Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Hepsine dokunacağım, hiçbirini gece uyutmayacağım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
6
Favori
9.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forumu

"Yurt dışında paraları var" dan yola çıkıp, olmadığı ortaya çıkınca lafı çevirmeye başladı. Haliyle güvenilirlik gitti ve bütün iddiaları çöp oldu.
    Demek ki acemi muhalefet olmak böyle bir şey. Rtenin diğer şansı da KK.

Tabi bu dönüş, haber sayılmaz. Çünkü KK dönünce kimse şaşırmıyor. Yada umursamıyor.

Ayrıca konu yargıay taşınmış. 1 sterlinlik şirketin neden kurulduğu izah edilmeli.
    Benim tahminim dolar transferinde başkalarına komisyon ödememek. Bakalım sebep ne çıkacak.

şunca yazana rağmen hala bunları söylüyorsun. beynin yok zikrin var.

• adam sonuna kadar hakli, yaptiklarini sonuna kadar destekliyorum fakat bu adamda liderlik hamuru pek yok gibi.. durust adam ama liderlik baskadir...

liderlikte en iyisi kesinlikle selahattin demirtas.. o da dogrulari sonuna kadar savundugu icin iceri attilar zaten...
  • Epey belge ortaya çıktı, bakalım daha neler çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzdalDoğru

quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Gayet iyi ve düzgün konuşmuş. Medya manipülasyon yapmasa hepsi Ak parti yalaklığına soyunmayıp adil davransa İyi parti ile çok iyi bir çıkışa geçeceklerine inanıyorum

Şimdi gelir cehape zihniyetçi sgk naraları atanlar cevabım sizin seçtiğiniz partiyi şeçmek yerine 50 defa basarım mühürü Chpye size yazık bu devletin malına parasına dokunanı utanmadan arlanmadan Allah'tan korkmadan biat edip savunuyorsunuz.

Sizin yüzünden bu millet 1400 tl ile her ay aybaşını nasıl getircez diye kıvranıyor araba sahibi olmayı geç araban olsa binmek bile lüks oldu hala tepki göstermeyecek kadar uyuşmuşsunuz.

1400 lira da CHP olmasaydı şu an en fazla 1000 lira idi. Bunu da ayrıca hesaba katmak lazım :)

Yok hocam saçmalama olur mu? Bu ülkede ne kadar iyi şey varsa hepsini akparti yapıyor ne kadar kötü şey varsada iktidarda olmamasına rağmen cehape zihniyeti,fetö(ak partinin hoca efendileri yani birkaç yıl öncesinde),dış mihrak yüzünden oluyor. Asıl acı olan böyle zeka yoksunu açıklamalara mitinglerde insanlar yuh çekeceğine alkışlayarak tepki vermesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lan bu adam'da az liderlik olacak 2. Güney Kore lideri Kim Jong gibi olur. Kemal amca gitsin yerine liderlik ruhu olan birisi gelsin şu partiye iktidar yapalım..
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    O zaman söylediklerine inan kardeşim! Çünkü Kılıçdaroğlu bu bahsettiğiniz davada mahkemede aklandı yani ssk yı batırdığı filan yok biraz araştırın. Onun bunun lafıyla değil araştırıp soruşturup hareket edin bu şekilde ülkeye gram faydanız dokunmaz!

• ''Vergi ödememek için, bu memlekette vergi ödememek için her türlü sahtekarlığı yapıyorsunuz. Ben bunları bilmez miyim, ben eski maliyeciyim. Mal nasıl götürülür senden daha iyi bilirim.''

Artık kaç kişiye yardımcı oldu ise mal nasıl götürülür iyi bilir. Hele hele ssk olayına girmeyelim bile !
  • Made in Kılıçdaroğlu.
  • kılıçdaroğlu ateş olsa cürmü kadar yer yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bayağı iyi konuşmuş ama SSK'yı batırmasaydı inanabilirdim.

SSK şu anda 12 kat daha zararda. Biraz takip edin.
  • KILIÇDAROĞLU NASIL OLUYORDA MANTIKLI KONUŞUYOR ŞAŞIRDIM AÇIKÇASI HELAL OLSUN.

KILIÇDAROĞLU HER NE KADAR "HERKESİN İNANCINA DİNİNE SAYGI DUYACAĞIZ KARIŞMAYACAĞIZ" dese de CHP DE GERİ KAFALI ÇOK VE BU YÜZDEN MUHAFAZAKAR KESİMDEN ASLA OY ALAMAYACAK. ASKERİYE DE TANRI YERİNE ALLAH DENİLECEK DİYE ORTALIĞI AYAĞA KALDIRDI CHP SEÇMENİ BEN ŞİMDİ BU BAĞNAZ GÖRÜŞLÜLERE NASIL GÜVENİP OY VEREYİM ?

• Hayatında 1000 doları bir arada göremeyenler ve görme ihtimalleri de olmayanlar emekli öğretmen enişteye gelen 2,5milyon doları, aile bireylerine gelen 15milyon doları nasıl savunuyor:)

Bir Çin atasözü var tam da bunlara uygun

Köpekler yediği yemeğe bakar.
    Sahibinin çalarak getirmesi köpeğin umurunda değildir
    ve sahibini korumaya devam eder.

