Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
1
Favori
123.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanyalar yada tarifeler sıfırlanmıyor hattınız sadece isim degiştiriyor hatta başka bir degişiklik yok.tarifeniz aynen devam ediyor yada kampanyalarınız
  • hadi vodafone hadi be! Bir tek sen kaldın bu ne ya? Devlet dairesini geçtiler şuna bak 1 senelik kanunu daha uygulayacaklar da biz de görecez... FARK VARmış... peh!
  • Ben vodafona geçmek için başvurmuştum. Hat üzerimde değilmiş.
    Bu işlemden sonra tekrar başvursam taşınır mı acaba hattım?
  • Turkcell için..... Cayma bedelli olanlar bu işlemi yaptıktan sonra cayma bedeli isteniyor mu? Yeni kullanıcı taahhüt altına girmeyi kabul ederse, cayma bedeli ödemekten kurtulabiliyor mu?

Avea için.... Kamu hatttı olanlar hattı kendi adına geçirince kamu çalışanı olmamasına rağmen kamu tarifesinden yararlanmaya devam edebiliyor mu?
  • avea hattınızda sorun var yapamayız dedi
    sorun olduğu için hattımı vodafone ada taşıyamadım
    ama 31 tl ücret verirseniz olur diyorlar

ücretli olunca oluyor ücretsiz olunca olmuyor ne güzel değil mi? kurtulamadım gitti şu aveadan
  • Bende dün turkcell extraya giderek babamın üzerine olan hattı kendi üzerime aldım ama 2 tane turkcell extra dolaştım birisinde çok yoğunluktan işlem yapmak için beklemek gerekti :) diğerinde ise bayan ille hat sahibinin olması gerektiğini söyledi bende çıkan yasada böyle birşey yok hatta geçiş işlemi yaptıranlarda böyle bir istek gelmediğini söyledim sonrada fazla tartışmaya girmedim başka bir turkcell extraya gittim orda bi 15 dk lık işlem neticesinde geçiş işlemini gerçekleştirdik artık hattım kendi üzerime =) şu kamu 150 ye geçmeyi düşünüyordum hazır kart olan hattımı faturalıya ama saçmasapan diretme ile sadece diğer operatörlerden gelenler geçebiliyormuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethiyetv

Turkcell için..... Cayma bedelli olanlar bu işlemi yaptıktan sonra cayma bedeli isteniyor mu? Yeni kullanıcı taahhüt altına girmeyi kabul ederse, cayma bedeli ödemekten kurtulabiliyor mu?

Avea için.... Kamu hatttı olanlar hattı kendi adına geçirince kamu çalışanı olmamasına rağmen kamu tarifesinden yararlanmaya devam edebiliyor mu?

cayma bedeli istenmemesi lazım yani sonuçta kampanyadan caymıyorsunuz ki sadece isim değişikliği yapıyorsunuz. cayma bedeli yalnızca hat kapanırsa alınıyor benim bildiğim kadarıyla
  • Azönce bende yaptım değişikliği.. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Şengüllerde ki turkcellci ye cuma günü sinyal geldid edim. Böleee yüzüme baktı. Ooo bizden önce haber alıyorsunuz dedi. Tabii dedim para veriyoruz o kadar..
  • Arkadaşlar bu hattı üzerine alma olayında hat sahibi de olması gerkiyor mu?Çünkü kendisi vefat etti.Bir ara turkcel abone merk.ne gittiğimizde illaki varislerin de olması gerekiyor dediler.Bunun çözümü nedir?Yardımcı olursanız sevinirim
  • Gerçekten çok güzel bir haber.Bunu bilmem iyi oldu.hemen yararlanacağım.teşekkürler.
  • ben bugun topkapı iett garaj yanı turkcell cide yaptım. kadın çok iyi davrandı. fakat diğer bir arakdaşın dediği gibi işlemin sonunda bir mesaj gelmedi.

avea içinde kayıt aldı 2 gün sonra mesaj gelecek dedi. ( şehremini parkı koşesi çapa) oradakı ınsanlarında bilgisi vardı sanslıyım

