Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: 'Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
4
Favori
48.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki , fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye meclise "6 defa" önerge verilmesine rağmen neden AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.
    Madem Chpnin , KK nın fetö ile ilişkisi var, Akp ve Mhp niye bu önergeyi kabul etmedi ?
    Hodrimeydan bizzat Akp veya Mhp önersin madem önergeyi , 6 sefer bu hususta önerge vermiş chp veya iyi zaten red verecek değil. Kim fetöcü kim değil dökülsün ortaya.
    Fetöcü olan CHP den de çıksa Akp den de çıksa yargılansın ve cezasını çeksin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Her zamanki yalanlar. Su anda Recep Tayyip Erdogan olmasa, ikinci bir Ayetullah Humeyni vakasi olacakti 15 Temmuzda. Biraksin bu isleri. Samanyolu TV kapanirken, en cok ses cikaran, haksizlik yapiliyor diyerek feto ve fetoculeri savunan kimdi?
    Ibo yemin ediyorum sana bak Allah in adını veriyorum gerçek hayatta karşıma çıksan ağzının üstüne bi tane vururum

Sende biraz beyin varsa onu azcık kullan yoksada bu tür şeylere yorum yapma bırakta abilerin tartışsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 19 Şubat 2020; 20:57:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Aynen dediğiniz gibi, şuanda Süleyman Demirel'e de aynısını diyorlar, sanki 30 sene onu iktidarda tutan başkasıymış gibi suçu da başkasında arıyorlar
    Evet bu noktada asıl sorunun nedenini söylediğin.Bu halk sorun çoğunluğun zihniyeti kendi zikri fikri ne ise onu başa geçiriyor hiçbir türlüde sorgulamıyor geçmişte neden şikayet etti ise hepsi o çıkarı olduğu müddetçe sesi çıkmayan yeri gelincede korkan o basiretsiz halkın sorunu iş cebine kendi kuyruğuna basılmasına gelince ciyak ciyak eden halk geçmişteki şikayetçileri kenan evrenin o çıkardığı anayasaya %92 oranında evet diyen halk aynı halk başkası değil kafasına gücü yiyince korkudan dört dönünce postal öpen halk kendi ordusundan başkasının değil kendinin korktuğu ve yine en büyük düşmanlığı kendinin yaptığı halk uzakta düşman aramaya gerek yok.Şuanki gençliğin ve geleceğin ülkenin durumununda sebebi olan halkın çoğunluğunun bozuk zihniyetidir.Hatta bazı kişiler hatta çoğunluğun oy kullanma hakkı bile yok çünkü neye nasıl ve niçin verdiğini bilmiyor.Böyle olmaya devam ettikçede devam eder.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşım adamın espri yaptığı sarih bir konuda adaleti ve burokrasiyi meşgul edemezsin

Suç uydurmak txk 271 e göre suçtur. Şimdi o arkadaş seni şikayet etse hüküm giyersin

Ayrıca forumda böyle üyelere karşı polislik jandarmalık yapamazsın. ima yoluyla tehdit edemezsin.

seni forum yönetimine şikayet ettim. üyeliğini sonsuza kadar silerler umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayy beyimiz şikayet etmiş..

Oysa kendisi ne yaptığının farkında değil aslında.Yazık
  • quote:

Her zamanki yalanlar. Su anda Recep Tayyip Erdogan olmasa, ikinci bir Ayetullah Humeyni vakasi olacakti 15 Temmuzda. Biraksin bu isleri. Samanyolu TV kapanirken, en cok ses cikaran, haksizlik yapiliyor diyerek feto ve fetoculeri savunan kimdi?
    Ibo yemin ediyorum sana bak Allah in adını veriyorum gerçek hayatta karşıma çıksan ağzının üstüne bu tane vururum

Sende biraz beyin varsa onu azcık kullan yoksada bu tür şeylere yorum yapma bırakta abilerin tartışsın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

"Darbeyi eniştemden öğrendim" Recep Erdogan
  • quote:

peki , fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye meclise "6 defa" önerge verilmesine rağmen neden AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.
    Madem Chpnin , KK nın fetö ile ilişkisi var, Akp ve Mhp niye bu önergeyi kabul etmedi ?
    Hodrimeydan bizzat Akp veya Mhp önersin madem önergeyi , 6 sefer bu hususta önerge vermiş chp veya iyi zaten red verecek değil. Kim fetöcü kim değil dökülsün ortaya.
    Fetöcü olan CHP den de çıksa Akp den de çıksa yargılansın ve cezasını çeksin..
    Fetönün siyasi ayağı dediğin yani AKP fetö ye savaş açan ve devletten temizleyen kişiler zaten bu durumda nasıl olacak bu iş ? onlarda fetöcü iseler zaten devletten temizlemekle uğraşmazlardı.

