Şimdi Ara

Kilo almak için...(Bu hafta 4 KİLO ALDIM.)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaş 19 , beyler çok zayıf buluyorum kendimi , ye ye kilo alamıyorum kaç yıldır.

kilo almak için hap, ameliyat , şırınga vb.. önerilerinizi bekliyorum

kafaya taktım bu olayı psikoloji pert

Not : kas kütleni arttır diyen olur büyük ihtimal , zayıfım ama kaslıyım yağ oranı 0 ın altında sanırım spor yapıyorum vücudumun belli bölgelerinin kaslarını çalıştırıyorum.
    Ve çok uyuyorum.

Yağlı yemekler yerim , tavuk,makarna,pilav,abur cubur.. ama ekmeği sevmem fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trevor Reznik -- 7 Şubat 2014; 0:33:09 >

• bakalım kolay kilo alabilen ve spor yapan bi insan evladı çıkacak mı yardım için ilgi çekmesi için penis eğriliği konusu mu açalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevor Reznik

bakalım kolay kilo alabilen ve spor yapan bi insan evladı çıkacak mı yardım için ilgi çekmesi için penis eğriliği konusu mu açalım

ne alakası var kardeş ? biz ss görebilmek için giriyoruz o konuya
  • quote:

quote:

bakalım kolay kilo alabilen ve spor yapan bi insan evladı çıkacak mı yardım için ilgi çekmesi için penis eğriliği konusu mu açalım

ne alakası var kardeş ? biz ss görebilmek için giriyoruz o konuya

“Zayıflık kutsal, güç ise değersizdir. İnsan doğduğunda zayıf ve esnektir. Öldüğünde güçlü ama çürümüştür. Çürümek ve güç, ölümün yoldaşlarıdır. Esneklik ve zayıflık ise varlığın tazeliğini ifade eder. Bundan ötürü sertleşen kaybediyor demektir.” (Stalker)

• Sporu bırak öküz gibi olursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herif şizofren çıktı kendi kendine konuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Herif şizofren çıktı kendi kendine konuşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

Sporu bırak öküz gibi olursun

haftada 2 gün yapıyorum zaten fazla yormuyor beni
  • noluyor lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen bi psikiyatra git bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Sen bi psikiyatra git bence

lan yok olm dikkat çekip konunun üstte kalması için yaptım o numaraları çaktırma ya
  • Eppek ye eppek Şaka maka git abur cubur al nutella al sür somuna yanında sıcak sütle götür mesela. Lan senin yerinde olsam var ya ohooo
  • kendi sorusuna bilmeden cevap veren kişi geldi aklıma.

bu arada boy kilo kaç. sanırım metabolizman hızlı, aldığın kaloriyi hemen yakiyosun ve kilo almiyorsun. yaktigin kaloriden daha fazla almalısın ki kilo alasın. bol bol yiyeceksin başka yolu yok bunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKISHBOSS

Eppek ye eppek Şaka maka git abur cubur al nutella al sür somuna yanında sıcak sütle götür mesela. Lan senin yerinde olsam var ya ohooo

demesi kolay lan benim metabolizma pancar motoru eppekte yaramıyor
    not : kilolumusun ?

• bu çocuk rahatsız ya. olum sen kilo falan alamıyorsun ama sana sürekli karbonhidrat mu yüklüyorlar makarna patates falan mı yiyorsun kafan ne olmuş senin, neler yapıyorsun sen şaka mısın ya
  • quote:

quote:

Eppek ye eppek Şaka maka git abur cubur al nutella al sür somuna yanında sıcak sütle götür mesela. Lan senin yerinde olsam var ya ohooo

http://forum.donanimhaber.com/m_87330304/f_//tm.htm#87330304

• quote:

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_87330304/f_//tm.htm#87330304

şu dünyada herkesin ayrı bi derdi var ya

• quote:

Orijinalden alıntı: dontspeak00

bu çocuk rahatsız ya. olum sen kilo falan alamıyorsun ama sana sürekli karbonhidrat mu yüklüyorlar makarna patates falan mı yiyorsun kafan ne olmuş senin, neler yapıyorsun sen şaka mısın ya

oo knk naber ya , görüşemiyoruz. askerlik bittimi ? oradan protein tozu getirdin mi bana ?
  • saçmalama oğlum iş iptal oldu ya... yakaladılar beni işte sonra dövdüler ıslak sopayla snra işte beni zombiler kurtard...
    olum sen şaka mısın gece gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: dontspeak00

saçmalama oğlum iş iptal oldu ya... yakaladılar beni işte sonra dövdüler ıslak sopayla snra işte beni zombiler kurtard...
    olum sen şaka mısın gece gece

neyse knk hayırlısı olsun , zombilere allah razı olsun, görüşürüz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.