Şimdi Ara

Kinect İçin XBOX Alınır mı ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
8.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim burda mediamarkta (avusturyada) kinect bir oyunla beraber 99 euroya düşmüş şimdilik alicaktim oda okadar büyük degil malesef
  • Oncelikle move oynarken elin kolun agriyor diyeler tamamen salliyor. Bn movemile kz3 u 2 kere bitirdim ve inanilmaz zevkli ve rahat.. Online oynamiyorum ama oynasam eminim controller la oynayanlarin kafina kafasina cakarim. O derece.
    Ayrica move un diger oyunlari da super. Tenis oyunlarindaki raket hareketlerinin hassasligini kinect ile yakalamanin imkani yok.

Kinect i de oynadim, parti oyunarini vs hepsini bicokkez oynadim (dans oyunu cok hosuma gidior) ama benim xbox ima uyumsuz diye alamiyorum. Xbox imi satip kienct ile beraber slim xbox alicam.

Ozer: paran varsa hepsini al :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 15 Haziran 2011; 22:59:29 >
  • Bence al bitane 250gb xbox slim konsolu tanıyim diyene kadar kinect parasını tamamlarsın 2.el bitanede kinect aldinmi tamamdir
  • Beni bilgilendirecek biri var mı acaba? Daha önce hiç konsolum olmadı ama kinecte çok aşırı ilgi duydum. 1-2 kere oynadım çeşitli yerlerde ve videolarını izledikçe gelecek vaadeden bir olay olduğunu düşünüyorum.

4gblik xbox alırsak eksileri neler olabilir?
    Sahte oyunlardan bahsediyorsunuz , bunlar kinect için de var mı?

Bu arada 779tl ye xbox 360 slim 4gb + kinect + kinect adventures oyunu buldum sizce fiyat uygun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonouuR -- 17 Haziran 2011; 3:30:48 >
  • Kinect gerçekten oyun dünyası için güzel bir yenilik oldu ama daha tam anlamıyla iyi bir oyun Kinecti için bence çıkmadı. Ben Ubisoft'un Fight oyununu bekliyorum. Yoksa böyle parti oyunlarıyla yeterince kendini kanıtlayamadı bence Kinect.
  • her 2 cihaza sahip olan biri olarak ne move için ps3 nede kinect için xbox alınır.teknolojiler çok yeni ve sadece parti olarak oynandığında haz alınıyor .çok kısa zamanda sıkılıyorsun.ilerde hardcore oyunlar çıkarsa ki bence iş bu durumdayken çıkamaz daha ufak yaşlar için eğlenceli olmaktan yada eşinizle kız arkadaşınızla eğlenmekten öteye geçemez.bende 2 konsol içinde orjinal kullanıyorum ama durum şu sadece tek konsolu kullanıyorsunuz.xbox alacaksan fw yaptır kopya oyna ps3 orjinal ve multi takılırsın..
  • Kinect icin degil kendisi icin alinir.
  • bence alınır. hemde bal gibi kinect.
  • xbox olmadan kinect çalışmazki zaten..mecbur alacaksın..

p.s. iğrençççççç ötesiydi ama yapmasam rahat edemezdim....teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonouuR

Beni bilgilendirecek biri var mı acaba? Daha önce hiç konsolum olmadı ama kinecte çok aşırı ilgi duydum. 1-2 kere oynadım çeşitli yerlerde ve videolarını izledikçe gelecek vaadeden bir olay olduğunu düşünüyorum.

Bu arada 779tl ye xbox 360 slim 4gb + kinect + kinect adventures oyunu buldum sizce fiyat uygun mu?

Selam Dostum.

Yaşını bilmiyorum.Benim yaşım 26 ve evliyim.10 yaşından beri oyun dünyasındayım.Tüm samimiyetimle söylüyorum.

Konsol karşısında hayatım boyunca bu kadar güldüğümü ve eğlendiğimi hiç hatırlamıyorum.Odun dediğim insanların bile kinectten sonra hareketleri değişti diyebilirim.

Arkadaşların olmadan tek başına oynayacağın bir aktivite mi dersen.Her zaman değil derim.Ama Evinde misafir varken yada arkadaş toplantısında kesinlikle ilk sırada yerini alacak bir aktivite.

Ben eşimle oynuyorum.Hatta ve hatta fitness diye bir oyun var.Eşim ben yokken açıp oynuyor.spor yapıyor ve günün stresini atıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ben türk yapımları hariç oyuna para vermiyorum.Tek aldığım orjinal DVD Crysis ve serileri

Dolayısıyla mevcut tüm oyunlarım illegal.Kinect illegal oyunları çalıştırıyor mu demişsin.Evet çalıştırıyor.

Ben 2. elden kinect'i 220 ye mi ne aldım.Ya da 230 hatırlamıyorum.2. el'e bir bak derim.Mutlaka temiz bir ürün bulursun.

Xbox 4 gb alma bence.Hard disk önemli.Ben fat kasa 120gb , jasper anakartlı bir xbox kullanıyorum.2 sene oldu bir sorun çıkarmadı.Bence 2.ele yönel dostum.

