Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: “Selahattin Demirtaş ve Osman Kavalayı serbest bırakacağız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İmralı Notları diye bir Twitter hesabı var. Bildiğin pkklılar takip ediyor, yorum yapıyor. Herifler öcalanın Türkiye'nin kuklası olduğunu, akpnin siyasi ajandası için çalıştığını düşünüyor. Böyle klikler de var hdp pkk içinde.

Sayfanın adını yanlış hatırlıyor da olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 29 Mayıs 2022; 13:35:40 >
  • bilmiyorum takip etmedim ama hdpye oy veren herkes pkklı demek asıl pkknın ekmeğine yağ sürmek gibi geliyo bana. pkknın hayalidir heralde tüm kürtler pkklı olsun 12-13 milyon teröristi olsun

• he_man kullanıcısına yanıt

Bütün kürtlere demiyorum iyi oku yorumumu. Ama bugün batı şehirlerine göç etmiş kürtlerin bile önemli bölümü açıkça terör örgütü destekçiliği yapıyor HDP'nin bölücü söylemlerine destek veriyor. Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da kürt nüfusun çoğunlukta olduğu yerlerde ise durum çok daha kötü. Ayrıca bu 40 yıllık sorun değil kürtler 1800'lü yıllardan beri ayrılıkçı ayaklanmalarda bulunuyorlar. Atatürk demir yumruklu bir süre susturdu bunları ama AKP'nin açılım politikasıyla tekrardan azıttılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 29 Mayıs 2022; 14:19:17 >
  • he_man kullanıcısına yanıt

İşte onu hdpye oy verenlere tek tek sormak lazım o zaman. Niyetleri neydi oy verirken bilmiyorum ama oy verdikleri partinin niyeti pek iyiye benzemiyor. Onlara hitap etmeyen bir partiyse oy vermesinler. Birkaç ay önce bir tane şehrin hdp ilk başkanı mi ne var. Buna hdp secmeni "siz lgbt haklarını savunmak için mi meclise girdiniz yoksa bizim mi?" Diye kızıyordu.

Sence hdp seçmeni neden hdpye oy veriyor? Fikrini almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi bu haldeyken bunları konuştuğuna göre kemal bey de akp trollu olabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu hareketlerle iktidara gelebilirlerse serbest bırakır

• Yarın başa gelse apo'yuda çıkarır bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabus2224 -- 29 Mayıs 2022; 19:24:18 >
  • Hükümetin ekmeğine yağ sürüyorlar iyice.

• Bende aynı şeyi düşünüyorum ama bunu burada dile getirince Kırklarelili olsan bile pkk lı yaftası yapıştırıyorlar :)

• İyice zıvanadan çıktılar. Ekrem bir bu iki. Vatansever solculuğu bildik biz bu zamana kadar, şahsen ailemden de öyle gördüm. Annem ve babam Ecevitci. Benden bunlara oy çıkmaz artık. Bunlar bu kafayla sittin sene iktidar olamaz.

• partiler mahkemeleri emir baki yaptı...

ülkede yargının terazisi şaştı.

• Aaa ne ayıp suçu bile belli olmayan birinin içerden çıkmasını nasıl istersin ey K.K !

Sen de reis Hz. gibi kendinden olmayan herkesi hapse tikmalisin. Bak Erdoğan'a.... İhtimaller tukenene kadar hdp ile ortak oldu, açılım ihaneti yaptı, PKK li sahte tanıklar ile Türk ordusuna tuzak kurdu, yargilatti, çadır mahkemelerinde direk dağdaki eli kanlilari halaylarla karşıladı, onunla da kalmadı silah yiginaklarina ve hendeklere goz yumduk iyi niyetimizi suistimal ettiler dedi, MHP ile birlikte olana kadar son ana kadar hdp ile dudak dudağa gezmekten de öte PKK ile açılım ihannetine imza attı. Ne zaman ki hdp den ümidi kesti, peşinde koştuğu adamı tikiverdi içeri. Azıcık karakter namus öğren Kılıçdaroğlu. Ne demek içerden cikaricaz. Acilim sürecinin mimarlarının yargılanmasını da engellersin sen demekki sana oy versek :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 30 Mayıs 2022; 0:13:17 >
  • GoSSgO G kullanıcısına yanıt

Bu da chp nin açılımı mı? Kılıçdaroğlu: “Selahattin Demirtaş ve Osman Kavalayı serbest bırakacağız 

• KAUANKA K kullanıcısına yanıt

Valla konsere birinin çıkması ile aynı şey değil tabi. Biz megri megrileri dinledik, PKK ile dağda halay çekerek çadır mahkemeleri kuranlari gorduk.

