Şimdi Ara

KİLO VERDİRİCİ VE VÜCUDU ŞEKLE SOKAN P90X PROGRAMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
76
Favori
197.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar Amerika da bu program çok popüler bir çok fazla kilosu olan ve vücudunu definisyona ( şekle) sokmak isteyen kişi bu programı yapiyor

Ama çok çok zordur spor altyapınız olması lazım nefes nefese birakir adamı ve zahmetli bi programdır.

Evde çalışabilirsiniz .

kilo verme ve vücudu şekle sokmasıyla ünlü garanti bir programdır.

ama unutmayın bu tür programların işe yaraması için beslenme çok önemlidir yani programı yaptıktan sonra gidip iskender yemiceksiz

youtuba P90X yazıp bir göz atabilirsiniz çalışma videolarına ve vücut değişimlerine .

evde çalışma videolarını rAPid olarak özelden isteyebilirsiniz burda yasak oldugu için yayınlamıyorum .

KİLO VERDİRİCİ VE  VÜCUDU ŞEKLE SOKAN P90X PROGRAMI

• Herhangi bir alet(dumbell vs.) lazım oluyor mu ?
  • videoları bende yeni yüklüyorum sanırım dumbella yada kabloyla çalışıyolar
  • Ares'te arattığımda part1 adında 1sa12dk'lık bir video'ya ulaştım.Kaç part veya link atsanız pm'den?Bu arada gördüğüm kadarıyla bizim hep yaptığımız hareketler,arada ufak tefek farklar var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

Ares'te arattığımda part1 adında 1sa12dk'lık bir video'ya ulaştım.Kaç part veya link atsanız pm'den?Bu arada gördüğüm kadarıyla bizim hep yaptığımız hareketler,arada ufak tefek farklar var...

hareketler aynı ancak sistem farklı
  • videolardan 1 clik göğüs sırt olan bölümü izledim dumbella bile kullanmadılar barfiks ve şınav ile yaptilar o programı

yalnız hepsi böylemi onu bilemicem yavaştan indiriyorum ben
  • denediniz mi programi, ise yariyor mu?
  • Program 12 bölümden oluşuyor ve tüm bölümlerin düşük çözünürlük versiyonlarını indirmek isterseniz en az 8 gb dosya indirmeniz gerekiyor. DVD versiyonlarını indirmek isterseniz ortalama 50 gb dosya indirmeniz gerekir.

En iyisi orjinalini almak ( 50- 80$ ) , 100-120 partlık rapid linki halindeki dosyaları indirmek 1, 2 hatta 4 mb internetle uzun zaman alır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 13 Temmuz 2009; 16:38:34 >

• 8gb versiyonu indirilir o kadar da sorun değil kaç saat toplam video ve çalışmalar nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

8gb versiyonu indirilir o kadar da sorun değil kaç saat toplam video ve çalışmalar nasıl ?

toplam 12 video + ''how to bring it!! '' diye ek bi vidyo. kesinlikle programına gore calısmak ve dieti uygulamak gerekiyor. mesela 1.haftanın programını yazim kısaca

1.gün--- göğüs ve sırt 52 dk üstüne bir de ab şekillendirici calısma (karın kası ) 16 dk
    2.gün---plyometrics zıplama vs hareketlerinden oluşuyor 52 dk

yani günde en az bi 50 dk spor yapmak gerekiyor ayrıca ab ripper (karın calısması ) iki güne bir.

dumbell, bar ve band kesinlikle lazım

bar

sonuçları kesin gibi bir şey. eğer onceden spor yapmışlıgınız yoksa kesinlikle başlamayın. P90 deneyin oncelikle daha hafif bi program yine 90 günlük. bu programdan sonra rahatlıkla p90x e geçebilirsiniz.

P90x set halinde satılıyor bu saydıgım ekipmanlar, dvdler ve tozlar ile geliyor. Programla birlikte diet,beslenme,yaşam tarzı cok önemli..en önemlisi hırs ve süreklilik.

http://www.youtube.com/watch?v=OxKO2JuHcCY

calısmalar ve adamın gelişimi izlenebilir.

• güzel bir söndürme programı. reklamlara aldanıp evde üçgen olma hayali kuranlar o kadar büyük düşler kurmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

güzel bir söndürme programı. reklamlara aldanıp evde üçgen olma hayali kuranlar o kadar büyük düşler kurmasınlar.

denedin mi?

ben denedim ve istedigim sonuca ulaştım. biraz araştırsan görürsün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Özel

quote:

güzel bir söndürme programı. reklamlara aldanıp evde üçgen olma hayali kuranlar o kadar büyük düşler kurmasınlar.

denedin mi?

aynı programlar 30 yıldır adı değiştirilerek milletin önüne konuyor. amaç mümkün olduğunca çok yormak ve zayıflatmak. zaten işi bilmeyenlerin de istediği bu yani adamlar nabzınıza göre şerbet veriyor. bu programlarla kas kütlesini arttıramazsınız doku inşaası için farklı kıstaslar ve katı kurallar vardır bu tip programlar bu kuralları tamamen görmezden geliyor. dediğim gibi üçgen olmas hevesi içinde olanlar hayal kurmasın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E.Özel

quote:

denedin mi?

aynı programlar 30 yıldır adı değiştirilerek milletin önüne konuyor. amaç mümkün olduğunca çok yormak ve zayıflatmak. zaten işi bilmeyenlerin de istediği bu yani adamlar nabzınıza göre şerbet veriyor. bu programlarla kas kütlesini arttıramazsınız doku inşaası için farklı kıstaslar ve katı kurallar vardır bu tip programlar bu kuralları tamamen görmezden geliyor. dediğim gibi üçgen olmas hevesi içinde olanlar hayal kurmasın.

180 boy-88 kiloydum ve göbeğim vardı. bel-göğüs kol olculerımı yazmıstım bi kenara hatırlamıyorum şimdi ama program bittiğinde 82 kiloydum ve 6 pack'ım vardı. programla birlikte glutamin , protein tozu ve programdan sonra amino asit kullandım. hayatı boyunca hiç spor yapmamıs biri 90 günde benım geldigim hala gelir mi bilmem ama biraz altyapısı olup sonradan kilo olanlar rahatlıkla 90 günde üçgen vücuda sahip olabilirler..hiç spor yapmamıs olanlarda once p90 sonrasında p90x le gelişebilirler rahatlıkla. toplamda 6 ay hergün 1 saat calısma ve düzenli beslenmeyle neler yapılmaz ki...

• bende kilo sorunu yok etkili bir programsa bakabilirim hangi sitelerde var acaba
  • Hort olacak ama
    Bu program için kaç kilo dumbell gerekiyor,ve başka ne gerekiyor indiriyorum şuan içinde yazıyor mu bilmiyorum,p90 ve p90x olarak iniyor bilenler varsa içinde yazdığını cevap verebilirler mi lütfen.
  • Yardım lütfen
  • set olarak satılırken yanında verılen dumbelllar 3 er kıloluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

set olarak satılırken yanında verılen dumbelllar 3 er kıloluk

başka ne gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nx+1/2(5x-m)=5/2

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

set olarak satılırken yanında verılen dumbelllar 3 er kıloluk

başka ne gerekiyor

dumbell

yer hareketleri icin mat

direnc bantı seti

kapı barfıksı

sınav barı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 11 Ekim 2010; 10:44:57 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.