Şimdi Ara

KİA STONİC İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
216
Cevap
10
Favori
62.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şeylerden bahsediyoruz hala ama o 200-250bin bandındaki araçların hepsinde yok diyorum bende bu söylediğiniz özellikler evet 2008 de var psa grubu araçlarında var ama genellikle vag grubunda bu özelliklerle araçlar 300-350bin bandına çıkıyor. Şuanda tekrar söylüyorum 130-180bin bandında alınabilecek en iyi araçlar sıralasında en fullerinden biridir kia, kendini motor ve sorunsuzluk anlamında da kanıtlamıştır ayrıca.
  • Hocam 1.25 olanları alınır mı? Hali hazırda Corolla kullanıyorum ama niyetim B-SUV bir araç almak.
  • 1.25 manuel tercihiniz ise neden olmazın beklentiye bağlı tabi,beklentinizi karşılıyor ise kia en sorunsuz araçların başında geliyor abd de ilk 3 tedir tercih olarak
  • Bende Kona makyajlanınca Kona 1.0 düşünüyorum. Hanımın i10 ile takas edeceğim. Bu hafif yüksek araçlar hoşuma gidiyor.
  • AO A kullanıcısına yanıt
    Kona ilk çıktığında bayide çalışan bir arkadaşım vasıtası ile test şansım olmuştu tipini pek beğenmesemde içi fln güzel üzmez kimseyi hayırlısı olsun
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    Bende tam tersi dışını beğeniyorum içi çok vasat kalıyor biraz kalite artışı getirseler içine, hiç düşünmeyeceğim, makyajla biraz el atarlar diye ümit ediyorum.
    Stonic alacaksınız ozaman 😆
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

Bende Kona makyajlanınca Kona 1.0 düşünüyorum. Hanımın i10 ile takas edeceğim. Bu hafif yüksek araçlar hoşuma gidiyor.
    Kona alınacaksa 1.6 turbo alınmalı bence, tam şaka makinası
  • Kaça aldınız ?

BMW’de aldığınızdan 45.000 TL daha yüksek bir rakama sattınız, bu aracı aldığınızdan daha düşük bir rakama satabileceğinizi düşünmüşsünüzdür değil mi ?
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Hanıma onu veremem zaten çok hızlı kullanıyor kesin bir yerlere girer. i10 bile öttürüyor bazen Focus u hiç vermiyorum içine şeytan girmiş gibi kullanıyor.
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    144.500 e aldım,daha düşük bir rakama satacağımı düşünmüyorum senelerdir hangi araç zarar ettiki b suv aracım etsin, zaten kısa süre için almamıştım en az 3 sene binmek için almıştım.şimdi satsam aynı rakamlara çok çok rahat satarım die düğünğyorum

Aman boşverin o zaman, paranın alabileceği en yavaş hızlanan araba lakaplı 1.2 doblo tavsiye ederim
    Sizin hanım agresif desenize, erkek gibi kullanıyorsa sıkıntı yok bayan gibi kullanıyorsa vermemekte haklısınız 😃
    Yukarıda 180.000 TL demişsiniz ama hangi bayiden 144.000 TL’ye ne zaman almıştınız ?

Tutulmayan bir model 2 senedir piyasada olmasına rağmen az sayıda 2. el ilan var, satış rakamları da düşük.

1.0 motor LPG uyumu iyi değil ve yakıt tüketimi de yüksek.

Radikal bir değişiklik olmuş, hayırlı olsun.
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Aracı sıfır almadım 2.el olarak aldım daha yeni 2 ay gibi bir süre oldu, daha yeni bir model tutulmayacağını pek sanmıyorum,hadi tutulmasa bile piyasa böyle giderse değerde kaybedeceğini pek düşünmüyorum, lpg taktıran var, uyumu konusunsa bişey diyemem daha çok yeni bir model satışıda fena değil aracı almadan önce bayiye gidip fiyat almıştım 160 bine bırakıyorlardı 3 araç gelmişti bir ay bitmeden işim düştü tekrar uğradığımda sattıklarını söylemişlerdi.tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle bayanlar ve aileler için en iadeal araç tipi olsuğu için b suv 2-3 sene içinde heeyerde bu araç tipinden olacağını herkez söylüyor zaten. Yakıt konusuna gelirsek kiaların huyu böyle malesef tüm araçları piyasaya göre ortalama 1 lt fazla yakar ama motor konusunda üzerine su dökende pek yok. Ben kısa mesafede kullanma fırsatım olduğu için 8.4 şuanda gösteriyor biraz uzun mesafe gitmiş olsam muhtemelen dahada düşecektir.teşekkürler.

• Up
    Güle güle kullanin takip ettiğim bir araç. 1.4 mpi otomatik +lpg düşünüyorum. Sanırım 1.0 t-gdi lpg olmuyor.
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yeni bir araç olduğu için uyumu net değil aöa taktırmış biri sarı sitede satıyordu bir ara durumu nedir bilmiyorum açıkcası ben hiç yaptırmayı düşünmedim, son 3 aracımın 3 üde benzinliydi bi şekilde bindim. Bagajda yeedek lastik olmadığı için simit olarak gyet iyi olacaktır bu arada.
    Yaptığım km fazla olduğu için benzin ekenomik olarak beni zor durumda bırakacak. Lpgyi çok sevdiğimden değil yani. Şu an sarı sitede lpg satışta yok. Satılmış sanırım
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Anladım,tabi tercih meselesi ben çok km yapmıyorum o da ayrı tabi, çok km yapsam muhtemelen bende düşünebilirdim,1.4 bg düşük sanırım o yönden belki üzebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.