Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu'na Çatarken Erdoğan'ı Okuma Özürlü İlan Etmek (Davutoğlu İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CHP’li Özcan, Başbakan Davutoğlu’nun Tokat Mitinginde CHP lideri Kılıçdaroğlu için kullandığı ifadelere Twitter üzerinden tepki gösterdi.CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kılıçdaroğlu için kullandığı “Kitap özeti okumakla kitap okunmuş olur mu? Bu ne cahillik?” sözlerine Erdoğan’ın açıklamalarıyla cevap verdi.Özcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “kitap okuyor musunuz?” diye sorulduğunu ve Erdoğan’ın ise “Okumaya vakit bulamıyorum. Arkadaşlarım kitapları özetleyip getiriyorlar” dediğini anımsattı.

Kaynak

• Ben zaten davutoglundan bir surpriz bekliyorum hala. Bu kadar okumus adamin yapacagi isler degil yaptiklari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok fena fail olmuş davutoğlu.
  •  Kılıçdaroğlu'na Çatarken Erdoğan'ı Okuma Özürlü İlan Etmek (Davutoğlu İçerir)
  • onu da gectim siyasette hakaret ediliyo bu yakismaz uhuuuu diye agliyodu gecen tvde ama kendileri her turlu hakareti ederken hersey serbest.
  • Erdoğanı git gide daha çok takdir etmeye başladım. Demek yalan söyleyip halkı uyutmak o kadar kolay iş değil. Adam kaç kere fail oldu, gemi değil gemicik falan diye dalgasını bile geçti ama yeri geldiğinde dinlenip rezil olduktan sonra bile suçu biryerlere atmayı bildi.

Not: Videoya cidden çok güldüm
  • Hahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi bune ya adamlar kendi kendilerine cahil diyor

• davutoğlu özetten kitap anlaşılır mı diyo içlerinden bi kısmı da eaavett diyo. Kafalar çok iyi bunların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.