olmuş

istediğine tipsiz de ama tarkan gibi yetenekli ve yakışıklı birine laf atamazsın.
  • Arkadaşımız son derece haklı. Kıvanç Tatlıtuğ'un tek avantajı Sabri'nin futbolcu olmasıdır. Sabri gençken elim bir sakatlanma sonucu ( Allah korumuş. ) futbol hayatı bitmiş olsaydı şimdi Kuzey rolünde Kıvanç yerine Sabri'yi izler olurduk.

KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR
  • Ne!!!!!!! Biri erkekmi dedi ??? Bizde nice kesfedilmeyi bekleyen kivanclar var, biride bu...

http://f1301.hizliresim.com/15/c/hv457.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmasx -- 11 Ocak 2013; 14:51:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Arkadaşımız son derece haklı. Kıvanç Tatlıtuğ'un tek avantajı Sabri'nin futbolcu olmasıdır. Sabri gençken elim bir sakatlanma sonucu ( Allah korumuş. ) futbol hayatı bitmiş olsaydı şimdi Kuzey rolünde Kıvanç yerine Sabri'yi izler olurduk.

Bu Sabriyi Ercan Saatçi ye benzetiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Arkadaşımız son derece haklı. Kıvanç Tatlıtuğ'un tek avantajı Sabri'nin futbolcu olmasıdır. Sabri gençken elim bir sakatlanma sonucu ( Allah korumuş. ) futbol hayatı bitmiş olsaydı şimdi Kuzey rolünde Kıvanç yerine Sabri'yi izler olurduk.

sayın yönetici burda sadece renkleri kıyaslamışsınız sabri sarı mavi göz kıvanç sarı mavi göz o zmn bu ülkede herkes siyah esmer bunlar bir mi her esmer yakışıklı mı ,değil kıvanç sarışın ama yakışıklı sarışın yani eli yüzü vücudu düzgün esmer de sarı da olsa tipsizi de var tiplisi de
  • Burası Kuzey Avrupa mı?

Az olan malın fiyatı da yüksek olur talebi de. Nasıl Rusya'ya gidince bizim gözümüz açılıyor , aynı şekilde esmer erkek gören Ruslarında gözü açılıyor , o hesap , Kıvanç'tan yakışıklı 1 milyon tane adam vardır , önemli olan o 1 milyon adamın Türkiye'de daha doğrusu göz önünde bulunması.
  • verse parcalarsin ama

• quote:

Orijinalden alıntı: hella

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Adam yakışıklı lan yurt dışında bile çok hayranı var.

yurtdışında nerede hayranı var hindistanda , pakistan tarafında olabilir

Kardeş allah rızası için bi ss ni eklesene ondan sonra millete yorum yapın.Ayıp yahu.
  • Eğer bu konuyu bir erkek açıyorsa bu forumun ciddi sıkıntıları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TalhaYlmaz

verse parcalarsin ama

of of of
  • Adam yakışıklı çamur falan atmayın bence. Türkiye'de sarışın ve renki gözlü az olduğu ayrı bir ilgi daha görüyor böylece en yakışıklılar arasında. Durum bu. Kuzey Avrupada da esmerler az olduğu için ilgi görüyor tabi yine biraz da tip lazım
  • sayın DH'liler kendinize gelin rica ediyorum oturmuş elin erkeklerinin yakışıklılığını tartışıyosunuz hiç yakışmıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

başkalarının yakışıklı olması Kıvanç ın yakışıklı olduğu gerçeğini değiştirmez

bak şöyle türkiyede iş yapar zaten yapıyor, ama avrupada sıradan insan olur ben bir gün amsterdam çöpçülük yapan adamları gördüm türk olsalar kafadan ünlü olurlar

haklı olabilirsin görmeden bişey diyemem , Türkiye nin geneli tipsiz olduğu içinde büyütülüyor olabilir()

kesinlike haklısın bir ülkemizde sarışın az diye

bir alman kızı için , çok sıradan gelir tatlıığ

bir alman kızı için , imirzalıoğlu çok sırada gelir, yunan ve italyan erkekleri varken

yok ya? Almanlarlari sen nekadar taniyorsun? Almanyada kivancin üstüne atlarlar. Ulan herkes almanlarin hepsini sarisin saniyor. Yaptigin sey tamamen kiskancliktan.
  • adam parayıda götürüyor , önemli olan yakışıklı olmak değil star olabilmek
  • Adam yakışıklı, vucudu sağlam ayrıca sarışın değil kumral. Sarışınlar o kadar iyi değil zaten, esmerlere de anca kezbanlar bakar. Ama kumralların her türlü gideri var. Aksini söyleyen eziklik kompleksi yaşıyordur. Kıvanç Tatlıtuğ sıradan bir Avrupa sarışınından çok daha yakışıklı. Zaten direk sarılar çekici değildir pek.
  • tamam işte o dediğin ülkedede o tiplere millet alışık olduğu farklı tiplere yakışıklı diyorlar, atıyorum ortalama bir italyan erkeğide almanlara yakışıklı gelebilir. Ama sen Kıvancı burdan alıp onlarla kapıstırırsan olmaz adam Türkiye'nin starı, konuyla alakasız ama tabi şöyle bir adaletsizlikte var aç rus erkeklerin tipine bak bide kadınlarının tipine tenine bak. Bence konuşulması gereken budur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Adam yakışıklı lan yurt dışında bile çok hayranı var.

yurtdışında nerede hayranı var hindistanda , pakistan tarafında olabilir

cidden güldüm pakistan tarafında olabilir dedi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

tamam işte o dediğin ülkedede o tiplere millet alışık olduğu farklı tiplere yakışıklı diyorlar, atıyorum ortalama bir italyan erkeğide almanlara yakışıklı gelebilir. Ama sen Kıvancı burdan alıp onlarla kapıstırırsan olmaz adam Türkiye'nin starı, konuyla alakasız ama tabi şöyle bir adaletsizlikte var aç rus erkeklerin tipine bak bide kadınlarının tipine tenine bak. Bence konuşulması gereken budur

Ya bu klişe olmasa da Türkler nasıl kendini kandıracaktı bilmiyorum. He arkadaş he, yurtdışında açık tenli çok olduğundan Kıvanç orda olsa yakışıklı olmayacaktı, Türkiye de esmer çok olduğundan kıymete biniyor. Birazdan da varoş Rus örnekleri gelir tam olur. Kıllı ayıların üstüne atlamalar filan.
  • konuyu açan kişinin kıskanç olduğunu falan sanmıyorum, adamın anlatmaya çalıştığı bi durum var ve o durum doğru.

ama yanlış olan şey verdiği örnek, bence kıvanç için geçerli değil bu durum. kıvanç gayet yakışıklı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Tarkan ' a yakışıklı diyen olmuş

istediğine tipsiz de ama tarkan gibi yetenekli ve yakışıklı birine laf atamazsın.

Hadi ya , ciddi misin , atarsam ne olur ?

Kendini ne zannediyorsun sen ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.