Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: psycho90 , psycho90
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.620
Cevap
29
Favori
100.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modun türkçe karekter desteği yok diye anlayabilirsin mesela, zaten modların çoğu farklı dillere destek vermez ben yinede belirteyim demiştim😀

Modun sayfasındaki yorumlar kısmınıda inceleyin bazı çakışmaların nasıl giderilceğini anlatmış, bir iki post aşağıda, hd pack ile çakışması ve ayarları kaydetmede problem yaşarsanız
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Üyelik paralı herhalde nexusmod da? Modu indiremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ragnarok44

Üyelik paralı herhalde nexusmod da? Modu indiremedim
    Hayır normal ücretsiz üye olmanız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Hayır normal ücretsiz üye olmanız gerekiyor

Alıntıları Göster
    Sıkıntı ordaki register layıp üye ekranına geldiğim zaman paralı seçenekler çıkıyor.
  • quote:

Sıkıntı ordaki register layıp üye ekranına geldiğim zaman paralı seçenekler çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Üyelik seçeneklerinin en solunda free var onu seçerek kayıt olabiliyorsun bu arada bu modu deneyen arkadaşlar varmı moddan memnunlar mı ?
  • jankos55 kullanıcısına yanıt
    Üstad ben bulamadım. hepsi de ücretli. bi link yada ekran görüntüsünü atarmısın? yanlış yeremi bakıyorum
  • quote:

Üstad ben bulamadım. hepsi de ücretli. bi link yada ekran görüntüsünü atarmısın? yanlış yeremi bakıyorum
    Herhangi bi kutucuk işaretlemeden Create Account'a basın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Herhangi bi kutucuk işaretlemeden Create Account'a basın.

Alıntıları Göster
    Bu kadar basitmiş, teşekkür ederim :)
  • quote:

Bu kadar basitmiş, teşekkür ederim :)

Alıntıları Göster
    Yamayı kullanırsan bana geri dönüş yapabilir misin acaba mod ne kadar etkiliyor çok merak ediyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jankos55

Yamayı kullanırsan bana geri dönüş yapabilir misin acaba mod ne kadar etkiliyor çok merak ediyorum hocam

Alıntıları Göster
    Oyunu sıfırladıktan sonra yama nasip oldu. deneyim çok sağlayamadım. sildim :)))
  • quote:

Oyunu sıfırladıktan sonra yama nasip oldu. deneyim çok sağlayamadım. sildim :)))

Alıntıları Göster
    Bende çok denemek istiyordum da birkaç arkadaştan duydugum kadarıyla o kadar fazla etkilemiyormuş bende vazgeçtim ):
  • Yama bir halta yaramıyor uğraşmayın. Oyun komple bozuk 1.7 patchi geldi hala adam edemediler. Ne işiniz var cryengine ile arkadaş unity veya unreal engine 4 çuvala mı girmişti yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Yama bir halta yaramıyor uğraşmayın. Oyun komple bozuk 1.7 patchi geldi hala adam edemediler. Ne işiniz var cryengine ile arkadaş unity veya unreal engine 4 çuvala mı girmişti yani.
    Bende bununla ilgili soracaktım ama cevap vermişsin. Oyun hala ilk çıktığı zamanlarda ki gibi kendinden soğutacak durumda mı diye.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk çıktığı zamanlarda demiştik ama bizi topa tutmuşlardı. Cry Engine grafik olarak çok başarılı bir motor olsada optimize konusunda berbat. Bu motoru kullanıp düzgün çıkan oyun olmadı zaten. Üstüne üstlük optimizasyon sorunu nedir bilmeyen arkadaşların mesajları artı yağmuruna tutuldu. 50 saat kadar oynadım ve yarıda bırakmak zorunda kalmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Oyun ilk çıktığı zamanlarda demiştik ama bizi topa tutmuşlardı. Cry Engine grafik olarak çok başarılı bir motor olsada optimize konusunda berbat. Bu motoru kullanıp düzgün çıkan oyun olmadı zaten. Üstüne üstlük optimizasyon sorunu nedir bilmeyen arkadaşların mesajları artı yağmuruna tutuldu. 50 saat kadar oynadım ve yarıda bırakmak zorunda kalmıştım.
    40 saatin üzerinde de ben oynadım ki bunun beş altı saati dışında tamamı yan görevdi. Her şeye rağmen o dünyada kaybolup gitmeyi çok sevmiştim. İnsanlara külfet gibi gelen detaylar beni mest etmişti. Şu tatar kampını bastığımız bölümde ise artık lanet edip kapattım çünkü o bölümde fps 5-10 seviyelerine düşüyordu. Yirmi saniyeye varan takılmalardan ise söz etmiyorum bile. Hazirandan beridir ara ara yükleyip bakıyorum patch geldikçe anca en ufak bir iyileştirme yok. Herifçioğlu bir de hala daha dlc çıkarma peşinde. Muazzam bir potansiyeldi bu oyun. Kaldı ki oyun kötü olsa söver geçersin ancak işte insnaın da zoruna gidiyor çünkü oyun çok çok iyi. 9700k ve 1080 ti ile sorun yaşayanlar var redditte yani sorun çok genel bir sorun ancak ne yaparlarsa yapsınlar bu oyun artık adam olmaz. Belki on sene sonranın bilgisayarlarında adam akıllı oynayabiliriz. Yazık.

• an itibariyle 40 tl'ye aldık bakalım

umarım kanser olmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

an itibariyle 40 tl'ye aldık bakalım

umarım kanser olmayız.
    40a nereden aldın ? sadece ana oyun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

40a nereden aldın ? sadece ana oyun mu ?

Alıntıları Göster
    evet gamesatış
  • Son durumu nedir arkadaslar optimizasyon hala yerlerdemi ? Steam de dlc ler dahil 44 tl .
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Son durumu nedir arkadaslar optimizasyon hala yerlerdemi ? Steam de dlc ler dahil 44 tl .
    Hocam salla ya 10 liraya düşünce alırsın. 44 tl ye o rezillik çekilmez
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.