Ülkenin kozmik odasını cia e açmış bir parti var iken sen daha hangi yüzle neyi konuşabiliyorsun?

Önce kendi pisliginizi temizleyin. Sizin kimseye vatan millet dersi verecek haliniz yok. Geçmişinizi b.k götürüyor zira...

Dönemin AKP'li demeclerini gazete başlıklarını, Apoyu barış elçisi ilan edisinizi falan utanma diye paylasmadım. Ama saate falan bakmam, dersen ki ben kurcalayacam buraya fersah fersah pisliklerinizi dökerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 30 Mayıs 2022; 1:14:7 >

Bu da şurada dursun. Sırada en basit olanları elesem 300 tane resime belki indiririm. Alınan kararlar kanun değişiklikleri falan onları paylasirsam uzar da gider.

Bununla başlayalım.

Kılıçdaroğlu: “Selahattin Demirtaş ve Osman Kavalayı serbest bırakacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 30 Mayıs 2022; 1:22:8 >
  • GoSSgO G kullanıcısına yanıt

Selahattin Demirtas masum diyenler yada avukatlari

1. pkk

2. hdp

3. chp oldu hay masaalah

Kendi pisliğine kılıf aramak yerine pislik pisliktir diyebilseniz keskeeee ama nerde zamaninda akp yapti canim chp yapsa ne olacak kafası tebrikler Kılıçdaroğlu: “Selahattin Demirtaş ve Osman Kavalayı serbest bırakacağız 

akp acilimini suan akp liler bile desteklemezken bu zamanda bu kadar destek komikKılıçdaroğlu: “Selahattin Demirtaş ve Osman Kavalayı serbest bırakacağız 

ACILIMIN AKP LISI ( elestiriye acik tukakaaaa) VE ACILIMIN CHP LISI ( akp de yapti amaaaa yaaaa)

Açılım hep hainlikti ve hainlik olarak kalacak geçmişinizde. Öyle konser falan değil bahsettiğim. Bildiğin Türk ordusunu PKK li itlerin tanikliginda yargilaanizdan bahsediyorum. Çocuklarımıza bol bol anlaticaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 30 Mayıs 2022; 8:58:59 >
  • Biz ne kadar kendimizi yırtsak ta bu gün iktidarı kürt seçmenler belirler hale gelmiş. Bu da demek oluyor ki ülkede zannettiğimizden daha fazla bir kürt nüfus var ve artık onları görmemezlikten gelerek siyaset yapılamıyor. Muhtemelen 15-20 yıl sonra Kürt nüfus çoğunluk olacak ve bu gün karşı çıktığımız bir çok şey gerçekleşir hale gelecek. Yani Selahattin Demirtaş ve onun gibiler de serbest kalacak, diğer radikal kürt akımları da ülkede kendine yer bulacak. Çünkü kürt olmayan nüfus ülkeyi hızla terk ediyor ve bu boşluk hızla kürt kökenli nüfus tarafından dolduruluyor. Kimse kusura bakmasın ama önümüzdeki 20 yıl ülke için çok köklü değişimlere gebe, ülkeden kaçarak bunu kendi ellerimizle hazırladık kimse şimdi oturup milliyetçilik oynamasın. Tanıdığım en koyu milliyetçiler bile çoluk çocuğunu yurt dışına yerleştirebilmek için kırk takla atar vaziyette.

• CHP kazanırsa savunma bakanlığını HDP'ye verecek diyorlar.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Gerçek yüzlerini gösteriyorlar..ellerinde değil işte.. susup sonra başa gelince bunları yapınca daha mı iyi olacaktı... nasıl bir zihniyet bu...susun sonra yapın...pes

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.