Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Hepsine dokunacağım, hiçbirini gece uyutmayacağım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
6
Favori
9.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahahahahah aldı gazı gidiyor... Tutmayın küçük enişteyi :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca osurursa cemaat sıçarmış. Ahaa bunların kokuları çoktan yayılmıştı ama beyini geç çalışanlar anca anca alıyor kokuyu. Bizlerin hesaplarken zorluk çektiği rakamları bunlar çatır çatır yiyorlar. Yaw arkadaş ne işkembe varmış yahu bu kadar parayı sen ne yaptın? Yahu bunları savunurken hiçmi için acımıyor bu ülkenin geldiği duruma? Valla sinirlerim yıprandı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bayağı iyi konuşmuş ama SSK'yı batırmasaydı inanabilirdim.

Şu an Sgk 8-10 milyar lira civarında açık veriyor. Bu da çok daha beter bir durumda olduğunu gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Gayet iyi ve düzgün konuşmuş. Medya manipülasyon yapmasa hepsi Ak parti yalaklığına soyunmayıp adil davransa İyi parti ile çok iyi bir çıkışa geçeceklerine inanıyorum

Şimdi gelir cehape zihniyetçi sgk naraları atanlar cevabım sizin seçtiğiniz partiyi şeçmek yerine 50 defa basarım mühürü Chpye size yazık bu devletin malına parasına dokunanı utanmadan arlanmadan Allah'tan korkmadan biat edip savunuyorsunuz.

Sizin yüzünden bu millet 1400 tl ile her ay aybaşını nasıl getircez diye kıvranıyor araba sahibi olmayı geç araban olsa binmek bile lüks oldu hala tepki göstermeyecek kadar uyuşmuşsunuz.

1400 lira da CHP olmasaydı şu an en fazla 1000 lira idi. Bunu da ayrıca hesaba katmak lazım :)

• Nevfel kullanıcısına yanıt
    Türkiyede metroyu başlatan chp’dir yahu. Ayrıca zarrabınızı da gördük.

Ayrıca bugün Tüpraş gayet iyi yönetilen, yatırım üstüne yatırım yapan bir şirket - bir de telekoma bak.
    Keşke Telekomu da alsalardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 7 Aralık 2017; 10:23:37 >
  • her hafta okyanusdan bir tape gelir..
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    evet karayalçının yıllarca yapamadığını melih bitirmişti..
  • quote:

Geç bunları efendi biz devlet yönetiyoruz devlet. Bizim gücümüzün ulaştığı yere sizin hayalleriniz ulaşamaz.

Biz siz ?

Kusura bakmayinda fikir catismasi olsa bile ayrilmis bir ulke toplum gibi siz biz demeniz dis guclerin isine yarar.

Bu arada devleti sende yonetirsin bende. Ama nasil yonetildigi onemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    İstanbul’dan bahsediyordum.

Zaten kendi döneminde bitemeyeceği açıklanmıştı. Kaymağını yiyemeyeceğine rağmen başlatmış ve çok doğru bir iş yapmıştı.

Çünkü aslolan kaymak da bal da halkındır. Başkanlar geçicidir. Nitekim Melih de geçti gitti.

dalan hangi vakit sizin partiye geçtiki..
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    babasının parası sanki ....
  • Kasetçi Ghandi Gene saçma sapan konuşmuş, Ama karşısında Deniz Baykal yok malesef Yakında indirecekler Ghandi yi Muharrem İnce Gelecek
  • senin yazdıklarının aynısını ben de yazmıştım zamanında :) kapıma polis gelmişti arama yapmak için kağıt vardı ellerinde okudular kağıtta PKK/KCK'Ya üye olmakla suçlandığım yazıyordu te allahım hala sürüyor üstelik dava :D bu memleket düzelmez kardeşim g*te giren şemsiye açılmaz afedersinizde uğraşmayın yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

dalan hangi vakit sizin partiye geçtiki..

İyi de yanlış biliyorsun. İlk kazma Dalan zamanında vurulmadı. İlk kazmayı vuran metroyu başlatan sosyal demokrat halkçı partidir.
    ona galırsa ilk aldülhamit planı yaptıydı. shp zamanında kimdi merak ettim bilgi verirsen bakarız.
  • arkadaşlar çalma çırpma varsa siz biz yok bu çocuklarımızın parası, kimse kusura bakmasın sonuna kadar araştırılsın suçlu varsa cezalandırılsın kimse Türkiye Cumhuriyetinden büyük değildir.
  • quote:

Bayağı iyi konuşmuş ama SSK'yı batırmasaydı inanabilirdim.

Senin hiç 35-40 yaşında emekli olmuş akraban yok galiba.

Geçmişi bilmeden nasıl da kolay suçluyorsun insanları, hey Allahım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Zaten toplam bir kere belediyeyi aldı yahu.
    Plan her zaman çizilir. Bak çılgın proje diye onca oy toplandı -ne oldu? kazma vurulmadı.

Metroya kazmayı vuran ilk belediye sosyal demokratlardır işte. Yaşın mı tutmuyor anlamadım ki
  • Bu adamın konuşmasını dinleyince

Bi tarafımdan gülüyorum sadece

Neyse bu CHP lilere de ancak böyle biri yakışır

• Konus be kucuk adam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.