Şimdi Ara

Kinect İçin XBOX Alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
8.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,benim Playstation 3'üm var.
    Daha önce hiç Xbox oynamadım.Sadece İnternetteki videolardan gördüm işte.
    Bu kinect olayını duydum ve inanılmaz ilgimi çekti.
    Dans etmek falan filan eğlenceli olsa gerek.
    PS3'e Killzone 3 + Sharpshooter + move(aparat için şart) düşünüyodum kinect'i görmeden önce,bu üçünün maliyeti zaten 500 e patlıyor.Xbox + Kinect'in maliyeti kaç olur ? Birde Kinect'e başka hangi tarz oyunlar çıkıyor ve ücreti nasıl uygun mu ?
    Biraz ezber bir konu oldu ama inanın bu Xbox piyasası hakkında en ufak bilgim yok.
    Bu arada bu piyasaya yatırabiliceğim bütçem 500-600 lira.
    Yani Killzone ve aparatları mı yoksa Xbox ve Kinect mi bu ikilem arasında kaldım.
    İyi-kötü yorumlarınızı bekliyorum,teşekkürler.

• 4gb slim + kinect 750 lira. 500 lira sadece move a vermek biraz fazla oluyor galiba? oyunlar gayet çeşitli fiyatlarıda ps3 den hayli hayli uygun.
  • Kinect sahibiyim tavsiye etmiyorum.Bi gelicek de görmüyorum.Parti oyunları çoklu kişiyle oynandığı zaman eğlenceli oluyor ama hardcore bakımından bir oyunu daha yok olduğu zamanda tatmin ediceğini sanmıyorum.Kimse kusura bakmasın daha iki adım ötedeki bakkala gitmeye üşenirken hangimiz bir locust ordusuyla başaçıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: drelanteS

Kinect sahibiyim tavsiye etmiyorum.Bi gelicek de görmüyorum.Parti oyunları çoklu kişiyle oynandığı zaman eğlenceli oluyor ama hardcore bakımından bir oyunu daha yok olduğu zamanda tatmin ediceğini sanmıyorum.Kimse kusura bakmasın daha iki adım ötedeki bakkala gitmeye üşenirken hangimiz bir locust ordusuyla başaçıkabilir

Ben.Özellikle fitness dan geldikten sonra duşa girmeden önce kalan son enerjimi kinect e vermek hem eğlenceli hemde sağlılı oluyor couch potato lara şahsen bende önermiyorum .

• move de alma killzone 3 çok kötü oluyo kolun ağrıyo salla xbox al multi oyunları için korsanda oynarsın oh ps3dede exc rahat yaşa
  • Öncelikle Kinect alacaksanız alanınızın geniş olması lazım Kinect devrimdir tamamda bana kalırsa kinect'e çıkacak oyun portatif'leri bellidir.Yukarıda arkadaşımız yazmış daha çoğumuz bakkala gitmeye üşeniyoruz
  • kinect gereksiz bir alet.ne zaman pazardan aldığımız boncuklu tabancaları tanıri oyunlarda kullandırırsa o zaman hardcore bir alet olur.
  • Bence kesinlikle bu cihaz için alınır benim gibi PC hastası bile aldıysa sen düşün
  • ALINIR ARKADASIM.
    BEN PC OYUNCUSU BIRI OLARAK XBOXI BİLE SIRF KİNECT İÇİN ALDIM MESELA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl@ckbox

Bence kesinlikle bu cihaz için alınır benim gibi PC hastası bile aldıysa sen düşün

bu arkadaş bile aldı yani o yüzden herkez alsın

playstation 3 ün varken boşa şimdi xbox ve kinect para verilmez
    kinect de move da heves yani çok uzun süre kullanabileceğin aletler değil
    alıcaksan ps3 te orjinal takılıyorsun herhalde al xbox kırdır kinectte alırsın da gereksiz yani orjinal oyunlar fazla geliyorsa al xbox
  • bende kinect için xbox aldım bence bu alet kinect olmadanda alınabiliceki bir alet :D pc de bitirimediğim kadar çok oyun bitiridim hoş bu aralar dead space oynuyorum bayağ bir kokrutuyo oynarken bitisin 2. sini hayatta oynamam
  • playstation 3 ün yanına xbox almak pek mantıklı değil hadi ikisinden birini almak istesen gamepad aksesuar tip hizmet destek exc vb şeylerden karar verip alırsın
    ama şimdi diyorsan ben ps3 e para yetiştiremiyorum devamlı orjinal alamıyorum ben her oyunu bitirmek istiyorum çabuk sıkılan kenara atan biriyim o yüzden xbox al derim
    ama sırf kinect için alınmaz
  • arkadaşlar ben aldım ilk başlarda adventures , sports oyunları hoşuma gitti ama 3 gün onayın bıkarsınız ancak ben alın diyorum çünkü yapımcısı daha çok oyun çıkartacağını belirtti bnce al ps move almaktansa
  • En ufak bir ilgin varsa kinecte al, butcen de uygunsa tabii. Cunku son derece zevkli bir alet. Dogrudur oyunlari henuz emekleme asamasinda ama teknoloji basli basina ilgi cekici. Ama maalesef 500 tlden pahali konsol ve kinect ikilisi. Yurt disindan bile aldirabilsen daha pahaliya geliyor. Butceni biraz daha arttirman gerekecek.
  • bencede kinect almalısın zaten halihazırda ps3 ün var kz3 i aparatsız oynasanda olur ama kinect alırsan hem kinecte çok''eğlenceli'' vakit geçirirsin hemde zboz 360 exc leri oynarsın live de cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Salus

Öncelikle Kinect alacaksanız alanınızın geniş olması lazım Kinect devrimdir tamamda bana kalırsa kinect'e çıkacak oyun portatif'leri bellidir.Yukarıda arkadaşımız yazmış daha çoğumuz bakkala gitmeye üşeniyoruz

Hocam şu portatif lafını da bir düzeltelim. Başka bir başlıkta da yine aynı cümle içerisinde kullanmışsın. Sanırım demek istediğin "profil". Zira "portatif" kolay taşınabilir,seyyar anlamına gelmekte.
  • Kinect icin xbox 360 alinir
  • yeni fark ediyorum burası xbox bölümü :D
    hangi bölüme açarsan sana onu tavsiye edicekler
    git aç ps3 bölümüne kimse tavsiye etmicek :D
  • Saçmalık şurda kinect i sadece oyun oynama aracı olarak görmeniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Saçmalık şurda kinect i sadece oyun oynama aracı olarak görmeniz

ee ne olarak görecez. başka bir iş için kullandırıyor mu ms.
    indie yazılımlara izin verse, millet app yazsa tamam diycem de, o da yok ortada. (bu destek gelecek diyolar gerci)

kanaatim kinect su an için gereksiz. en azından yeni oyunları beklemek, alet ne yöne dogru evrilcek görmek lazım.
    yoksa simdi alsan olacagı söyliim. ilk bir kac gün bir heves hoplar zıplarsın 2-3 parti oyunuyla sonra yine elde gamepad kanapeye gömülürsün.
    alet de toz toplar tvnin üstünde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.