Umarım yararlı olabilmişimdir.

Saygılarımla

Düzeltme:Yazmayı unuttum.Kinect'in hayran bırakacak bir teknolojisi var.Sadece bunun için bu alet alınır diyebilirim.Herşey sensin.Kontrol yok!Sesinle oyunu açabiliyorsun.Bu bir başlangıç.Ama çok güzel ve gelecek vaat eden bir başlangıç olarak görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_g_m_s -- 21 Haziran 2011; 21:01:23 >

• en başta kendisi için alınır. Kinect üzerine bal kaymak olur. Adama da PS3'ünü sattırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

quote:

Beni bilgilendirecek biri var mı acaba? Daha önce hiç konsolum olmadı ama kinecte çok aşırı ilgi duydum. 1-2 kere oynadım çeşitli yerlerde ve videolarını izledikçe gelecek vaadeden bir olay olduğunu düşünüyorum.

Selam Dostum.

Yaşını bilmiyorum.Benim yaşım 26 ve evliyim.10 yaşından beri oyun dünyasındayım.Tüm samimiyetimle söylüyorum.

Konsol karşısında hayatım boyunca bu kadar güldüğümü ve eğlendiğimi hiç hatırlamıyorum.Odun dediğim insanların bile kinectten sonra hareketleri değişti diyebilirim.

Arkadaşların olmadan tek başına oynayacağın bir aktivite mi dersen.Her zaman değil derim.Ama Evinde misafir varken yada arkadaş toplantısında kesinlikle ilk sırada yerini alacak bir aktivite.

Ben eşimle oynuyorum.Hatta ve hatta fitness diye bir oyun var.Eşim ben yokken açıp oynuyor.spor yapıyor ve günün stresini atıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ben türk yapımları hariç oyuna para vermiyorum.Tek aldığım orjinal DVD Crysis ve serileri

Dolayısıyla mevcut tüm oyunlarım illegal.Kinect illegal oyunları çalıştırıyor mu demişsin.Evet çalıştırıyor.

Ben 2. elden kinect'i 220 ye mi ne aldım.Ya da 230 hatırlamıyorum.2. el'e bir bak derim.Mutlaka temiz bir ürün bulursun.

Xbox 4 gb alma bence.Hard disk önemli.Ben fat kasa 120gb , jasper anakartlı bir xbox kullanıyorum.2 sene oldu bir sorun çıkarmadı.Bence 2.ele yönel dostum.

Umarım yararlı olabilmişimdir.

Saygılarımla

Düzeltme:Yazmayı unuttum.Kinect'in hayran bırakacak bir teknolojisi var.Sadece bunun için bu alet alınır diyebilirim.Herşey sensin.Kontrol yok!Sesinle oyunu açabiliyorsun.Bu bir başlangıç.Ama çok güzel ve gelecek vaat eden bir başlangıç olarak görüyorum.

Yardımın için çok teşekkür ediyorum. Yaşım 19 ve öğrenci evindeyim. Yani gelenim gidenim pek eksik olmaz , o konuda eğleneceğimden kuşkum yok.

Peki 4gb alırsam nerede sorun yaratır? Ne de olsa oyunları korsan cd olarak alacağım.

• quote:

Yardımın için çok teşekkür ediyorum. Yaşım 19 ve öğrenci evindeyim. Yani gelenim gidenim pek eksik olmaz , o konuda eğleneceğimden kuşkum yok.

Peki 4gb alırsam nerede sorun yaratır? Ne de olsa oyunları korsan cd olarak alacağım.

dıs kasası birinde parlak iken diğerinde mat siyahtır. tek farkı bu. 250 gb olan model 4 gb lık modelın HDD takılmış halıdır. o Hdd ler de 100 lıra zaten.
    ben suan 4 GB + 250 GB HDD şeklinde kullanıyorum. tavsıye ederım.
  • kinect oyunlarını oynamak için sadece orjinal oyun mu almak gerekiyor ?

fw atılmıs makinalar için kopya kinect oyunu mevcut mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetkin1905

kinect oyunlarını oynamak için sadece orjinal oyun mu almak gerekiyor ?

fw atılmıs makinalar için kopya kinect oyunu mevcut mudur ?

Fw'li konsolda da çalışır mevcut oyunları
  • Kesinlikle alınır zaten Xbox 360 süper bi alet üstüne bi de kinect başka ihtiyacın olan tek şey oyun kinect in oyun çeşitliliği şu an az bi süre oynar sıkılırsın sonra gamepad inle bi iki oynar yine kinect e dönersin merak etme .
  • Kinect için alınmaz ama forza motorsport için alınır
  • Delinin biri taş atmış olayına dönmüş konu. Konuyu açan arkadaşı gören var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Delinin biri taş atmış olayına dönmüş konu. Konuyu açan arkadaşı gören var mı

hakkat
  • quote:

Benimki 4gb. Oyunlar biraz gec yukleniyor benim farkettigim tek eksisi bu. Ki bunun da buyuk bir dezavantaj oldugunu soylemek dogru olmaz. İleride harici hard disk de takabilirsiniz.
    Kisacasi 4 gb isinizi gorur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.