Troller ve hırsızların ağızdan damlayan kırıntılarla beslenen yavşaklar için söylenmiş ne güzel bir söz bu.
  • valla bu ülkede çalan çırpan rüşvet yiyen gece oldu mu fosur fosur uyuyor.

hakkıyla, namusuyla, kul hakkı gözeterek ekmeğinin peşinden giden vatandaş ise borçlarını harçlarını geçim derdini düşünerek sabahı zor ediyor.

bu vatandaşlardan birçoğu da gidip yukarıda bahsettiğim insanlara oy veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

''Vergi ödememek için, bu memlekette vergi ödememek için her türlü sahtekarlığı yapıyorsunuz. Ben bunları bilmez miyim, ben eski maliyeciyim. Mal nasıl götürülür senden daha iyi bilirim.''

Artık kaç kişiye yardımcı oldu ise mal nasıl götürülür iyi bilir. Hele hele ssk olayına girmeyelim bile !

Kara propagandanın alemi yok. Adam görevi esnasında katakulli yapanları ihbar edip yakalatmış. Burada gazete haberi de paylaşıldı.
    Uzmanı olduğu konuyu bilmesinden daha doğal ne olabilir. Türkiye'de hesap uzmanları bu ülkenin bence gayet yüz akı insanlardır. Hele ki Kılıçdaroğlu'nun dönemi de çok sağlam adamlar çıkartmıştır.
  • DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt
    Suç işlemeyi bilmek suç mudur.

Şimdi birisi adam öldürmeyi bilirim dese suçlu mu diyeceksiniz, hayır.
    Mali mevzuat alanında deneyimli kimseler mal nasıl götürülür bilir. Onlar suçlu mu hayır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Borç yiğidin kamçısıdır paramız fazlasıyla var ödenir ama Gılışdar SSK'yı batırdı mı batırdı diyecek bir şey yok. Konunun kapandığını düşünüyorum.

Size katılıyor ve sonuna kadar destekliyorum. Benim halkım kamçı sever. Fazla paraları olan güzel halkım kendini kamçılatmaya insan tutar. Nasıl olsa fazlasıyla paramız var.
    Selam ve dua ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğlu'nun oğlu var. Olduğunu çoğu kimse bilmez. Gözden uzak mütevazi bir hayatı var çünkü. Halktan biri. Okumuş, alnının teriyle kazanmış, baba parası bile istemeyen biri. Gitarını bile gençken kendi alın teriyle kazandığı parayla almış biri. Askerliğini yapmaktan gocunmayan biri. Kısacası halkın içinden biri.

Reyisin şöförü bile multimilyarderdir diye düşünüyorum. Öğretmen, taksici gibi akrabalarının 10 ar milyon tl banka hesapları var. Üstelik sadece bilinen bu. Evet taksici, öğretmen ve milyon liralar.

Belgelerin sahte olmadığını sadece ticaret işi olduğunu söylüyorlar. En insaf. Taksici adam, öğretmen adam ne alaka milyon dolarlık ticaretler ne alaka?

Sizde biliyorsunuz bu paraların ne olduğunu ama savunuyorsunuz. Vicdanınız yok çünkü. Cebinize girecek 3 kuruş haram lokmadan olmamak için susuyorsunuz. Ya da alın terinizle kazandığınız 3 kuruş acaba hükümet değişirde alamaz mıyım diye korkarak susuyorsunuz. İkisi de farketmez. Sizin gibi insanlar olarak yetişmememde hayatımda ailemden öğretmenlerime kadar kim varsa hepsinden allah razı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Suç işlemeyi bilmek suç mudur.

Şimdi birisi adam öldürmeyi bilirim dese suçlu mu diyeceksiniz, hayır.
    Mali mevzuat alanında deneyimli kimseler mal nasıl götürülür bilir. Onlar suçlu mu hayır?

Ne di10 kardes

Ben de baskalari boyle yapar diyorum zaten.

• Yardırmış resmen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzdalDoğru

quote:

Gayet iyi ve düzgün konuşmuş. Medya manipülasyon yapmasa hepsi Ak parti yalaklığına soyunmayıp adil davransa İyi parti ile çok iyi bir çıkışa geçeceklerine inanıyorum

Şimdi gelir cehape zihniyetçi sgk naraları atanlar cevabım sizin seçtiğiniz partiyi şeçmek yerine 50 defa basarım mühürü Chpye size yazık bu devletin malına parasına dokunanı utanmadan arlanmadan Allah'tan korkmadan biat edip savunuyorsunuz.

Sizin yüzünden bu millet 1400 tl ile her ay aybaşını nasıl getircez diye kıvranıyor araba sahibi olmayı geç araban olsa binmek bile lüks oldu hala tepki göstermeyecek kadar uyuşmuşsunuz.

1400 lira da CHP olmasaydı şu an en fazla 1000 lira idi. Bunu da ayrıca hesaba katmak lazım :)

Yok hocam saçmalama olur mu? Bu ülkede ne kadar iyi şey varsa hepsini akparti yapıyor ne kadar kötü şey varsada iktidarda olmamasına rağmen cehape zihniyeti,fetö(ak partinin hoca efendileri yani birkaç yıl öncesinde),dış mihrak yüzünden oluyor. Asıl acı olan böyle zeka yoksunu açıklamalara mitinglerde insanlar yuh çekeceğine alkışlayarak tepki vermesi

Yenikapı ruhunda KK sahneye çıkınca vatandaş hemen yuhalamaya başladı sonra akepeli yetkililer yuhalamıyoruz alkışlıyoruz diyince aynı güruh alkışlamaya başlamıştı. Bu zihniyete laf atmak mümkün değil ama arada anlayabilen çıkar belki diye yazdım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.