Şimdi Ara

**KIL DÖNMESİ AMELİYATI OLANLAR**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
5 sn
4.316
Cevap
70
Favori
736.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1005
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 28 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 28093
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1005
  • Favoriye Eklediklerim 70
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kullanici (1 mesaj) Xaero (1 mesaj) mefairo (1 mesaj) yigitboylu (1 mesaj) faruk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1160 mesaj) Mobil (1400 mesaj) Tablet (43 mesaj) (2 mesaj) Mini (50 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
Giriş
    185 Mesaj

Olmaması lazım yani doktorunuza gittiniz mi peki. Ne dedi? Altı aydır kapanmayan bir yara nüksü getirir akla ama doktorun değerlendirmesi önemli elbette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hecawin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk akıntı başladığı zaman gitmiştim az bişey açılmış demişti o bölgeyi baya acıtan bi işlem yapmıştı sonrasında 10gün kadar pansuman yaptırdım ama akıntı tekrar devam ediyo bu zamana kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    darknes1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tekrar görünün bence hocam belki antibiyotik falan yazar kuruması için oranın. Keşke daha önce gitseymişsiniz, sonuç alamazsanız farklı bir doktora görünün.

|
    |
    Hecawin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    darknes1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun . Yaklaşık 9 sene önce bu ameliyatı oldum . Şimdi tekrar kuyruk sokumunda bir sivilcemsi bi şey çıktı. Tekrar nüksettiğini düşünüyorum. Öyle çok fazla ağrı , sızı yok sadece bastırınca acıyor. Malum kötü süreçteyiz , mümkün mertebe hastaneye gitmemeye özen gösteriyoruz . Ancak başımıza sanırım böyle bi müsibet gelecek. Bir kaç gün beklemeyi düşünüyorum . Eğer şişlik artarsa İstanbul Anadolu yakası nereyi tavsiye edersiniz ? Bir kaç özel hastaneyi aramayı düşünüyorum. Ücretleri nedir ne değildir var mı bilginiz?

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun . Yaklaşık 9 sene önce bu ameliyatı oldum . Şimdi tekrar kuyruk sokumunda bir sivilcemsi bi şey çıktı. Tekrar nüksettiğini düşünüyorum. Öyle çok fazla ağrı , sızı yok sadece bastırınca acıyor. Malum kötü süreçteyiz , mümkün mertebe hastaneye gitmemeye özen gösteriyoruz . Ancak başımıza sanırım böyle bi müsibet gelecek. Bir kaç gün beklemeyi düşünüyorum . Eğer şişlik artarsa İstanbul Anadolu yakası nereyi tavsiye edersiniz ? Bir kaç özel hastaneyi aramayı düşünüyorum. Ücretleri nedir ne değildir var mı bilginiz?
    Üstat, ben daha önce böbrek taşı operasyonunu özel hastanede olmuştum, operasyon sırasında takılan stendi devlet hastanesinde çıkartmıştım, özel hastaneyi tercih ettiğim için çok pişman oldum. Devletin de özel hastaneden daha güzel hizmet veren hastaneleri mevcuttur. Böbrek taşı konusunda tecrübem oldu;ama kıl dönmesi konusunda olmadı. 2010 yılında kıl dönmesi ameliyatını özel hastanede olmuştum. Bu vakte kadar tekrarlamadı;ama tekrarlarsa devlet hastanesi araştırmayı düşünüyorum. Özel hastaneler, insanı yolunacak kaz gibi görüyor.
    |
    |

• Er
    0 Mesaj

Bende 1 buçuk ay önce kıl dönmesinden ameliyat oldum son 1 haftaya kadar birseyim yoktu tabi o zmn A kadar araba fln da kullandım ama 1 hafta önce bi akıntı yaptı sisti ameliyat yeri bende sağlık ocağına gittim orda antiniyotik ve krem verdi iltihap olmuş dedi hapları kullanıyorum normale döndü gibi orası tekrarlamamıştır ıns

|
    |
    bankicampik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi yöntem ile ameliyat oldunuz? Ameliyattan ne kadar süre sonra oturmaya başladınız? Bir buçuk ay sonra iltihap olması beklenilen bir durum değil. Ameliyat sonrası erken dönemde olsa kabul edilebilirdi. Yakın zamanda ameliyat olduğun doktora görünmende fayda var. Olmadı en kötü ihtimalle bir genel cerrah uzmanına gösterin.

