Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: 'Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
4
Favori
48.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dedi sol dış kulvardan aramıza yeni katılan troll
    5 yıl öncesine kadar" hocaefendi" diye dolanıyor muydun el etek öpüyor muydun öpmüyor muydun önce bunu söyle

adam çıktı tee 1991 yılından ,1999 yılından ve 2004 yılından 3 istihbarat raporunu(üstelik birinde RTE'nin imzası var ) çıkardı masaya koydu. Varmı verecek cevabın?

Başımıza binbir türlü musibet örüldükten sonra "şimdilerde mücaadele ediyor yea" demek olmaz

mücaadelenin siyasi ayağını da görmek isteriz

edit. trollerin de yeni modası cimer oldu" aman ha yazmayın yoksa şikayet ederiz, aman ha eleştirmeyin hapis yatarsınız" diye her konuyu cimer'e getiriyorlar . yemeyiniz.

Tck'da suç unsurlarının tanımı bellidir ve eleştiri anayasa güvencesi altına alınmış tabii haktır.

düşünce hürriyetini baltalamaya çalışarka suç işlediklerinin farkında bile değiller.

adminler bu tip paylaşım yapanları "tehdit " kapsamıdna değerlendirmeli ve ceza kesmeli.

Bu aklı evvelleri her nedense ekenomi konularının hiç birinde göremiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 11 Şubat 2020; 17:43:52 >

• Ne istediniz de vermedik diyen kim ise suçlu o dur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack! -- 11 Şubat 2020; 17:42:15 >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    sen bilgili bi abiye benziyorsun.
    Bu fetöcü hakim savcıları KK nın danışmanları mı atamış.orası pek anlaşılmıyor verdiğin linklerden?
    açıklarsan forum da bilgilenmiş olur o yüzden.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Çok güzel cevap verdiniz
    "Ben bu konuda hep şunu düşünmüşümdür. Bu benim kişisel fikrim ama söyleyeyim seküler kesim fazla baskı kurup rüzgarı ekti. Daha sonrada fırtınasını biçtik.
    "
    işte sorun burada, geçmişte yapılan yanlışlar Akp tarafından tekrar edildi.
    " neden muhafazakar partiler devlette güç sahibi olabilmek için kanunsuz davranmak zorunda neden küçük bir azınlık bütün gücü elinde tutuyor sağ seçmenin seçtiği partilerin kuklalıktan başka hiç bir anlamı olmuyor."

Geçmişte Sol kesimin yaptığı kanunsuzlukları dile getiren Akp kesimi bugün aynı kanunsuzlukları kendileri yapıyor halde kendilerini buldular.

Yarın da tam tersi olacak. Muhafazakar kesime hiddetlenen sol kesim aynısını muhafazakar kesime yapacak. Bu nereye kadar böyle sürecek ?

"AKP gülen cemaatinden kardolaşma aşamasında oldukça faydalandı. Bu faydalanma esnasında onlara da istediklerini vedi. " diyorsunuz yani
    güç ve iktidar elde edebilmek için bir Terör örgütüyle anlaşıp sonra suçsuzum diye meydanlarda bağırmak çok gerçekçi gelmiyor bana.
    Zamanında Ergenekon kumpası kurulduğu zaman, Erdoğan çıkıp da Ergenekondan yargılananların hükmünü peşinen verip suçlu bulmadı mı ? Daha sonra çıkıp özür dilemedi mi ?
    Ama bugün, Ergenekondan ismi lekelenmiş, haksız yere fetö kumpasıyla Müebbet yemiş eski G.K başkanı İlker Başbuğ , ergenekon hakkında konuşurken neden onun eleştirilerini kabul etmiyorsun da adama bir de üstüne dava açıyorsun ? Bu adam fetö suçlusu mu yani ?
    Madem fetöyü tam olarak temizlemek istiyorsun o halde sun önergeyi yada kabul et, kim fetöcü kim değil çıksın meydana bu KK da olsa Akp li biri de olsa hesap versin.

Şöyle bir gerçek var ki ülke ekonomik , siyasi ve hukuki anlamda iyi yönde ilerlemiyor. Öyle yada böyle bu millet yasama ve yürütme yetkisini sana vermişse kendine de bu hususta değer biçeceksin.
    Konu çok farklı yerlere uzar, Halkın seçimiyle koltuğu kazanan adamı bile seçimi geçersiz kılarak düşürdüler koltuktan. hadi KK veya İmamoğlu fetöcü diyelim tamam, ama onları seçen halk da mı fetöcüydü ki onların tercihlerini de geçersiz saydın ? Adalet sistemini fetöyü düşürmek için mi kullanıyorsun yoksa kendi menfaatlerini korumak için mi diye sorarlar adama..

• quote:

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Çok güzel cevap verdiniz
    "Ben bu konuda hep şunu düşünmüşümdür. Bu benim kişisel fikrim ama söyleyeyim seküler kesim fazla baskı kurup rüzgarı ekti. Daha sonrada fırtınasını biçtik.
    "
    işte sorun burada, geçmişte yapılan yanlışlar Akp tarafından tekrar edildi.
    " neden muhafazakar partiler devlette güç sahibi olabilmek için kanunsuz davranmak zorunda neden küçük bir azınlık bütün gücü elinde tutuyor sağ seçmenin seçtiği partilerin kuklalıktan başka hiç bir anlamı olmuyor."

Geçmişte Sol kesimin yaptığı kanunsuzlukları dile getiren Akp kesimi bugün aynı kanunsuzlukları kendileri yapıyor halde kendilerini buldular.

