M

Teğmen
22 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 1)
Gönderileri

mrb. aracım megan4 orjinal hopallörlerini değiştiğimden 2 adet boşta hoparlör var bunlara ufak kutu yapıp bulututlu ses bombası dediklerinden yapmak istiyorum.aracın hoparlörleri kaç watt bilmiyorum ama tahminen 120 heralde

netten alacağım anfi devresinin kaç watt olması gerekir. 15 yada 30 watt beslermi acaba.30 watt ile 120 watt anfi devrelerinde çok fiyat farkı var.yardımcı olabilirmisiniz

2018 joy orijinal hopallörü kaç vatt acaba bilen varmı

slm.elimde 2 adet hopallör var bunlara kutu yapıp bulututlu ses bombası dediklei gibi bişey yapmak istiyorum.2x30 Watt TPA3110 Amfi Devresi dijital amplifikatör 2X30W XH-A232

nette boyle bir anfi devresi var buna birde bulutut devresi ekleyebilirmiyim anfinin bağlantıları kolayda bulutut bağlanırsa nasıl olacak yazabilirmisiniz

slm 2 tane farklı hoparlörden

Alpine Spg-69C3 6X9 Koaksiyal 3 Yollu 350W Hoparlör 90 Watt Rms

Morel Maximo Ultra 692 Oval 200W 100 Rms 

birinin watt yüksek diğerinin rms ..biri 350 watt diğeri 200 watt bunlardan hangisi güçlü ses verir

aracıma rca kablosu alacağım neye göre hangi kalitede kaç metre olması gerekiyor ve pişman olmayacağım kalitede

nasıl araştırabilirim

slm.aracımda 5 kanal anfi var.araç çalışmıyorken araç 15 -20 dk da aküyü şarz et diye uyarı veriyor aküyü geçen yıl aldım ve 73 amper başka bir anfi bağlasam bu durum farkedermi değişmeyi planlıyorum

ve birşey daha 5 kanal yerine 4 kanal anfi ve birde bass anfisi alsam aküyü daha çabuk bitirmi

demek istediğim 5 kanal anfiyle 4 kanal anfinin aküden çektiği güç aynımıdır

slm megan 4 necvox cihazda nette denk geldiğim videolar ekranı dolduruyor bendeki sadece ortada olarak ust ve alt kısmı boş açılıyor.gnelde youtubeden izliyorum.bu videoları tam ekran açması için hangi formatta izlemek yada o formata çevirmek gerekiyor 1024* 768 Ekran Çözünürlüğü 9.7 ekran

megan4 aracımda brc kit takılı ben lpg 4.90 ken şehir içi karışık 43-47 krş civarı yakıyor ben fazla olduğunu düşünüyorum fakat lpg takan yer brc kitlere ayar olmadığını söylüyorlar.ne yapmam gerekiyor

slm 2 takım morel maximo 6 1/2 2way hopallörleri rahatlıkla besleyebilecek 4 yada 5 kanal anfi tavsiye edebilirmisiniz

arkadaşlar elimde 2 adet anfi var hangisi daha güçlü morel maximo lara uyar ve daha verimli çalışır

onu öğrenmek istiyorum anlayan cevap yazabilirmi

1-SOUNDMAGUS SM-5C5 5 Kanal

2-qs80.4 4 kanal

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 226
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 47.100 (Bu ay: 310)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.