Bu durumu nasıl çözmeyi düşünüyorsun bu mantık ile ?

Sen fetöye savaşı açmış kişiye diyorsun ki sende fetöcüsün e salak mı bunlar kendı kendılerını devletten temızlemeye calısıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 11 Şubat 2020; 16:47:31 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Bu dediğin benim dediklerim ile çelişmiyor. Fetönün siyasi ayağını araştırdığın zaman zaten doğrusu yanlışı ortaya çıkacaktır. KK de fetöcüyse cezasını çeker Akp li herhangi biri de..
    Madem fetöcü temizliği yapılıyor , bu önerge de tuzu biberi olsun, gerekirse tüm siyasilerin fetö soruşturmaları için dokunulmazlıkları kaldırılsın tüm dosyalar ortaya dökülsün. Adalet yerini bulsun, Geçmişinde fetö lekesi olan korksun, Senin korkun niye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WuLKaS -- 11 Şubat 2020; 16:55:19 >
    Bazıları geçmişi unutamıyor. Veya "pardon bir yanlışlık olmuş" denince olur öyle şeyler diyemiyor, napalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 11 Şubat 2020; 16:55:34 >
  • quote:

Bu dediğin benim dediklerim ile çelişmiyor. Fetönün siyasi ayağını araştırdığın zaman zaten doğrusu yanlışı ortaya çıkacaktır. KK de fetöcüyse cezasını çeker Akp li herhangi biri de..
    Madem fetöcü temizliği yapılıyor , bu önerge de tuzu biberi olsun, gerekirse tüm siyasilerin fetö soruşturmaları için dokunulmazlıkları kaldırılsın tüm dosyalar ortaya dökülsün. Adalet yerini bulsun, Geçmişinde fetö lekesi olan korksun, Senin korkun niye
    Benim korkum yok kimin içeri girip girmediği beni bağlamıyor ama çok mantıksız geliyor.

İki kişi var birbirleri ile ilişkili. Bir tanesi devlete karşı suç işliyor ötekisi ortaklığını bozup onu tabiri caiz ise hapse tıkıyor.

E onu hapse tıkana tutup eskiden sende ortaktın demek saçma. Bu çok mantıksız. Adamlar geleceği bilemezler ya. Kim nereden bilecek gülen cemaatinin istediğini alamayacağı zaman terör örgütüne dönüşeceğini yada devlete karşı suç işleyeceğini ?

Bunu tahmin edersin ama sadece tahmin suçlamak için yetersiz maalesef. Suçlamak için önce eylem gerekli.
  • abi her şey bi kenara, gerçekten salak bu adam ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

bu fetöcü hakimleri savcıları falan da KK mı atamış.tam anlaşılmıyor verdiğin linkten.biraz açıklayabilir misin?
    okumaya zahmet edersen zaten anlayacaksın, hazır servis beklemeyin.
    bizim millet okumayı sevmiyor işte.
    Ama şimdi millet seçim ile sana 18 yıl boyunca "yasama ve yürütme" yetkisini vermiş.
    Sen yasama, yürütme yetkilerini kullanmamışsan, veya kasıtlı olarak göz yummuşsan ki yumulduğunu kendileri de itiraf ettiler zaten tartışmaya lüzüm bile yok "ne istediler de vermedik" sözü bu hususta gayet yeterli bir ispattır. Buna rağmen ben bilmiyordum, ben kandırıldım deme lüksüne sahip değilsin.
    10 yıl önce daha fetö ile Akp nin arası bozulmamışken Sözcü Gazetesi manşetler atıyordu bunlar amerikan uşağı , bunlar darbe yapacak , bunlar hain diye. Sözcü gazetesinde çalışanlar bile gerçeği yıllar önce saptamışken, Koskoca ülkenin istihbaratını yöneten , yasamayı yürütmeyi elinde bulunduran biri çıkıp da ben kandırıldım böyle olduğunu bilmiyordum deme lüksüne sahip mi sence ? Kişisel olarak soruyorum senin bu konudaki görüşünü merak ediyorum.

