Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
29
Favori
100.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes Tamamiyle Türkçedir Arkadaşlar
    Komediye Gelin Şimdi Bu Dlc De Geçen Konuşmaya

Usta Yol Bulucu (Baş Mühendis) İle Köylünün Birinin Araları Bozulmuş Bende Yargıç OLarak Hüküm Veriyorum

Köylü Diyorki : Usta Yol Bulucu Sıçmamızı Yasakladı
    Dereye Sıçıyorlamış,Usta Yol Bulucuda "Buraya Sıçmayın Hepimiz Hasta Olacaz Boktan Sidikten Bizim Su Kaynağımız Bu" Diyor
    Köylü Diyorki: Pragda Şehir İçine Bile Sıçılıyor Ne Olacakmış İnsan Bokundan Diyor
    Sıçarsın Sıçamassın,Sıçarsın Sıçamassın Araya Ben Girdim Şimdi

Bu Konuşma Arasında Şu Diyolag Geçti Bunu Usta Yol Bulucu Baş Mühendis Diyor

https://store.donanimhaber.com/6e/10/86/6e10867c9354422b6efa89d94fb86ada.png
    Güzel Bir Anı Olduğunu Düşündüm İçin Sizle Paylaştım Arkadaşlar

Velhasıl Kelam Güzel Ama Zor Ve Sabır İstiyor Bayda Para Lazım Bu Dlc İçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 30 Mart 2019; 23:27:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Arkadaşlar biri cevap verebilir mi? İndirim bitmeden almak istiyorum. Fiyat iyi mi bir de?

Alıntıları Göster
    Almalısın fiyatta güzel.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam zaten, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi bu oyunun hangi Dlc leri tam olarak Türkçe?
  • Arkadaşlar oyunu baya oynadım ama çalıntı eşya kısmını çakamadım. Sadece theresanın yakını olan değirmenci konuşuyor ona satabiliyorum diğer degirmencilerle etkileşime giremiyorum yardımcı olurmusunuz?
  • Oyun şu an 1 dlc ile birlikte humble bundle'da 10 TL steam key şeklinde satılıyor. dileyen alsın. https://www.humblebundle.com/store/kingdom-come-deliverance-deluxe
    ana oyun + 1 dlc
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Oyun şu an 1 dlc ile birlikte humble bundle'da 10 TL steam key şeklinde satılıyor. dileyen alsın. https://www.humblebundle.com/store/kingdom-come-deliverance-deluxe
    ana oyun + 1 dlc
    185 tl ye çıkardılar fiyatı yanlışlıkla girdiler galiba Allahtan hızlıca aldım 10 liraya. Bide üzerine 27tl ye 3 ana DLC yi aldım yanında mis gibi 47 liraya geldi

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    onları ben de düşünmüştüm ama dedim steam indiriminde belki daha ucuza gelir onu bekleyeyim. gelmezse de almam artık şart değil
  • Ulan başlığı gördükçe sövüyorum ne vardı unity ile falan yapsalardı şunu cryengine sizin neyinize be
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

185 tl ye çıkardılar fiyatı yanlışlıkla girdiler galiba Allahtan hızlıca aldım 10 liraya. Bide üzerine 27tl ye 3 ana DLC yi aldım yanında mis gibi 47 liraya geldi

Alıntıları Göster
    Bu sabah geri iade edecez demişler, bir de 2 lira eksik iade edecekler, iyi iş hee, ucuzdan sok, fiyat hatası de, 1 hafta parayı işlet, transaction bedellerini de bize geçir, sonra "yanlışlık olmuş ağabey"

• Zebercet kullanıcısına yanıt
  • arkadaşlar oyunun farklı bir haritada geçen dlc si varmı acaba
  • Complete edition gelmiş. Optimize iyileştirmesi yapıldı diyor yapımcı deneyen var mı son halini? Daha önce çok duyduk bu lafları.

