Şimdi Ara

Kıbrıs'ta Hat Kullanımı Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
1
Favori
42.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki hafta Kıbrıs'a yedek subay olarak gidiyorum, 9 ay boyunca görev yapacağım. Gitmeden önce telefon almak istiyorum. Aklımda 6S almak var ama Kıbrıs'ta kendi hattımı kullanırsam çok mu pahalıya patlar? Yoksa çift hatlı bir telefon almak daha mı mantıklı?

• Kıbrısta türk hatları çekmez indiğin anda. Çeker de yurtdışına çıktıysan daha önce o şekil olur, roaming oluyor yani. O fiyatlarda ciddi kabarık.

Türkcellin kktccell i vardı sanırım araştır derim
  • Illa çift hatlı telefona kalicağız yani
  • Kibris yurt dışı olarak geçer ve Türk hattı asla çekmez bunun için kendine ordan bir tane hat alman lazım kıbrısta şu an 2 tane hat var birisi bizim turkcell orda kıbrıscell genelde çok pahalı hiç bulaşma derim sana avantaj yönden fis , diğer hat ise bizim burda olan vodafone orada ismi telsim tüm öğrenciler onu kullanır bayaa avantajlidir kampanya olarak da en iyisi telsimdir ; bu arada kıbrısta askerlik çok rahattır herhangibir sorunla karsilasmazsin hocam askerliğin hayırlı olsun şimdiden hayırlı teskereler
  • Kktc telsim ve turkcell var bildiğim kadarıyla telsim çok pahalı KKTC turkcell kullanman daha mantıklı olur. 2 sene önce Askerliğim i Kıbrısta yaptım illet bir yer. yazda geliyor allah kolaylık versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zokoko41- -- 6 Mayıs 2017; 3:15:51 >
  • TÜRK-İŞKENCE kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Mecbur alacağız artık.
  • zokoko41- Z kullanıcısına yanıt
    Neden kotulediniz hocam
  • TÜRK-İŞKENCE kullanıcısına yanıt
    Oradan alınan hat burada taşıma yolu ile operatör değişimi yapılabilir mi?
  • orada hiç op. firması yok mu ya ?

oranın türk telekomundan al türkiye de hat 40-50 tl orda da o kadardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

Oradan alınan hat burada taşıma yolu ile operatör değişimi yapılabilir mi?

Yapılmıyor diye biliyorum hocam çunku orası ayrı bir ülke olarak geciyor
  • konuşma için kktc turkcell internet için telsim tavsiyemdir.
  • Hocam önce geliyorsun buraya Ercan'da iniyorsan uçakla kapıdan çıktıktan sonra KKTCELL bayisi var ordan Askercell tarifesini inceliyorsun, beğenirsen alıyorsun. Girne'ye geliyorsan gemi ile limanda bir taksi ile anlaşıyorsun seni merkeze 25 liraya götürecek max. fazlasını verme Colony Hotel'in orada iniyorsun,aşağıya doğru yürüyorsun karşında KKTCELL bayisi olacak yine beğenmezsen o yol tek yön yokuş aşağıdır 5 dakika inince sol kolda Telsim kalıyor. 2 senedir burdayım özel soru varsa konuda da pm'de severek cevaplarım. Saygılar
  • Merhaba ben bugün kıbrısa gidiyorumda uçakla o telefon hattını havaalanından alsam mı ucuz olur yoksa bayilerden mi birde ben sadece yurtta internet olduğu için whatsapptan hem mesaj atarım internet üstünden ararım whatsappla diyorum böyle olurmu okursa en ucuz hat alıp kapanmaması için kontör falan atıyoruz sanırım ne yapalım hangi hat ve ne ömerirsin bu konu hakkında bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eamun

Hocam önce geliyorsun buraya Ercan'da iniyorsan uçakla kapıdan çıktıktan sonra KKTCELL bayisi var ordan Askercell tarifesini inceliyorsun, beğenirsen alıyorsun. Girne'ye geliyorsan gemi ile limanda bir taksi ile anlaşıyorsun seni merkeze 25 liraya götürecek max. fazlasını verme Colony Hotel'in orada iniyorsun,aşağıya doğru yürüyorsun karşında KKTCELL bayisi olacak yine beğenmezsen o yol tek yön yokuş aşağıdır 5 dakika inince sol kolda Telsim kalıyor. 2 senedir burdayım özel soru varsa konuda da pm'de severek cevaplarım. Saygılar
    Yukarda yazdım alıntı yapmayı yukarda unuttum
  • www.kktctelsim.com

Asker tarifelerine bak kanka..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Showtimetv

Yukarda yazdım alıntı yapmayı yukarda unuttum

Alıntıları Göster
    Bir kaç haftadır yoktum, şimdi gördüm umarım sorunu çözmüşsünüzdür, öğrenci hattı alıp vs bir de buradaki internet altyapısına çok güvenmeyin ara sıra kesilmeler ve hızda düşme mevcut
  • oglum kıbrısa akere gitti oradan hat almış operatör muhtemeken türkseldir çünkü vodafona sordum bize ait değil dedi.
    bizler burada hatlarımızı yurt dışına kapattık ne olur ne olmaz diye ama askerle dün görüştük numaranın bu gün için aktif olacağını ve onun hattına uygun bir tarife alırsak benim kendi hattımla görüşme yapsak dahi aynı türkiyedeki gibi paketten yiyeceğini artı para gibi şeyler olmayacağını söyledi
    yani kendi hattından beni ararsa sadece tarifeden gideceğini ve banada artı birşey yazmıyacağını
    vede ben onu ararsam sadece tarimde olanlardan gideceğini söyledi bu böylemidir telefonla aramaya cesaret edemiyorum bilgisi olan varsa paylaşabilirse memnun olurum teşekkürler
  • molekul88 M kullanıcısına yanıt
    Hocam tarihe bakmamışsınız. Askerliği bitireli 2 sene oldu. Yine de sorununuz için en uygun çözüm Whatsapp üzerinden arama yapmanız ekonomik olacaktır. Orada tam anlamıyla 3G iyi çalışmıyor, görüşmelerinizde kesintiler yaşanabilir.
  • tarihe baktımda yeni konu açmıyım dedim bilgisi olan paylaşır diye düşünmüştüm.android tel olmadığından watsapla görüşemez ama oradan hat almış ve eski tip telefonlardan ben arama yapmıyorum sadece o beni arıyor onu tarifesinden gidiyormuş ama
    buradaki tarifelerle alakası yokmuş 3 günde konuşma süresi bitti normal mesaj la görüşecezartık
  • molekul88 M kullanıcısına yanıt
    Orada paket fiyatları çok fahiş maalesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.