Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: “Selahattin Demirtaş ve Osman Kavalayı serbest bırakacağız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    #kılıçdaroğlu #selahattindemirtaş #bizekatılınKanalımıza Abone Olup Bildirimleri Açmayı Unutmayın..kılıçdaroğlu selahattin demirtaş açıklamasıKılıçdaroğlu: D...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=868ZR6QBruY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ezelden beri CHP ana muhalefet olarak kalmak istiyor asla hükümeti kuran taraf olmak istemiyor diyorum kızıyorsunuz :) CHP nin maximum beklentisi AKP nin tek başına yada ittifak ortakları ile kanun çıkaracak kadar çoğunluğa ulaşmalarını engellemek CHP için en mükemmel senaryo bu hem hiç bir sorumluluğu olmayacak iyi kötü her şey AKP den bilinecek hem de herhangi bir kanun vb değişikliğinde istediği an köstek olabilecek..

CHP nin maximum hedefi budur senelerdir söylüyorum hala da ısrarcıyım bu konuda. Sağ olsun KK da beni hiç yalancı çıkarmıyor :)

ulusal kanal
    Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş'ın ve Osman Kavala'nın 'masum' olduğunu savundu
    https://www.ulusal.com.tr/haber/8509439/kilicdaroglu-selahattin-demirtasin-ve-osman-kavalanin-masum-oldugunu-savundu

Bir başka başlıkta bu haberi gösterdik diye saldıran tayfa için tam bir kapak oldu. Kılıçdaroğlu'na bizi anlık doğruladıgı teşekkürler.  

Yazık şu chp'ye gönül veren forumdaşlara gel de şimdi bunu savun  

Gerçekten zor iş Kılıçdaroğlu'na avukatlık yapmak, her gün ayrı bir olay. Allah yardımcısı olsun Chp li arkadaşların  

• Ne saçmalıyor bu gene ya? Halen muhtar yardımcısı falan zırvalıyordu geçenlerdede.

Sen kimsin yargı makamı mı? Aihm kararlarını uygulacağız diyebilirsin en fazla.

Ne farkın kalıyor şu andakilerden. 5-6 doğru hareketin ardından ağır saçmalaması ölecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 29 Mayıs 2022; 10:2:57 >
  • dün "artık akpli oldum" konusu açmıştın nerde o konu bulamıyorum

• Zaten HDP anlattı CHP ayağımıza kadar geldi. Ortaklık teklif etti. Ama duyulmasın dedi. Şimdi Mansur ve İmamoğlu o koltukta oturuyor ise bu HDP sayesinde dedi... CHP haddini bilsin dedi.. yoksa yediririz dedi.

Bu açıklamaya CHP den gık dahi çıkmadı.Sus pus oldular.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hardday kullanıcısına yanıt

doğru söylüyolar imamoğluna ve mansur yavaşa herkes gibi kürtler de oy verdi... ama pkklılar vermedi. çünkü aponun okunan mektubunda apo dedi ki pkklılara "imamoğluna oy vermeyin."

• ülkeyi terörist zihniyete teslim mi edeceğiz

Diyecek birşey yok... CHP yaptığı gizli anlaşmanın çaresizliği ile partiyi HDP ye teslim etmek üzere..

• he_man kullanıcısına yanıt
    al izle kimler vermiş

• hardday kullanıcısına yanıt

yahu uyduruyo muyuz..2019 yerel seçimlerinden önce adını hatırlamıyorum imralıya bi adam gidip aponun mektubunu almadı mı?

Tüm yandaş tvler ortak yayına geçip o mektup okutulmadı mı? mektupta chpye oy vermeyin tarafsız kalın yazmıyor muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 28 Mayıs 2022; 17:10:57 >
  • Aferin! Ne güzel, AKP'den kararsız oylar gelecekti. El birliğiyle kaçırdınız hepsini şimdi. Eserinizle gurur duyun...

• he_man kullanıcısına yanıt
    O mektup ta benim HDP CHP gizli ittifak yapıyor... Benim onayim yok diyor idi evet....

• Meral abla yarın ittifakı dağıtırsa kimse hede hödö yapmasın. Ekonomi kötüye gitti diye işbirliğine yanaşan kadını yanaştığına yanaşacağına pişman ettiniz. Gidin hdpyle ittifak kurun, ne haliniz varsa görün. Gerçekten RTE yi göndermek istiyorsanız ittifak olmadan Meral ablayı desteklersiniz nede olsa.

• nForcer N kullanıcısına yanıt

Abi ne yalan söyleyim, kime vereceaaaağğğkk diyenlere şu lafın üstüne ne diyebiliriz, nasıl savunabiliriz? Konuşmasa bile yeter ya çenesini tutsa yeter.

• Siyaset böyle birşeydir. Oy için herşeyi yapabilirsiniz.

• Neyse ki Zafer Partisi var, Kilicdar'in bu tür açıklamaları sayesinde baraj sorunu da yaşamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulusal kanal
    Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş'ın ve Osman Kavala'nın 'masum' olduğunu savundu
    https://www.ulusal.com.tr/haber/8509439/kilicdaroglu-selahattin-demirtasin-ve-osman-kavalanin-masum-oldugunu-savundu

Bir başka başlıkta bu haberi gösterdik diye saldıran tayfa için tam bir kapak oldu. Kılıçdaroğlu'na bizi anlık doğruladıgı teşekkürler.  

Yazık şu chp'ye gönül veren forumdaşlara gel de şimdi bunu savun  

Gerçekten zor iş Kılıçdaroğlu'na avukatlık yapmak, her gün ayrı bir olay. Allah yardımcısı olsun Chp li arkadaşların  

• Bunlar da sıktı artık. Seçilmemek için ne varsa yapıyorlar.

• Chp den birileri bu işleri masustan yapıyor eminim. Sussalar, konuşmasalar zaten insanlar tayyip nefretinden size oy verecek. Susun olum konuşmayın.

• İyi de şaşırana şaşırırım. Bunları her fırsatta tekrarlıyor kılıçdar.

Tersini söyleme şansı yok çünkü geçtiğimiz seçimler ve olacak yeni seçimlerde hdp ye muhtaç. Hdp nedir ? Cevabını biliyorsunuz. Yani endirekt olarak chp ne oluyor ? Direkt yazdığımda bölüm moderatörü şimşek hızıyla siliyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.