T

Yüzbaşı
24 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
359202 Gün Cezalı
357150 gün 14 s. 1 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar bir konu açılıyor, konuyu açan kişi uydurma hikaye olmadığını bildirdiği halde bu ilkokullular gelip hemen CSB yazıyor veya başka başka şeyler yazarak karşı tarafı kızdırıp uzaklaştırma cezası almasına sebep olabiliyor.
Bir kişi şu paraya şu ürünü alacağım, sizce almalı mıyım? Diye konu açıyor. Hemen ilkokullular konuya damlayıp ona o parayı verene kadar git ev al git araba al vs. ler yazıp konuyu sabote ediyorlar.
Dertleri nedir çözemiyorum. Liselilerin hergün açtığı şu kız bana şunu dedi şöyle yaptım, şu kız nasıl vb. konuları azaldı şimdi bunlar çıktı ortaya.
Nedir bizim bunlardan çektiğimiz?

Desteklerinizi bekliyorum. Belki yöneticiler bu tür kişilere ceza vermeye başlarlar.
İğrenç ya insan eşinin mahrem yerini kameraya alır mı? Hele de bebek doğarken. TLC de şuanda öyle bir program var
Tv8 i açın hemen habere girdiler

Haber sayfaları yeni girmiş videoyu
https://youtu.be/gZCFJLO4Owc
Telefonumu ilk aldığımdan itibaren görsellik açısında launcher yükledim ve 3D araba yarışı oyunları oynadım telefonum 3 senede eskidi. Beş senelik telefonumun son iki senesinde çok ufak oyunlar hariç hiçbir oyunu oynayamıyor launcher kurunca da kasılıp kalıyor. Formatla veya başka bir şekilde bu sorunlar düzenlenmiyor. İnternetten bile video izlemek güçleşti.

Cihazı devamlı yük altında çalıştırınca ram ve hafıza biriminin çabuk eskidiğini farkettim. Bu dizüstü bilgisayarımda da oldu. O da aynı şekilde çok çok yavaşladı. Format atmakla falan düzelen bir olay değil. Ancak ram ve hdd değişerek hızlandırma yapılabiliyor. Ama telefonda bunu yapacak kimse yok.

Bu sebeplerden ötürü telefonunuza gereksiz yere çalışan uygulamalar yüklememenizi (batarya koruyucu veya hareketli arka plan resmi vb. ) tavsiye edebilirim. Uzun süre yüksek çözünürlüklü oyunlar da oynamasanız iyi olur.
Reklamda gösteriyorlar yeni albüm yok!
Ankete katılalım.
5 sene önce ilişkimiz bitti. Ancak ben 4 sene boyunca yılın %90ınında onu düşündüm ve bir senedir onu artık düşünmüyorum.

Ayrıldıktan sonra acaba bu kız beni ne kadar süre boyunca düşünmüş olabilir. Bir senede yaşadığımız güzel saatleri unutmuştur diye tahmin ediyorum.
Evet arkadaşlar o kişi benim. Çünkü siz de beni ediyorsunuz.


Arkadaşlar mersinde oturuyorum. Ulu cami meydanında belediye iftar yemeği veriyor. Bu zamana kadar hiç gidip yemedik fakat bu sene zaruretten dolayı gitmek zorunda kalıyoruz.

Kuyruğa sigarasıyla girip yemek alan var ayrıca burada çingeneler çoluk çocuk sıraya girip yemekleri alıp evlerine stok yapıyorlar. Bir kere değil dört farklı taraftan dağıtılıyor diğer yerlere de girip alıyorlar gidiyorlar. Oruç olmadıkları çok belli yemekten iki çatal alıp sigara yakıyorlar. Çocukları direkt yiyorlar ezanı beklemeden. Ayrıca sosyete kılıklı açık saçık insanlar da girip alıyor.

Hadi bir yönden oruç tutmayanların almasına belki hak verebilirim ilk defa gelip öyle bir yerde yemek yemek istemiş olabilirler. Ama hergün gelip yiyenler bence haram yemiş oluyor. Ramazan ayında daracık giyinip açık saçık geziyor ayrıca oruçlulara verilen iftar yemeğine ihtiyacın yoksa hergün alıp yiyorsan haramdır.
Hakkında
Konum: Mersin, Akdeniz
Forum İmzası:
vodafone = ÇÖP İphone = ÇÖP http://kisa.si/arsivhttp://kisa.si/hitmp3
Forum İkinci El İmzası:
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo
Hakkımda:
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 535
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.881
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 114.919 (Bu ay: 399)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.771 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.