|
    |
    Aslgnd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 kere kıl dönmesi ameliyatı oldum ve flap yöntemi dikişlerimin orda sivilce ucu kadar bi acıklık kaldı ve kapanmıyoe 3 ay oldu ameliyat olalı her hafta doktora gidiyorum pansumanla duruyorum akıyor cünkü doktor sürekli yakıp orayı gönderiyor beni bıktım artık aglıyorum sürekli iki üç farklı doktora gittim ilki doktordandır dedim en iyi cerraha gittim son ameliyatımı en iyi cerrahta oldum ama gene aynı 🤷🏼‍♀️

|
    |

bu topic cok yardimci oldu tesekkürler öncelikle..

tüy döken krem kullanalim diyorsunuz da ben bunu nasil yardimci biri olmadan kullanicam malum bölgede? :(
    ayrica bu kremin zararlari nedir?
    avrupada taninmis bir marka kullandim denedim omzumda bu arada ve etkili oldu..
    Merhabalar, 9 ay önce yarı açık yarı kapalı(Marsupializasyon) yöntemiyle ameliyat oldum. Son birkaç aydır iyiydim ama delik kapanmıyordu. Doktora gittim tekrarladığını söyledi. Şimdi Gümüş Nitrat Kalemi ile yakıyorlar orayı. Bi kaç hafta içinde düzelmezse şehir hastanesine gidip görüneceğim başka doktora.
    Geçen yazı evde geçirmiştim, bu yazı da evde geçirmek istemiyorum. Tam da otostopla Türkiye tur yapmayı planlıyordum.
    İnşallah hepimiz iyileşiriz.
    Gerçekten lanet bir hastalık, ameliyatı çok kolay ama sonrası düşman başına

Ufak bir ayna işinizi görür hocam, zaten belli bir süre sonra alışıyorsunuz. Ben ameliyat olalı 2 yıl oldu, hala 2-3 haftada bir kez mutlaka tüy dökücüyle alıyorum. Köpük hiç pratik değil bölge itibariyle, krem kesinlikle çok daha iyi. Kutunun üstünde yazan bekleme süresini geçirmemeye dikkat ederseniz herhangi bir zararı olacağını sanmam. Bu arada ben veet falan da kullandım, gerçekten 6-7 TL olan kremler daha kaliteli. Hiç yoktan yere çok para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poljak50 -- 25 Mayıs 2020; 14:2:45 >
    |
    |
    covid1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam benimde yara kapanmiyor ya.batma vs hicbisey yok .

|
    |
    gaziisteyengenc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam benim hala tam kapanmadı, biraz küçüldü ama açık yani hala. Doktor 1 aya kapanır neredeyse demişti. Yaklaşık 2 hafta oldu şimdi. 2 hafta sonraya kadar iyice kapanmazsa bir başka doktora görüneceğim sanırım.
    Bu arada bende biraz kaşıntı var, ameliyat yapılan yerde. İnşallah ameliyat yeri iyileştiği için kaşınıyordur.
    |
    |
    9600_G_T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende kabizlik var sende var mi

|
    |

Geçenlerde vardı da oruç kaynaklıydı benimki.

|
    |

Mavena B12 Ad Akut Jel Atopik acik yaralara iyi geliyormus soyle bir urun alcam bakalim.

|
    |

İnşallah iyi gelir hocam. Kullandıktan sonra beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

|
    |

Hocam merhaba, bahsettiğiniz kremi kullandınız mı acaba? Veya şu an durumunuz nasıl ?
    |
    |

https://www.e-bebek.com/johnsons-baby-pamuksu-dokunus-yag-300-ml-p-joh-9648/

bu ve corek otu kapsulu vardı ıcındekı yagı cıkartıp bunla karıstırdım şuan cok iyi gidiyor.

yarın sipariş vercem maaş meselesi :(
    |
    |
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.