Şimdi Ara

Kendi aracımla şoförlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben kendi aracımla şirketlere şoförlük yapmak istiyorum. 2010 model hundai accent era var dizel.
    yalnız pek fazla bilgim yok. Yani ne kadar kazanırım bana artıları ne olur eksileri ne olur Gazetelerde yazan 2008 model üstü dizel aracıyla çalışacak şoför kazanç 2500 gibi ilanlar ne kadar doğru ?.Bilgisi olan arkadaşlar varsa beni de bilgilendirirse minettar kalırım :) şimdiden teşekkürler...

• Geçen gün avea bayisinin sahibi söyledi Araç ve şöförlük karşılıgı = Aylık 750 Tl araç için + benzin + Maaş + sigorta baya karlı vaktim olsa çalışırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan Paşa -- 13 Aralık 2011; 20:16:25 >
  • Maaş ne kadar acaba
  • takip...
  • Bu işi yazın pek tabii bende yapabilirim.
  • Pek çok devlet dairesi de bu şekilde çalışıyor.

Türkiye İş Kurumu'nda 1000 liradan biraz fazla maaş + yakıt + arabanın masrafları şeklindeydi.

Bildiğim kadarıyla arabaya para ödemiyorlardı.

Tam öğrenince yazarım.
  • yapılır bu iş ama fiyatları mesajlardaki gibiyse.
  • nası bi iş peki bilginiz varmı personel servisimi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_e
    nası bi iş peki bilginiz varmı personel servisimi acaba ?

Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan iş yerlerinden, iş yeri ziyaretinde bulunulması gereken iş yerine plasman şefi, müdür vs. kurumdan gitmesi gereken kişiyi iş yerlerine götürüyor, sonra da tekrar kuruma getiriyor.

Çok ağır bir iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 13 Aralık 2011; 23:23:46 >
  • Genelde evrak işleri veya da personel taşımak için. Amcam da böyle bir iş bulmuştu ama ondan önceki kişiyi işe almışlar
    Zabıta memurlarını mesai degişimlerinde ordan oraya götürüp getircektik mazotu onlardan aylık 1500 tl'di kısmet olmadı.
  • Eyvallah saolun sayenizde baya bi bilgi sahibi oldum.
  • Arkadaşlar etrafında böyle bi iş gören olursa yazarsa sevinirim.Aracı olmadan direk iş yeriyle çalışmak istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.