Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: 'Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
4
Favori
48.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte aynaya bakmayınca böyle oluyor. Hani başkasını aşağılamayan tek bir akpli gösteremezsin falan diyordun ya işte örnek sen.

Doğru seninle aynı şeyi demek o şeyin şüpheli olması anlamına gelir. Lakin aynı şey şey için farklı zamanlarda farklı şeyler demen işleri karıştırıyor.

Benim dediklerime cevabın olmayınca işler zorlaştı tabi, pek çok üyeye karşı yaptığın gibi. Senin durumunda olmak hakikaten çok zor olmalı, anlayışla karşılıyorum.
  • fetöçüüüü akpliler işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

İşte aynaya bakmayınca böyle oluyor. Hani başkasını aşağılamayan tek bir akpli gösteremezsin falan diyordun ya işte örnek sen.

Doğru seninle aynı şeyi demek o şeyin şüpheli olması anlamına gelir. Lakin aynı şey şey için farklı zamanlarda farklı şeyler demen işleri karıştırıyor.

Benim dediklerime cevabın olmayınca işler zorlaştı tabi, pek çok üyeye karşı yaptığın gibi. Senin durumunda olmak hakikaten çok zor olmalı, anlayışla karşılıyorum.
    Olm sen bir şey söylemiyorsun ki? Senin yaptığın şu eskiden yazdığım bir mesajı öne atıp sen böyle demiyormuydun yavv demek hepsi bu.

Bir kere sen daha bir üye karşısındaki ile dalga mı geçiyor ciddi mi onu sinirlendirmeye mi çalışıyor bu gerçekten onun fikri mi değil mi hiç bir şey bilmiyorsun ki. Balıklama atlıyorsun her mesajın üstüne.

Bundan sonra mesaj yazarken altına parantez açıp captaine özel diyerek not düşücem bak bu sefer üyeyi kızdıryorum yada ciddiyim yada ironi yapıyorum veya dalga geçiyorum diye.

Yoksa sana anlatmanın yolu yok. Düz mantıksın hiç bir şey anlamıyorsun öyle yıllarca ama sen böyle yazmıştın şöyle yazmıştın daha ilerisi yok sende.

Kendi fikrini yazdın mı sen hiç bu foruma ben hiç sanmıyorum. Senin tek yaptığın sen şöylesin böylesin ben hiç bu bence böyledir dediğini görmedim.

• Treth kullanıcısına yanıt
    usta konuyu gördüğünden beri mesaiye kaldın ha rahat edemiyorsun bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

usta konuyu gördüğünden beri mesaiye kaldın ha rahat edemiyorsun bir türlü
    aslında yolda yürürken yazdım çoğunu daha yeni iş yerine geldim. Birazdan evraklara dalarım unuturum forumu filanda.

Bu cep telefonu uygulaması kötü oldu. Tam işe dalıyorum uygulama yüzünden telefona uyarı geliyor merak edip bakıyorum sonra cevap veresim geliyor boş yere oyalanıyorum.
  • çok şey yazarımda malum silivri soğuktur diyeceğim tek şey bunlara oy verip başımıza musallat edenler bunlardan daha çok sorumlu ve suçludur onları asla affetmiyicem hepsine haklarım haram zehir zıkkım olsun
  • Akp seçmeni dahi biliyordur bunu zaten. Çok değişik bir oluşum,garip bir toplum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 12 Şubat 2020; 7:51:50 >
  • tarihe not düsmüsler.
    Sana yıllarca söyledim ama dediğim gibi bir gün öyle bir gün böyle olduğundan anlamamazlıktan gelmedin mi hep?

Bak gene kendi kafandan benim hakkımda şöylesin böylesin demeye başladın. Ama ben sana desem suç oluyor sen deyince normal.

Ona bakarsan senin gibi fikri olmayıp yazanlardan, sonra hem trollemiyorum kimseyi deyip hem bunlar benim düşüncem değil diye saçmalayanlara ne anlatmamı bekliyorsun? Eğleniyorum senin gibilerle ama sen onu anlayamamışsın. Düz mantık olmuyor mu bu? İşine gelince karşıdakini sinirlendiriyorum işine gelmeyince kendi fikrim demek mantıklı mı sence?

Hayaller kuruyorsak o zaman senin hakkında da ben hikayeler yazayım ama ben yazınca laf edersin. Senden bundan fazlası çıkmaz.

Düzgün mesaj yazanlarla düzgün konuşlur ama sen bak eskiden yaptığımız tartışmaları bile yok saydın, senin ve senin gibilerle ne konuşmamı bekliyorsun cidden? Yok sayman için mi yazayım yoksa cevapsız kalınca kaçman için mi? Sen söyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Sana yıllarca söyledim ama dediğim gibi bir gün öyle bir gün böyle olduğundan anlamamazlıktan gelmedin mi hep?

Bak gene kendi kafandan benim hakkımda şöylesin böylesin demeye başladın. Ama ben sana desem suç oluyor sen deyince normal.

Ona bakarsan senin gibi fikri olmayıp yazanlardan, sonra hem trollemiyorum kimseyi deyip hem bunlar benim düşüncem değil diye saçmalayanlara ne anlatmamı bekliyorsun? Eğleniyorum senin gibilerle ama sen onu anlayamamışsın. Düz mantık olmuyor mu bu? İşine gelince karşıdakini sinirlendiriyorum işine gelmeyince kendi fikrim demek mantıklı mı sence?

