Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Hepsine dokunacağım, hiçbirini gece uyutmayacağım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
6
Favori
9.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bahaneye bakın ssk asıl şimdi batık toplam borcuna bir bakın bakalım fazla paramız var demek enflasyon oranlarına bakın milletin alım gücü iyice düştü hangi parayla ödeyeceksiniz acaba makarna diyarında hayal kurmak güzel olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

"Yurt dışında paraları var" dan yola çıkıp, olmadığı ortaya çıkınca lafı çevirmeye başladı. Haliyle güvenilirlik gitti ve bütün iddiaları çöp oldu.
    Demek ki acemi muhalefet olmak böyle bir şey. Rtenin diğer şansı da KK.

Tabi bu dönüş, haber sayılmaz. Çünkü KK dönünce kimse şaşırmıyor. Yada umursamıyor.

Ayrıca konu yargıay taşınmış. 1 sterlinlik şirketin neden kurulduğu izah edilmeli.
    Benim tahminim dolar transferinde başkalarına komisyon ödememek. Bakalım sebep ne çıkacak.

Lafi cevirmek, donmek sizin sevdiginiz seyler degil miydi? Ne ara guvenilirligi sarsan bir olay oldu sizin icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

"Yurt dışında paraları var" dan yola çıkıp, olmadığı ortaya çıkınca lafı çevirmeye başladı. Haliyle güvenilirlik gitti ve bütün iddiaları çöp oldu.

Tabi bu dönüş, haber sayılmaz. Çünkü KK dönünce kimse şaşırmıyor. Yada umursamıyor.

Ayrıca konu yargıay taşınmış. 1 sterlinlik şirketin neden kurulduğu izah edilmeli.
    Benim tahminim dolar transferinde başkalarına komisyon ödememek. Bakalım sebep ne çıkacak.

Lafi cevirmek, donmek sizin sevdiginiz seyler degil miydi? Ne ara guvenilirligi sarsan bir olay oldu sizin icin?

Yanılıyorsun. Sizin dönüş dediklerinizin çoğu, şartlara göre siyaset geliştirmek.

Başlangıç noktası ile geldiği nokta arasındaki dönüş, iddiaları konusunda güvensizlik oluşturmuş durumdadır. Muhtemelen yanlış yönlendiriliyor.
    KK'nun "yurt dışında paraları var" çıkışından, "bu paraların kaynağı ne"ye dönüşü hakkında ne düşünüyorsun? BU dönüş değil mi? Çünkü ilk çıkış iddiasından vazgeçmiş görünüyor.

• quote:

quote:

quote:

Yanılıyorsun. Sizin dönüş dediklerinizin çoğu, şartlara göre siyaset geliştirmek.

Başlangıç noktası ile geldiği nokta arasındaki dönüş, iddiaları konusunda güvensizlik oluşturmuş durumdadır. Muhtemelen yanlış yönlendiriliyor.
    KK'nun "yurt dışında paraları var" çıkışından, "bu paraların kaynağı ne"ye dönüşü hakkında ne düşünüyorsun? BU dönüş değil mi? Çünkü ilk çıkış iddiasından vazgeçmiş görünüyor.

Sartlara gore siyaset demek. Tabi "siyaset bu" demezsen nasil savunacaksin ki? O "siyasetin" ulkeye getirdigi zararlara da "olur oyle" dersin herhalde. Bir gun siyah bir gun beyaz demek sirf iktidar dedi diye siyaset oluyorsa muhalefet dedi diye de siyaset olmasi lazim. 2 tarafa da ne dersen de ama ayni seyi de. Aksi halde tarafli bakiyor oluyorsun.

Man adasi yurtdisinda degil miydi? Ilk iddia da bu sekildeydi zaten. Ayrica o kadar sey denilirken sadece bir seyi on planda tutup guvensiz demek kalan seylere cevap vermekten kacmak oluyor.