şimdi asıl sorum ben turkcelli vodafone geçirebilir miyim yoksa 1 yıl beklemem gerekiyor mu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdalg -- 18 Ağustos 2009; 14:53:23 >
  • ısrarlı e-postalarımdan sonra bugün vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar. Hala hat sahibi olmadan mümkün değil gibilerinden devam ediyorlar ama ikna olmadığımı, diğer operatörlerin kanunu uygulamaya geçtiğini söyledimse de Nuh diyolar Peygamber demiyolar. Gavur inadı var ya bunlarda... Eee FARK VAR... Demek ki Farkı GAVUR İNADI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan-hakan -- 18 Ağustos 2009; 17:22:33 >
  • acaba diyorum buranın linkini versek vodafone müşteri hizmetlerine olanı biteni görseler belki ikna olurlar ne dersiniz?
  • Hala 31 tl istiyolar ne yapmam lazım sinir oldum ücretsiz yapanlar nasıl yaptılar bana bi yardomcı olabilirler mi
  • Bugun İstanbul Kocamustafapaşada Türkcell Extra / Güneş İletişim e Gittim Bu İşlem İçin Durumu İzah Ettim Adam bana alaycı tavırlarla Turkcell Bize oyle birşey söylemedi dedi. Dedim Turkcell in Sitesine Bak, Orda olsa bile bunlar yapmazlarmış, Turkcell Size Sinyal Yollamadımı Diye Sordum , Hayır Yollamadı Dedi Sinirli Bir Şekilde, Bende Ozaman Turkcell Sizi Adam Yerine Koymamış Dedim Çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan-hakan

ısrarlı e-postalarımdan sonra bugün vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar. Hala hat sahibi olmadan mümkün değil gibilerinden devam ediyorlar ama ikna olmadığımı, diğer operatörlerin kanunu uygulamaya geçtiğini söyledimse de Nuh diyolar Peygamber demiyolar. Gavur inadı var ya bunlarda... Eee FARK VAR... Demek ki Farkı GAVUR İNADI

VODAFONE DA NEDEN BU UYGULAMA YOK OFF

• quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Bugun İstanbul Kocamustafapaşada Türkcell Extra / Güneş İletişim e Gittim Bu İşlem İçin Durumu İzah Ettim Adam bana alaycı tavırlarla Turkcell Bize oyle birşey söylemedi dedi. Dedim Turkcell in Sitesine Bak, Orda olsa bile bunlar yapmazlarmış, Turkcell Size Sinyal Yollamadımı Diye Sordum , Hayır Yollamadı Dedi Sinirli Bir Şekilde, Bende Ozaman Turkcell Sizi Adam Yerine Koymamış Dedim Çıktım

Şikayet et Turkcell e..

Sirkeci Şengüller yapıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 18 Ağustos 2009; 20:48:11 >
  • Bugün arkadaşımın hattı için gittik Üsküdar Şengüller'e. Kadının ilk tepkisi "siz ne zaman duydunuz ya" oldu :). Dedim her yerde kulağımız var :D. İlk defa bizimle gerçekleştirdi kadın işlemi. Kobay olduk ona :). Her şeyi yaptı fakat onaylama için bir sms gelmesi gerekiyordu o gelmedi. Merkezi aradı. Merkezde genel bir sorun olduğunu söyledi. Mecburen başka bir gün tekrar gideceğiz.
  • arkadaşlar bu yolla babasının üzerine olan hattı kendi üzerine geçirebilen var mı acaba? ben gitti babanızın üzerinize olduğundan dolayı 31 lira vererek devir yapmanız gerekli dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Annemin adına olan hattı üzerime aldım. Babalara özel gıcıkları vardır, başka extraya gidiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik

arkadaşlar bu yolla babasının üzerine olan hattı kendi üzerine geçirebilen var mı acaba? ben gitti babanızın üzerinize olduğundan dolayı 31 lira vererek devir yapmanız gerekli dediler.

bi tanesine gittim pazartesiye kadar bu işlemi yapamıyoruz dediler diğerine gittim babanızın üstüne olduğundan yapamıyoruz dediler. bu turkcell extradaki elemanları anlamış değilim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.