Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
100.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr.halil

Bu problemle karşılaşan oldumu dostlar? Kitapları açtığımda oluyor.
    Hata değil bu, karakter okumayı bilmediği için bu şekilde görünüyor yazılar. Şehrin birinde okumayı öğreten biri var. Hangi şehirdi hatırlamıyorum, ona gitmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Hata değil bu, karakter okumayı bilmediği için bu şekilde görünüyor yazılar. Şehrin birinde okumayı öğreten biri var. Hangi şehirdi hatırlamıyorum, ona gitmeniz lazım.

Alıntıları Göster
    Oyunun ilginç çözümlemelerine karşı saygım bir kat daha arttı. Teşekkür ediyorum...
  • ana hikaye oyunu biritridm sonunda arkadaşlar gerçekten çok keyiflibir rpg oyunu yapmışlar yokluktan sıfırdan bir savaşcı yarattığımızı hisediyoruz intikam dolu savaş atmosferi ve dövüşler bir harikaydı

ancak öyle bir yarım kalmışlık oldu devamı gelcek diyemi böyle bırakılmış yoksa dlc lerde kaldığı yerden devam mı ediyor oyun merak ettim şimdi ?
  • bu arada dlc lerin hangisi türkçe arkadaşlar dlc leri sırasına göre kurmak gerekirmi ?
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Dlc leri oynamadım ama bildiğim kadarı ile, ilk dlc köy geliştirme üzerine. İkinci dlc Hans Capon' un çapkınlık hikayesi son dlc de sör Radzige yardım ediyoruz
    Ana hikayeye bir ekleme yok. Steam deki yorumlara bakarsak son çıkan band of bastard harici diğerlerinde Türkçe yok denmiş ama ben twitch yayınlarında önceki dlclerin Türkçe olduğunu görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

Bu problemle karşılaşan oldumu dostlar? Kitapları açtığımda oluyor.
    :) ilk başta bende öyle sanmıştım ki öyle değil. İkinci kez başladım tatlı dilimle ilerliyorum.

Okuma seviyene göre düzeliyor, latince bile okuyabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Dlc leri oynamadım ama bildiğim kadarı ile, ilk dlc köy geliştirme üzerine. İkinci dlc Hans Capon' un çapkınlık hikayesi son dlc de sör Radzige yardım ediyoruz
    Ana hikayeye bir ekleme yok. Steam deki yorumlara bakarsak son çıkan band of bastard harici diğerlerinde Türkçe yok denmiş ama ben twitch yayınlarında önceki dlclerin Türkçe olduğunu görmüştüm.
    Aynen son çıkan dlc Türkçe çıktı onu aldım ben ama diğerleri yazmıyor diye almadım ama onlarda Türkçe galiba bir yorumlarda öyle olduğunu belirtmiş.
  • beyler hangi dlcler önemli ona göre alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

beyler hangi dlcler önemli ona göre alayım
    Türkçe Yamasi Olani Al. Bu Konuda bilgili Arkadaş Olursa Ayni Şekilde bende Dlc Alacagim.benide bilgilendirirsen sevinirim.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    yok hocvam mesela bi dlc var sadece antreman için anladığım kadarıyla buna gerek duymuyorum yani
  • Sadece ana oyun official olarak her şeyiyle çevirisi yapılmış Türkçe geliyor/satılıyor fakat DLC'ler konusu biraz garip, kimisi DLC'ler Türkçe değil diyor kimisi de 4 DLC'nin sadece 1 tanesi Türkçe diğerleri çevrilmemiş diyor.

Treasures of the Past,
    From the Ashes,
    The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon,
    Band of Bastards.
  • Oyunu almak istiyorum da hangi dlcleri önerirsiniz? Tüm dlcleri içeren bir paket var mı? Bir de oyun çıkan tüm içerikleri dahil full Türkçe mi?
    https://store.steampowered.com/bundle/9021/Kingdom_Come_Deliverance_Collection/

şu paketi mi almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 29 Mart 2019; 16:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Sadece ana oyun official olarak her şeyiyle çevirisi yapılmış Türkçe geliyor/satılıyor fakat DLC'ler konusu biraz garip, kimisi DLC'ler Türkçe değil diyor kimisi de 4 DLC'nin sadece 1 tanesi Türkçe diğerleri çevrilmemiş diyor.

Treasures of the Past,
    From the Ashes,
    The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon,
    Band of Bastards.
    Dlc paketlerinde de Türkiye'de anlaşılan çeviri ekipleri tamamı türkçe yapacaklar diye biliyorum.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Aynen rahibi almaya gittiğin zaman orada dil dersi alabileceğin kişi var. Orda kendinizi geliştirdiğiniz zaman düzeliyor okumanız da yazmanızda
  • RPG tarzında kanalımda yer verdiğim en güzel hikayesi olan oyunlardan birisi . Demircinin oğlunun krallığa uzanan yolcuğu. Kanalımda da yer vermiştim. Bazen oturup izliyorum.
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLZLX9coP7n79RSf_uA8yCUfAekKizWxre
  • Şu oyun içimde ukte kaldı ne zaman görsem içimde bir sızı. Zevzek zevzek konuşup oyunu piç etmeyen bir kanal var mı beyler Türkçe oynayan?
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    From the ashes ve band of bastards dlclerini alıp oynadım ben, ikisi de Türke altyazılıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Oyunu almak istiyorum da hangi dlcleri önerirsiniz? Tüm dlcleri içeren bir paket var mı? Bir de oyun çıkan tüm içerikleri dahil full Türkçe mi?
    https://store.steampowered.com/bundle/9021/Kingdom_Come_Deliverance_Collection/

şu paketi mi almalıyım?
    Arkadaşlar biri cevap verebilir mi? İndirim bitmeden almak istiyorum. Fiyat iyi mi bir de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkini verdiğin sürüm tüm dlcleri ve ana oyunu içeriyor. yukarıda yazdığım gibi oynadığım iki dlc de Türkçe altyazı vardı.
    Oyunun dlc siz hali 44.50 lira oyuna % 50 indirim gelmiş bence iyi fiyat. Oyunu oynamak istediğinden emin olup öyle al bence herkese hitap etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Linkini verdiğin sürüm tüm dlcleri ve ana oyunu içeriyor. yukarıda yazdığım gibi oynadığım iki dlc de Türkçe altyazı vardı.
    Oyunun dlc siz hali 44.50 lira oyuna % 50 indirim gelmiş bence iyi fiyat. Oyunu oynamak istediğinden emin olup öyle al bence herkese hitap etmiyor.
    Aldım o zaman teşekkürler. Beğenmesem de koleksiyon olarak durur hesabımda.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.