Şimdi Ara

Keenetic Omni DSL incelemesi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
14
Favori
25.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çekim gücü olarak 2.4 ghz de bir fark olacağını düşünmüyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scandelos S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türknet 75mbps paket kullanıyorum ama modemim yaklaşık 6-7 yıllık Huawei HG değişik bir modem. Wifi komple gidiyor anlık kesinti yaşıyorum ve bıktırdı artık. Fazla tuzlu olmayan modem almak istiyorum, Keenetic gözüme çarptı. Paket 35 mbps iken ortalama 32 mbps wifi ile hız alıyorum. Bu hızda oynama olur mu ? Birde ev küçük, profesyonel bir kullanıcı değilim. Maksimum 250₺ civarına başka modem önerir misiniz ?

• selam arkadaşlar,
    bu ürünün DNS desteği ile ev içinde port yönlendirme yapabilir miyim? uzak masaüstü bağlantısı veya web sunucusu gibi işlemler için. teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar. ben cihazı aldım ancak wifi kapsama alanından çok memnun değilim.

çekim gücünü-kapsama alanını ayarlardan vs bir yerden az da arttırabilmemin yolu var mı?

veya sizin başka tavsiyeleriniz var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PONRO kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılım güncelleme ekranından beta 1 yazılımını yükle ve modemini evde güzel bir yere konuşlandır. Çekim gücü bana göre çok başarılı Keenetic cihazlarının ben ExtraDSL kullanıyorum ondaki 2.4 anten ile OmniDSL deki antenler aynı 2.4 Ghz performansı bende çok ama çok iyi 5 Ghz de rakiplerine göre mükemmel.

• KeenDNS diye ücretsiz çok güzel bir servisleri var oradan yapabilirsin.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000400919-KeenDNS-servisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Arkadaşlar Türknet 75mbps paket kullanıyorum ama modemim yaklaşık 6-7 yıllık Huawei HG değişik bir modem. Wifi komple gidiyor anlık kesinti yaşıyorum ve bıktırdı artık. Fazla tuzlu olmayan modem almak istiyorum, Keenetic gözüme çarptı. Paket 35 mbps iken ortalama 32 mbps wifi ile hız alıyorum. Bu hızda oynama olur mu ? Birde ev küçük, profesyonel bir kullanıcı değilim. Maksimum 250₺ civarına başka modem önerir misiniz ?
    Hocam aynı arayıştayım.Ne yaptınız buldunuz mu bir şeyler.

• Dik Otur kullanıcısına yanıt
    OmniDSL alabilirsin o fiyatlara hocam

• Bump kullanıcısına yanıt
    OmniDSL alabilirsin fiyat aralığın 250 -300 civarındaysa biraz daha üst bir cihaz alayım dersen ExtraDSL incelemeni öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Hocam yazılım güncelleme ekranından beta 1 yazılımını yükle ve modemini evde güzel bir yere konuşlandır. Çekim gücü bana göre çok başarılı Keenetic cihazlarının ben ExtraDSL kullanıyorum ondaki 2.4 anten ile OmniDSL deki antenler aynı 2.4 Ghz performansı bende çok ama çok iyi 5 Ghz de rakiplerine göre mükemmel.
    burdan mı bahsediyorsunuz hocam?

Keenetic Omni DSL incelemesi

• PONRO kullanıcısına yanıt
    ben cevap vereyim evet oradan bahsediyor.
  • Selamlar,

Öncelikle Keendns'i yapılandırın.

Keenetic Omni DSL incelemesi

Eğer CGNAT yoksa direkt port yönlendirme yapabilirsiniz.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000360760-Port-y%C3%B6nlendirme

Cgnat varsa SSTP VPN ile bağlanıp network'e erişebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

Selamlar,

Öncelikle Keendns'i yapılandırın.

Eğer CGNAT yoksa direkt port yönlendirme yapabilirsiniz.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000360760-Port-y%C3%B6nlendirme

Cgnat varsa SSTP VPN ile bağlanıp network'e erişebilirsiniz.
    teşekkürler hocam, yakın zamanda bunu yapıp sizide bilgilendiririm.

• teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı fiyata Asus DSL N16 diye bir modem var. Yorumları karışık olumsuz da var olumlu yorum da var. Keenetic'in yorumları ise PR gibi geldi bana. Özellikle youtube'da inceleme videolarının neredeyse hepsinin altında aynı adamlar aynı şeyleri yazmış gibi. Bu nedenle tam bir güven oluşmadı. Siz kullanıyor musunuz? Ev 100 m2, mevcut modem de iyi çekiyor ama kronik wifi kopma sorunum var. İkisi arasında kararsız kaldım.

• Şu an en uygun fiyat nerede link atabilir misiniz arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alaria

Şu an en uygun fiyat nerede link atabilir misiniz arkadaşlar ?
    https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-whole-home-wi-fi-kablosuz-vdsl2-adsl2-modem-router-p-HBV00000MI5NJ?magaza=Yenisey

259TL şuan. eğer ininal'la alışveriş yaparsanız 20tl indirim oluyor sepette.

• quote:

Orijinalden alıntı: PONRO

https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-whole-home-wi-fi-kablosuz-vdsl2-adsl2-modem-router-p-HBV00000MI5NJ?magaza=Yenisey

259TL şuan. eğer ininal'la alışveriş yaparsanız 20tl indirim oluyor sepette.

Alıntıları Göster
    Bu ayni ürün mü burada daha ucuz?

https://m.n11.com/keenetic-omni-n300-whole-home-mesh-router-access-point-P413973035

• alaria kullanıcısına yanıt
    Hocam n300 olarak router da geçiyor. N11'de ve Ty'da 170₺ civarına satılıyor alırken sorup alın.

• Dik Otur kullanıcısına yanıt
    Hocam YouTube videolarını bilmem ama Network bölümünde son kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı bir forum var ExtraDSL Air mesh inceleme diye oraya gir orayı incele orada kullanıclar deneyimlerini paylaşıyor bana göre kesinlikle Keenetic al derim mükemmel ürünleri var. Bende ExtraDSL kullanıyorum çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.