Şimdi Ara

Keenetic Omni DSL incelemesi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
14
Favori
25.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır OmniDSL yazacak kodu kn-2011 sonunda DSL yazmalı yazmayan da DSL özelliii yok dikkat edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siparişi verdim hadi hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alaria kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun deneyimlerini paylaş muhakkak.👍

• aslında Keenetic modemler için ana konu yapmak lazım artık.
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam oraya da bakayım. Sipariş verdim umarım yanılmam.

• Arkadaşlar mrb,modemi yaklaşık 10 gündür kullanmaktayım,oldukça da memnunum,
    Bulut olarak kullanmak için ne yapmam gerekiyor,harrdisk bağladım ama gerisi yok bende
    Kullanan varmı bulut olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Arkadaşlar mrb,modemi yaklaşık 10 gündür kullanmaktayım,oldukça da memnunum,
    Bulut olarak kullanmak için ne yapmam gerekiyor,harrdisk bağladım ama gerisi yok bende
    Kullanan varmı bulut olarak
    Ne yapmak için istiyorsunuz?

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    hocam beta1 yazılımına geç webdav geliyor bet1 ile sonra aşağıdaki makaleden de bulutunu oluşturabilirsin.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360012308540-WebDAV-protokol%C3%BC-ile-bir-USB-s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BCs%C3%BCne-ba%C4%9Flanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

OmniDSL alabilirsin fiyat aralığın 250 -300 civarındaysa biraz daha üst bir cihaz alayım dersen ExtraDSL incelemeni öneririm.
    https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-whole-home-wi-fi-kablosuz-vdsl2-adsl2-modem-router-p-HBV00000MI5NJ

şunu almayı düşünüyorum ama aklımda iki sorun var.

1-100 m2 de çeker mi ?(modem ortaya yakın bir şekilde duracak)
    2-iptv ve torrent sorunu olur mu diye ?

• Bump kullanıcısına yanıt
    120m2 akrabamda kullanıyoruz her yerde çekiyor. IPtv çalışıyor. TV VLAN55 ayarlıyorsun tek ayar. Torrent çok güzel çalışıyor
  • Slm omni dsl aldım hepsi den yalnız teşhir gibi ürün geldi birde eski modeme dsl kablosunu takınca click sesi geliyor omnide o ses yok ve dsl Jack geri çıkıyor ama kutunun yaninda gelen kablolarda ki Jack larda geri gelme yok bu Rj11 lerde fark mi var

• IP tv olayı nedir ben anlamadım modemle ilgisini.

normalde IP tv üyeliği var diyelim bunu bilgisayardan tv'den izleyebiliyorsun.

Modem ile IP tv arasındaki bağ nedir?
  • erk_ kullanıcısına yanıt
    kabloyu çektikten sonra çıkmıyorsa sorun yok hocam bazen çıkması bile iyi oluyor çocuğun ayağı takılıyor pat modem düştü anten kırıldı vs. vs. bazen çıkması da iyidir yani :))
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    hocam iptivi dediği set top box kutusu ile gelen tivibu - tvplus gibi internet tivileri için dizayn edilmiş güzelde yapmışlar ben evde tivibu kullanıyorum normalde türktelekokm tivibu farklı bir modemde kullanmaya izin vermez ama Keenetic ülkeye gelmeden önce ülkemizi iyi araştırmış ve tivibu bilgilerini modeme gömmüş yani takıyorsun çalışıyor. Adamlar derslerine çalışmış hocam
  • bende de 5760 vardı bugün itibariyle keenetic extra ac1200 e geçtim. evet modem güzel arayüzü vs kullanışlı. ama uzun antenlerin hakkını veremedi maalesef. 5760'dan bir tık daha kötü çekim gücü...
  • palermo kullanıcısına yanıt
    Hocam beta 2 çıktı onu yükleyip test etsene çekim gücünü.

• Muhterem Bey M kullanıcısına yanıt
    anladım, yani sadece tivibu aboneliği alıyorsunuz, ttnet olmadan oynatıyor doğru mudur?
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    Hayır Ttnet internet mecbur modem Ttnet verdiği modemin dışında kullanıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknotakip_tr -- 29 Nisan 2020; 0:34:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.