Ayrica donse de beni ilgilendirmiyor. Gider secimde baskasina oy veririm olur biter. Peki senin rteden baskasina oy verme ihtimalin var mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sartlara gore siyaset demek. Tabi "siyaset bu" demezsen nasil savunacaksin ki? O "siyasetin" ulkeye getirdigi zararlara da "olur oyle" dersin herhalde. Bir gun siyah bir gun beyaz demek sirf iktidar dedi diye siyaset oluyorsa muhalefet dedi diye de siyaset olmasi lazim. 2 tarafa da ne dersen de ama ayni seyi de. Aksi halde tarafli bakiyor oluyorsun.

Man adasi yurtdisinda degil miydi? Ilk iddia da bu sekildeydi zaten. Ayrica o kadar sey denilirken sadece bir seyi on planda tutup guvensiz demek kalan seylere cevap vermekten kacmak oluyor.

Ayrica donse de beni ilgilendirmiyor. Gider secimde baskasina oy veririm olur biter. Peki senin rteden baskasina oy verme ihtimalin var mi?

Siyaset yapmada fark şurada: İktidar sorumluluk gereği bir "problemi çözmek için" duruma göre siyasset yapıyor. Bulduğu çözüm sonuç verir yada vermez. Ona göre seçimde hesabını verir.
    Muhalefetin olmayan şeyi varmış gibi göstermesi, siyaset değil, iftira atmaktır.

Man Adasında şirket kurulmasının amacını bilemem. Milletin parasını yemek içinse yapanlar gün yüzü görmesin. Ama ticari bir olaysa sorun yok. Bu net değil.
    Benim tahminim, dolar transferinde aracılara para yedirmemek için şirket kurulmuş olabilir.

Oy verme konusunu daha önce konuşmuştuk. Ben her partiye oy verebilirim. Oy verdim de.
    Daha önceki "kazanamazsam şöyle yaparım" sözlerine rağmen öyle yapmadı. Yani döndü. Bu durumda halen oy veriyorsanız sizin probleminiz, sizi ilgilendiriyor.
    Aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemek ülkeye de zarar. Adam gibi ayakları yere basan bir muhalefet çıkarın da Rteden kurtulun. Hatta sonrasında yargılansın. Ak-kara ortaya çıksın.

• Kılıçdaoğlu bilinçli ve belli bi sistematik ile konuşuyor sanki.
    Bir yol haritası var.
    Karşı tarafın tepkilerine göre A ya da B planları var gibi.
    İleri süreçte yine iddialı açıklamalar yapabilir
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    Kafkas sizi de biliyoruz. Her turlu hakareti edip, saldiriin konulara diye millete laf atmaya gelenler birine tehlikeli diyorsa dogru yolda demektir.

Ortaligi ayaga kaldirmak, fitne senin zihniyete gore sizinle ayni fikirde olmayan her sey zaten. Sorun yok orada. Devam et hep yaptigina sen.
  • Geç bunları efendi biz devlet yönetiyoruz devlet. Bizim gücümüzün ulaştığı yere sizin hayalleriniz ulaşamaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siyaset yapmada fark şurada: İktidar sorumluluk gereği bir "problemi çözmek için" duruma göre siyasset yapıyor. Bulduğu çözüm sonuç verir yada vermez. Ona göre seçimde hesabını verir.
    Muhalefetin olmayan şeyi varmış gibi göstermesi, siyaset değil, iftira atmaktır.

Man Adasında şirket kurulmasının amacını bilemem. Milletin parasını yemek içinse yapanlar gün yüzü görmesin. Ama ticari bir olaysa sorun yok. Bu net değil.
    Benim tahminim, dolar transferinde aracılara para yedirmemek için şirket kurulmuş olabilir.

Oy verme konusunu daha önce konuşmuştuk. Ben her partiye oy verebilirim. Oy verdim de.
    Daha önceki "kazanamazsam şöyle yaparım" sözlerine rağmen öyle yapmadı. Yani döndü. Bu durumda halen oy veriyorsanız sizin probleminiz, sizi ilgilendiriyor.
    Aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemek ülkeye de zarar. Adam gibi ayakları yere basan bir muhalefet çıkarın da Rteden kurtulun. Hatta sonrasında yargılansın. Ak-kara ortaya çıksın.