Hayaller kuruyorsak o zaman senin hakkında da ben hikayeler yazayım ama ben yazınca laf edersin. Senden bundan fazlası çıkmaz.

Düzgün mesaj yazanlarla düzgün konuşlur ama sen bak eskiden yaptığımız tartışmaları bile yok saydın, senin ve senin gibilerle ne konuşmamı bekliyorsun cidden? Yok sayman için mi yazayım yoksa cevapsız kalınca kaçman için mi? Sen söyle.
    Trollemiyorum derken ? trollden ne kast etiğine bağlı bu.

Bu forumda iki farklı troll terimi var. Birincisi can sıkıntısından üyelerle dalga geçen eğlenen bilinçli olarak üyenin üstüne giden troller. Birde ücretli büyük firmaların yada siyasi partilerin satılık kalemleri var bunlarada troll deniyor.

Ben işin eğlencesindeyim. Ama adam gelip paralı troll müsün derse elbette itiraz ediyorum hakkımdır. Edeceğim tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Fetönün siyasi ayağı dediğin yani AKP fetö ye savaş açan ve devletten temizleyen kişiler zaten bu durumda nasıl olacak bu iş ? onlarda fetöcü iseler zaten devletten temizlemekle uğraşmazlardı.

Bu durumu nasıl çözmeyi düşünüyorsun bu mantık ile ?

Sen fetöye savaşı açmış kişiye diyorsun ki sende fetöcüsün e salak mı bunlar kendı kendılerını devletten temızlemeye calısıyorlar ?

Alıntıları Göster
    Fetö ile boy boy resimleri olup övgüler dizen kişiler arasında Fetö'den ceza alan kimler var sana zahmet bir söyleyiver. Bankaya para yatırmış garibanlar, Fetö'ye yıllardır karşı olan Emin Çölaşan, ham çökelek Atilla Taş bile Fetö'den ceza aldı ama şu resimlerdeki insanlar bu konu ile ilgili bir ifade bile vermedi.

Kılıçdaroğlu: "Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Kılıçdaroğlu: "Devleti FETÖ'ye teslim eden kişinin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Tamam işte. Sen yapınca oluyor ama ben yapınca olmuyor bunu diyorsun özetle. Sonra gelip bana laf ediyorsun. Ne diyeyim ki sana?
  • AKP'liler hariç: FETÖ'ye kim bulaştıysa yargılansın.

AKP'liler: FETÖ'ye bulaşanlardan AKP'li olmayanlar yargınlansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 11 Şubat 2020; 21:36:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Fetö ile boy boy resimleri olup övgüler dizen kişiler arasında Fetö'den ceza alan kimler var sana zahmet bir söyleyiver. Bankaya para yatırmış garibanlar, Fetö'ye yıllardır karşı olan Emin Çölaşan, ham çökelek Atilla Taş bile Fetö'den ceza aldı ama şu resimlerdeki insanlar bu konu ile ilgili bir ifade bile vermedi.

Alıntıları Göster
    Fetö ile boy boy fotoğrafı olmayan bir sen bir ben varızdır muhtemelen. Siyasette olupta fotoğrafı olmayan kimse var mı?

• quote:

Fetö ile boy boy fotoğrafı olmayan bir sen bir ben varızdır muhtemelen. Siyasette olupta fotoğrafı olmayan kimse var mı?

Alıntıları Göster
    Ee? Hepiniz fetöcü olduğunuz için hiçbir siyasiye fetö'den ceza verilmeyecek mi? Yazdığın mesajdan bu çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Ee? Hepiniz fetöcü olduğunuz için hiçbir siyasiye fetö'den ceza verilmeyecek mi? Yazdığın mesajdan bu çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Yok ceza vereceksen verde ben anlamdım neden cezalandırcak bırını arıyoruz. Zaten fetönün kendısını kazıyoruz ya devletten daha neyın pesındeyız ben onu anlamadım.
  • Bu gülüşünden sonra twitt atan bir adam vardı sonra buldular sanırım nickini unuttum ama uçakta erdoğanın damadı azarladığını sırıtma dediğini yazmıştı.Bu gülüşlerinde hesabı sorulur elbet bir gün.
  • quote:

Yok ceza vereceksen verde ben anlamdım neden cezalandırcak bırını arıyoruz. Zaten fetönün kendısını kazıyoruz ya devletten daha neyın pesındeyız ben onu anlamadım.

Alıntıları Göster
    Bugün bu siyasetçilere ceza verilmezse gelecekte başka bir parti de aynı şeyi yapar, işbirliği bitince temizlemeye çalışıyoruz diye kendini aklar. Madem bir hata yaptılar cezasını çeksinler, sırf milletvekilleri diye ayrıcalıkları olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahaha, tamam hadi haklı diyelim. Peki bu zatın vekilleri neden zaman gazetesi kapısında yattılar?

Bu zat neden Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan gibi gazetecileri alkışlattı?

Kaset komplosunu kim kurdu? Bu komplo kimin işine geldi?
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    100 yıl sonra Türkler azınlık olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.