Şimdi Ara

Kia Ceed 2020 CRDİ sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanan binen araştıran? Genel olarak araç nası,l yalıtımı ,yakıt tasarrufu ,sorun çıkaran bir araba mı? Kronik sorunları var mı varsa neler?...

2015 opel astra 1.6 cdti sport aracımı satıp bu arabadan almak istiyorum.

• 1.5 yildir 1.0 manuel kullaniyorum.

Arabanın yol tutuş-konfor dengesi iyi,
    frenleri çok iyi.Şehiricinde çevik uzun yolda guven veren yapısı var. İzolasyon olarak sınıf ortalamalarında denebilir
    Yazlıklarla sorun yok ama kışlık lastikte kotu asfaltta yol sesi cok artıyor.

kronik sorun olarak direksiyondan park halinde gelen sürtünme sesi söylenebilir.

Mazot fiyati ve mtv farki sebebiyle dizel yerine 1.0 turbo daha mantıklı bana gore. Özellikle hafif hybrid otomatik olanı ideal.Tabii ağırlıklı olarak uzun yolda ve otoyolda 140-150 ile gidilecekse iş degisir.
  • Arkadaşta vardı 2016 model, 4 yıl boyunca kullandık. Hiçbir sorun çıkarmadı. Dizel ve manueldi iyi kaçar az yakardı. Kısacası iyi bilirdik, 2020 modeli de iyidir galiba.
  • arabanın motoru iyi de yol tutuş yok malesef virajlarda bırakıyor

• radef kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bir araç, arkada bağımsız süspansiyon var yol tutuşuda gayet güzel, tavsiye ederim.
  • 1.5 yildir 1.0 manuel kullaniyorum.

Arabanın yol tutuş-konfor dengesi iyi,
    frenleri çok iyi.Şehiricinde çevik uzun yolda guven veren yapısı var. İzolasyon olarak sınıf ortalamalarında denebilir
    Yazlıklarla sorun yok ama kışlık lastikte kotu asfaltta yol sesi cok artıyor.

kronik sorun olarak direksiyondan park halinde gelen sürtünme sesi söylenebilir.

Mazot fiyati ve mtv farki sebebiyle dizel yerine 1.0 turbo daha mantıklı bana gore. Özellikle hafif hybrid otomatik olanı ideal.Tabii ağırlıklı olarak uzun yolda ve otoyolda 140-150 ile gidilecekse iş degisir.
  • 19can84 1 kullanıcısına yanıt
    Direksiyondan gelen sesi garanti kapsamında hallediyorlar hocam
  • FthGTI F kullanıcısına yanıt

Evet, ben de götüreceğim bir ara.

• Bilgiler için teşekkür ederim.

• 19can84 1 kullanıcısına yanıt

Yakıt tüketimi nasıl acaba şehir içimin-max, şehir dışı min-max ne kadar yakıyor.

@19can84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 31 Ağustos 2022; 14:41:6 >
  • radef kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/2020-kia-ceed-1-0-manuel-izlenimlerim--149484303-2

Yukarıdaki konuda pek çok senaryodaki tüketim verisini paylaştım. Yol bilgisayarı ile pompa ölçümü tamamen aynı.

Otomatiklerdeki Mild hybrid olan motor daha yeni bir nesil bir motor ve torku daha yuksek. Şehiriçinde biraz daha az tüketir büyük ihtimalle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.