Secmenin oy verip vermemesi bir seyi degistirmez. Bu yapilanlari siyaset yapmaz. Iktidar partisinin her yaptigi "problemi cozmek" icin olmuyor. Bir gun oyle, bir gun boyle demek siyaset olmuyor yani. Bu durumda iktidarinda dedikleri icin yalan yada iftira demek lazim. Yoksa muhalefet icinde bu denilenler "iktidar olup problemleri cozmek icin siyaset yapiyor" denmesi ayni mantik olur. Bakis acisi farkli sadece.

Senin sirketin amacini bilmem, net degil demen bile olayin henuz net olmadigini gostermez mi sence? Senin bir fikrin olabilir tabi ama bu kesinmis gibi davranman su durumda yanlis olur.

Ticaret olsun yada olmasin orasi yurtdisi degil mi? Bu konu icin offshore hesap meselesini arastirabilirsin. Bu durumda iddia dogru olmaz mi?

Ona bakarsa erdoganda pek cok soz verdi ama sonra tutmadi. Daha once de dedigim gibi iktidar icin olaylari iyi tarafa cekip, muhalefet icin kotu tarafa cektikten sonra hic kimse size gore hicbir zaman adam gibi muhalefet olmayacak. Bugun aksener cikti ve nasil saldirildigini goruyoruz. Yarin baskasi ciksa(kim oldugu onemli degil) eger oy potansiyeli varsa gene ayni sey yapilacak.

Gecen dedim sana en son oy vermedim, ondan once hepar verdim diye. Ben gider gene veririm. Baskasina oy verdim diyorsun ama bir yandan iktidari savunmaya calisip, chpyi yermeye calistigini cok goruyorum. Bunu anlamaya calisiyorum. Yoksa istedigini savunabilirsin, beni ilgilendirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Kılıçdaoğlu bilinçli ve belli bi sistematik ile konuşuyor sanki.
    Bir yol haritası var.
    Karşı tarafın tepkilerine göre A ya da B planları var gibi.
    İleri süreçte yine iddialı açıklamalar yapabilir

Aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makaram sarı bağlar , kız söyler gelin ağlar.
  • SHOTS FIRED

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gandhi doğru söylemiş. cumhurbaşkanına hakaret ve ailesine iftiradan kodesi boylayınca erdoğan vicdan azabı çekip uyuyamayabilir.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Guzel ironi

• Daha hala Semih ve Nuriye diyor ya !?!? Türkiye'de adam gibi bir siyasetçi göremeden ölecek bir nesil

• Bunca gündem arasında Kılıçdaroğlu'nun safsatalarını mı dinliycez. CHP nin başına nasıl geldiğide belli.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim madem bu adam SGK'yı batırdı etti, madem bu elindeki belgeler sahte, madem bu adam iftiracı, e o zaman çıkın karşıma dediğinde niye kimse çıkamıyor? O kadar tv ye çağırdı adam gidip rezil etsinler o zaman. Boş konuşmanın lüzumu yok sen şu anda SGK'nın kar ettiğini felan mı sanıyorsun? Bak bakalım bu sene ne kadar para aktarmışlar hazineden SGK'ya.
  • "Hapiste gazeteci, milletvekili olmaz."

milletvekili olmaz demeyelim olsun çürüsün orada bazıları.
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    Trollük yaptım hocam kusura bakma zira ülkenin içine ettiler bana göre de. Ayrıca daha önce bunları bilmeden oy verdim bunlara şimdi pişmanım. Hani Rabbim affetsin diyor ya RTE, asıl bunlara oy verdiğim için beni affetsin.
  • sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Senin özellikle bakanlıklarda çalışan "taşeron" işçilerden haberin yok anlaşılan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.