Aynen devam. 60 gb boşuna indi yine. Her yama geldiğinde lan acaba diyorum ama yok abi. Hani küfür serbest olsa çok pis söveceğim. Bu oyunu dürtsen adam olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 30 Mayıs 2019; 12:12:31 >
  • Kingdom Come: Deliverance Royal Edition fiyat açısından güzel. Tüm dlclerle beraber neredeyse normal oyun fiyatına alınıyor.
  • Geçen sene bu oyunu bitirmeyi denedim, tüm buglarına rağmen baya ilerledim, manastırda keşiş avladığımız bölümü tamamladım ama çok büyük bır bugla oyun rezil oldu. Bunca zaman bekledikten sonra tüm updateleri falan yaptıktan sonra tekrar başladım. Bu sefer daha önce yapmadığım bir yan göreve başladım. Ancak yan görev doğru işlemedi. Görevi bitiremiyorum. Sinirim bozuldu, oyunu oynamak istiyorum ama oyun bug yığını... Tüm görevler inanılmaz uğraş istiyor. Yerine Fallout 4 oynamayı düşündüm, üç ve vegas'ı bitirmiştim. Ancak kılıç kalkan oyunu aradığımdan fallout 4 oynayasım gelmiyor, witcher 3 oynayayım diyorum, ilk iki oyunu oynamadım, kimi ilk iki olmadan oynanır kimi oynanmaz diyor. Mount blade diyecek olan varsa bin saatten fazla oynadım hayatta en çok oyadığım oyundur. Artık bannerlord çıkana kadar mount blade oynamıyorum (başlarsam bir elli saat daha oyuna gidecek o sürede koca rpg biter). Biri bana kılıçlı kalkanlı, senaryolu hikayeli oynanışı güzel rpg tavsiye edebilirmi. Kingdom come deliverenceye benzesin. Şu mübarek bayram günlerinde oyunsuz kalmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa277

Geçen sene bu oyunu bitirmeyi denedim, tüm buglarına rağmen baya ilerledim, manastırda keşiş avladığımız bölümü tamamladım ama çok büyük bır bugla oyun rezil oldu. Bunca zaman bekledikten sonra tüm updateleri falan yaptıktan sonra tekrar başladım. Bu sefer daha önce yapmadığım bir yan göreve başladım. Ancak yan görev doğru işlemedi. Görevi bitiremiyorum. Sinirim bozuldu, oyunu oynamak istiyorum ama oyun bug yığını... Tüm görevler inanılmaz uğraş istiyor. Yerine Fallout 4 oynamayı düşündüm, üç ve vegas'ı bitirmiştim. Ancak kılıç kalkan oyunu aradığımdan fallout 4 oynayasım gelmiyor, witcher 3 oynayayım diyorum, ilk iki oyunu oynamadım, kimi ilk iki olmadan oynanır kimi oynanmaz diyor. Mount blade diyecek olan varsa bin saatten fazla oynadım hayatta en çok oyadığım oyundur. Artık bannerlord çıkana kadar mount blade oynamıyorum (başlarsam bir elli saat daha oyuna gidecek o sürede koca rpg biter). Biri bana kılıçlı kalkanlı, senaryolu hikayeli oynanışı güzel rpg tavsiye edebilirmi. Kingdom come deliverenceye benzesin. Şu mübarek bayram günlerinde oyunsuz kalmayayım.
    Skyrimden bahsediyorsun.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Skyrim çıktığında çok mount blade oynuyordum. O yüzden skyrimin ok atışı ve kılıç dövüşü bana yavan gelmişti. Vakti zamanında epey oblivion oynama rağmen skyrim oynayamamıştım. ( yanlış hatırlamıyorsam hikayesi de çok sarmamıştı beni) gerçi yıllar sonra tekrar denersem belki bu sefer hoşuma gider. Cevap için teşekkürler.

• oyunun son durumu nedir optimizasyon açısından
  • Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Bence grafik takıntılı değilsen (ki yine bence fena sayılmaz) Witcher 1 ve 2 yi oynamalısın.

Ben 1-2-3 şeklinde gittim, baya da zevkliydi.

Sanırım bu Kingdoma, SKYRİM Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch gibi bir babayiğit modu çıkmadan bulaşmamak lazım. O bile yeterli gelmeyebilir yorumlara bakılırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 9 Haziran 2019; 0:52:5 >
  • Oyunda öyle oynanamayacak bir durum yok. Hatta çok iyi bir durumda olay nedir?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.