Yarın da tam tersi olacak. Muhafazakar kesime hiddetlenen sol kesim aynısını muhafazakar kesime yapacak. Bu nereye kadar böyle sürecek ?

"AKP gülen cemaatinden kardolaşma aşamasında oldukça faydalandı. Bu faydalanma esnasında onlara da istediklerini vedi. " diyorsunuz yani
    güç ve iktidar elde edebilmek için bir Terör örgütüyle anlaşıp sonra suçsuzum diye meydanlarda bağırmak çok gerçekçi gelmiyor bana.
    Zamanında Ergenekon kumpası kurulduğu zaman, Erdoğan çıkıp da Ergenekondan yargılananların hükmünü peşinen verip suçlu bulmadı mı ? Daha sonra çıkıp özür dilemedi mi ?
    Ama bugün, Ergenekondan ismi lekelenmiş, haksız yere fetö kumpasıyla Müebbet yemiş eski G.K başkanı İlker Başbuğ , ergenekon hakkında konuşurken neden onun eleştirilerini kabul etmiyorsun da adama bir de üstüne dava açıyorsun ? Bu adam fetö suçlusu mu yani ?
    Madem fetöyü tam olarak temizlemek istiyorsun o halde sun önergeyi yada kabul et, kim fetöcü kim değil çıksın meydana bu KK da olsa Akp li biri de olsa hesap versin.

Şöyle bir gerçek var ki ülke ekonomik , siyasi ve hukuki anlamda iyi yönde ilerlemiyor. Öyle yada böyle bu millet yasama ve yürütme yetkisini sana vermişse kendine de bu hususta değer biçeceksin.
    Konu çok farklı yerlere uzar, Halkın seçimiyle koltuğu kazanan adamı bile seçimi geçersiz kılarak düşürdüler koltuktan. hadi KK veya İmamoğlu fetöcü diyelim tamam, ama onları seçen halk da mı fetöcüydü ki onların tercihlerini de geçersiz saydın ? Adalet sistemini fetöyü düşürmek için mi kullanıyorsun yoksa kendi menfaatlerini korumak için mi diye sorarlar adama..
    Aynen aynısını yapıyor. Bu konudaki eleştiriler tatamen haklı.

Eğer kanunsuzca bile olsa bu düzeni yıkıp yerine doğru düzgün bir sistem getirseydi en ufak şikauetim olmayacaktı. Evet kanunsuz yöntemler kullandı ama bunun için zorladılar der sesimi çıkarmazdım.

Ama tutup aynı düzenin kendini paklayanını kurduktan sonra ben zaten umudumu kestim. Bu yöneticiler bu halkın içinfen çıkıyorlar. Demekki dedim sekülerde muhafazakarlarda aynı kafa güç.kazanayım herşey benim olsun. Kimse ülkeyi umursamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• O kadar..

2 kere 2 nin dört olduğu tartışılır..

Bu tartışılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problemin sebebi olanlar çözümün parçası olamazlar .

• Bunu zaten herkes biliyor. Cikarlar noktasinda karsi karsiya gelmeseler, cikarlari catismasa, birlikte daha ne yillar yuruyeceklerini ve turkiyenin altinin daha da oyulacaginida herkes biliyor. Ancak adalet sistemi o kadar lacka ki, asil yargilanacaklar yargilanamiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğlu: "Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

sen bilgili bi abiye benziyorsun.
    Bu fetöcü hakim savcıları KK nın danışmanları mı atamış.orası pek anlaşılmıyor verdiğin linklerden?
    açıklarsan forum da bilgilenmiş olur o yüzden.
    Okumayınca anlamaman normal.

• Forumda gördüğüm en nadir en güzel yorumlardan biri. Helalin var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

KK neler yapmış fetö için mesela biraz açar mısın?
    17/25 Aralık sonrası Kılıçdar-Devlet-Meral-Selo FETÖ'ye karşı nasıl bir tutum sergilemiş araştır bakalım.

• FatihMete kullanıcısına yanıt
    neden tüm yandaşlar araştır diyor.ne yapmışlar somut mesela.fetöcü savcımı atamışlar kozmik odayı mı açmışlar cevap yok.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    okudum
    KK fetöcü hakimleri savcıları atamış,kozmik odayı fetöye açmış.
    vay be KK ya bak sen...
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Ya treth zamanında "benim için sizden alacağım intikam önemli, ülke değil" derken bunları söylüyordum sana ama tabi işine gelmediği için anlamamazlıktan geliyordun.

Gerçi sen yarın tekrar bu dediğini unutup aynı şeyleri yazarsın.

Sonuç ak üyenin dramı. İmdb puanı 1.1
  • FatihMete kullanıcısına yanıt
    Siz milletn aklıyla dalga mı geçiyorsunuz. Bu resim sizi anlatıyor haberin olsun. Salak değil kimse vicdan azabınızı bu şekilde unutturamazsiniz. Devran dönecek elbet o zaman hesabını vereceksiniz.
    Kılıçdaroğlu: "Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 12 Şubat 2020; 11:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Ya treth zamanında "benim için sizden alacağım intikam önemli, ülke değil" derken bunları söylüyordum sana ama tabi işine gelmediği için anlamamazlıktan geliyordun.

Gerçi sen yarın tekrar bu dediğini unutup aynı şeyleri yazarsın.

Sonuç ak üyenin dramı. İmdb puanı 1.1
    Sırf senin söylüyor olman itiraz etmek ve şüphelenmek.için yeterli sen ve ben aynı şeyi söylüyorsak ben bir yanlışa gidiyorum demektir.

Semin Allah 1 demen bile Allahtan süphelenmeyi gerektirir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.