Şimdi Ara

KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FOCUS II ARKA CAM ÖNÜNDEKİ HAVALANDIRMA DELİKLERİNDEKİ SÜNGERİN YIRTILMASI SONUCU OLUŞAN KÖTÜ GÖRÜNTÜ EPEY ZAMANDIR CANIMI SIKIYORDU. BU DELİKLER HAVA TAHLİYE DELİKLERİDİR. KALORİFER AÇILDIĞINDA BU DELİKLERDEN TAHLİYE BAŞLAR. BENİM BİLDİĞİM BAŞKA BİR GÖREVİ YOK... ERİYEN LİME LİME DÖKÜLEN SÜNGER KOYU GRİ RENKTEYDİ. YIRTILINCA DELİKLERDEN BEYAZ SAC GÖRÜNTÜSÜ HİÇ HOŞ DEĞİLDİ... BU SÜNGERİN AYNISINI BULAMADIM. YERİNE KOÇTAŞTAN ALDIĞIM DELİKLİ KAYDIRMAZ ÖRTÜYÜ KULLANDIM... YAPIŞTIRMAK İÇİN DE SICAK SİLİKON KULLANDIM... SONUÇ BU...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 24 Ocak 2010; 12:13:09 >

• Hocam bak şurada murat hocam da yapmış benzer birşeyler;

http://www.fordclubtr.com/forum/2004-Focus-Ghia-ya-eklent-t174828.html&st=70
  • Çok güzel bir uygulama olmuş cidden

Şimdilik bir sorun yok da olursa ben de aynısını uygulayabilirim sanıyorum.
  • EVET BU UYGULAMA DA ÇOK GÜZEL OLMUŞ. O ARAÇ FOCUS I. YANİ BENİMKİNDEN FARKLI... DOLAYISIYLA BİZİM ARAÇLAR (FOCUS II) İÇİN YAPIŞTIRMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK...

quote:

Orijinalden alıntı: O.B.K

Hocam bak şurada murat hocam da yapmış benzer birşeyler;

http://www.fordclubtr.com/forum/2004-Focus-Ghia-ya-eklent-t174828.html&st=70
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverci

EVET BU UYGULAMA DA ÇOK GÜZEL OLMUŞ. O ARAÇ FOCUS I. YANİ BENİMKİNDEN FARKLI... DOLAYISIYLA BİZİM ARAÇLAR (FOCUS II) İÇİN YAPIŞTIRMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK...

Hocam senin resimler ilk etapta çıkmamıştı. Biz de ezbere yazdık işte... :)

Güzel olmuş. Eline sağlık.

Bu tırt ford'lar adamı usta ediyor :)
  • aklını becerisini kullanan her insan otomobilde bu tarz şeyleri çok ucuza ve zevk alarak yapar.....
    ufak tefek arızalarda servisin yolunu tutmadan önce garanti bitmişse bir sökün kurcalayın çalışma tarzını anlayın bazen o kadar komik şeyler yüzünden çalışmıyorki....
    ufak bir dokunuşla hallediliyor... servise gitseniz bir ton para isticek....

en kötü söktünüz batırdınız toplayamadınız o zaman götürün usta halleder....

elinize sağlık çok mantıklı ve ideal bir uygulama olmuş
  • Silinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 25 Ocak 2010; 23:29:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.