Z

Teğmen
12 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba. 8 gün önce Turkcell hazır kart kullanırken türk telekom faturalıya geçiş yaptım . Yeni hat verdiler ama 8 gündür hattım açılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda evraklar bize ulaşmadı bayiye gidin diyorlar. Bayiye gittiğimde ise evrakların gönderildiğini onlarla ilgili bir problem olmadığını söylüyorlar. Müşteri hizmetlerini her aradığımda aynı cevapları alıyorum. Ortada evrak olmadığı için iptal işlemi de yapılmıyor. Evrakların ulaşması normalde bu kadar uzun sürüyor mu onuda bilmiyorum. Açılması veya iptali için ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Beyler dedemin banka cüzdanı ve nüfus kağıdıyla gitsem hesabından para çekebilirmiyim ?
Evet beyler ikisinden birini açıcam kararsız kaldım. Sizce hangisi soloda daha iyi ve oyunu taşır ?
Spor Toto Süper Lig'in 5.haftasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Sanica Boru Elazığspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, sahaya şu on birle çıkacak:

Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz, Bruno Alves, Caner Erkin, Mehmet Topal, Raul Meireles, Dirk Kuyt, Cristian Baroni, Moussa Sow, Pierre Webo.
Öncelikle selamun aleykum.Son birkaç gündür oyunlarda aşırı kasma oluyor bir oyundayken speedfanla bilgisayarın sıcaklığına baktığımda gpu 80-90 arası temp1 70-80 arası oluyordu biraz araştırdıktan sonra fanı temizledim şuanda oyunlarda gpu en fazla 60-65 olurken temp1 de bir değişiklik olmadı oyunların kasma nedenide bu galiba virüsten falan kaynaklanır diye önce kasperskyla tam tarama yaptım üstüne combofixle temizledim ama değişen birşey olmadı laptop ısınmamasına rağmen oyunlarda aşırı kasma oluyor bunun nedeni nedir lütfen yardım edin saygılar.
Hakkında
Hakkımda:
c5074b3dff55c67563816d242a837219_cropped_64.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 677
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.270 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 128 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.