Ben bunu şuna benzetiyorum. Ömrün boyunca şeytana uyacaksın, sonra ahirette hesaba çekildiğinde ben ne yapayım şeytan beni kandırdı diyip kenara sıyrılmaya çalışacaksın. Bu seni masum kılar mı ? Evet şeytan şeytanlığını yapıyor ama senin aklın neredeydi diye sormazlar mı ? Buna her şeyi bir kenara bırakarak , şahsi cevabınızı bekliyorum
  • quote:

Ama şimdi millet seçim ile sana 18 yıl boyunca "yasama ve yürütme" yetkisini vermiş.
    Sen yasama, yürütme yetkilerini kullanmamışsan, veya kasıtlı olarak göz yummuşsan ki yumulduğunu kendileri de itiraf ettiler zaten tartışmaya lüzüm bile yok "ne istediler de vermedik" sözü bu hususta gayet yeterli bir ispattır. Buna rağmen ben bilmiyordum, ben kandırıldım deme lüksüne sahip değilsin.
    10 yıl önce daha fetö ile Akp nin arası bozulmamışken Sözcü Gazetesi manşetler atıyordu bunlar amerikan uşağı , bunlar darbe yapacak , bunlar hain diye. Sözcü gazetesinde çalışanlar bile gerçeği yıllar önce saptamışken, Koskoca ülkenin istihbaratını yöneten , yasamayı yürütmeyi elinde bulunduran biri çıkıp da ben kandırıldım böyle olduğunu bilmiyordum deme lüksüne sahip mi sence ? Kişisel olarak soruyorum senin bu konudaki görüşünü merak ediyorum.

Ben bunu şuna benzetiyorum. Ömrün boyunca şeytana uyacaksın, sonra ahirette hesaba çekildiğinde ben ne yapayım şeytan beni kandırdı diyip kenara sıyrılmaya çalışacaksın. Bu seni masum kılar mı ? Evet şeytan şeytanlığını yapıyor ama senin aklın neredeydi diye sormazlar mı ? Buna her şeyi bir kenara bırakarak , şahsi cevabınızı bekliyorum
    Sorun şurada değil mi? Yapacak ile yaptı arasında bir fark var. Sen bir kişiyi katil olmadan önce katil olabilir bu diyerek hapse tıkabiliyor musun?

Gülen cemaatini çok küçük görüyorsunuz. Gülen cemaatinin temelleri çok eskilere dayanıyor AKP yi bırak Gülen devlette kadrolaşmışken muhtemelen Tayyip kısa şortla top koşturuyordu futbol takımında..

Adam general çıkartmış ülkede kendine bağlı bunun ne anlama geldiğinin farkında mısınız?

AKP gülen cemaatinden kardolaşma aşamasında oldukça faydalandı. Bu faydalanma esnasında onlara da istediklerini vedi. Ama bir yerde gülenin bir isteği belk devleti belki AKP yi bilmiyorum hangisini ama birini tehlikeye soktu ve bunu kabul etmedi.

Zaten sonrasını sende biliyorsun. AKP kaldı Gülen kazındı ülkeden.

Bana diyeceksin ki AKP neden kadrolaşma ihtiyacı duydu neden kadrolaşabilmek için Gülen cemaatinin desteğini aldı bu destek karışılığı neden elindeki yetikiy kanunsuzca kullandı. O zaman bende sana diyeceğim ki neden muhafazakar partiler devlette güç sahibi olabilmek için kanunsuz davranmak zorunda neden küçük bir azınlık bütün gücü elinde tutuyor sağ seçmenin seçtiği partilerin kuklalıktan başka hiç bir anlamı olmuyor.

Bu tartışma böyle uzayıp gidecek. Ben bu konuda hep şunu düşünmüşümdür. Bu benim kişisel fikrim ama söyleyeyim seküler kesim fazla baskı kurup rüzgarı ekti. Daha sonrada fırtınasını biçtik.

Senin sorduğun soruya gelince. Drbe bastırılıktan sonra AKP erken seçim kararı alıp bunun cezasını kime keseceğini halka bırakması gerekirdi. İstifa etsin demek isterdim ama istifa ederse zaten darbe yapan kişilerin istediği olacağı için bu seçeneği eliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 11 Şubat 2020; 17:32:9 >
  • Ergenekon Davası'nın savcısıyım diyordu kendisi. Savcılardan biri "Zekeriya Öz" içerde, diğeri niye dışarda?
  • Duyunca çok şaşırdım. Böyle bir şey nasıl olabilir dedim kendi kendime. İşe bak sen. Çok şaşırtıcı, dumur edici. Böyle bi şok yaşamadım hayatımda.
  • fetöcü teröristler nasıl rahatsız olmuş bu konudan anlaşılıyor içi içini yiyor adamların partisine laf gidince....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.