Şimdi Ara

Keenetic Omni DSL incelemesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
14
Favori
25.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu değerler nasıl arkadaşlar ,çok anlamıyorum

Keenetic Omni DSL incelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhterem Bey

Hocam bende MiBox S kullanıyorum ama kanal otoda ve sürekli olarak 1080P izliyorum extraDSL modemim ile.
    İlginç. Hatla mi ilgili acaba? Çünkü eski modemde de kanal 1 de çalışıyordu mi box bende.

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Fena değil ama 40 mbit üstüne çıkarsa sorunlar çıkabilir 35 mbit için iyi

• alaria kullanıcısına yanıt
    Tarifem 35 mbit Alt yapın iyiyse biraz daha iyi alırsın ben 33 mbit alıyorum kablosuzda

• Arkadaslar bu modem arayüzünde detaylı hat değerlerine bakabiliyor muyuz ? Örnegin maksimum alınabilecek hızlar , crc gibi değerler gösterilmiyor .

Keenetic Omni DSL incelemesi
  • clloyd kullanıcısına yanıt
    Evet var, komut satırında görünüyor ama menüde yeni geldi. Son yazılımı yükleyip kurarsan daha kolay olur.

Yönetim menüsü, Sistem ayarları menüsünden, geliştirici yazılımı seç, 3.4.b2 yi yükle.

Yönetim menüsü, Tanılama bölümü , DSL sekmesinden Atainable speed var. down up görürsün.
  • alaria kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sıkıntı olmuştu bende kanalı 11 yaptım düzeldi. Mi Box S kullananlar çok fazla wifi hız sorunu yaşıyor. Bu yöntemi herkesin denemesi lazım.

• Ev 2 katlı, şu an kullandığım Asus 14U'da 1 adet 8dbi 1 adet 5dbi anten var ve çekim alanı açısından sorun yaşamıyorum. Şimdi yeni bir modem almam gerekiyor Keenecetix Extra DSL ile Onmi DSL arasında kaldım, neye göre karar vermeliyim bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 5 Mayıs 2020; 18:32:22 >
  • omni dsl aldım . Her şeyi kurdum sorunsuz ama bi sorun var. Bilgisayarıma wifi ile bağlanamıyorum. Diğerlerine bağlanabiliyor. Modemden telefonlarla bağlanabiliyorum. Sorun ne olabilir ?

• Dün İlk defa internet bağlandı bugün telefonuna mobil uygulama yüklemeye çalışırken komple ayarları bozdum canlı destek te yardımcı olamadı dün bağlayan arkadaşta modemi direk kabloyu bağlamış niye öyle yaptıysa görüntü olarak ta çok kötü oldu başka modem de takıp deneme şansım kalmadı arıza kaydı açtım bekliyorum artık ne olacak sa modemi kuranı aradım turknet çalışanı modemden guzeltemezsin dedi ceenetik çalışanı ise şifre yi guzeltemezsen giremezsin dedi ne olacağını ne yapacağımı da bilemedim uzaktan yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 181501 kullanıcısına yanıt
    Hocam Türknet kullanıcı adın be şifren yanlışsa internet gelmez Keenetic servis ile ne yaptınız onlar kullanıcı adı ve şifre dediyse modemin ip almış fakat internete çıkamadığı için demiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Hocam Türknet kullanıcı adın be şifren yanlışsa internet gelmez Keenetic servis ile ne yaptınız onlar kullanıcı adı ve şifre dediyse modemin ip almış fakat internete çıkamadığı için demiştir.
    Hocam uğraşırken guzelttim aynen sızın dediğiniz gibi oldu şimdi sikinti cep telefonu na uygulamayı aktif hale gelmiyor orkodu okumuyor arada bı okuyor vifi vs diyor bağlanmıyor şifreleri kabul etmiyor uzaktan bağlantı cid Mine one oluyor onuda bulamadım ayrıca hızda dün 15mb bugün guzeltikten sonra 9 a düştü herhalde uzaktan turknet guzeltmeye çalışırken ayarlarını düşürdüler şu Mobil uygulama yi aktif edebilsem rahatliycam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 181501 kullanıcısına yanıt
    Hıcam fw 2.15 se mobil uygulama çalışmaz en güncel fw yüklemelisin 3.3.6 ondan sonra modeme mutlaka admin şifresi ver öyle test et uygulamayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Hıcam fw 2.15 se mobil uygulama çalışmaz en güncel fw yüklemelisin 3.3.6 ondan sonra modeme mutlaka admin şifresi ver öyle test et uygulamayı.
    Tamam hocam yarın deniycem teşekkür ederim yardımlarınız için

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    almışken extra dsl modelini al derim
  • Torrent transmisyon uygulamasından normal link indiremiyor muyuz?
  • excellenthuman E kullanıcısına yanıt
    Torrent linki olması lazım başka bir link bağlantısı ile indirim yapamazsın torrent programlarında.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ürün arızalıdır. servisel görüş. 7/24 akrabamda çalışıyor aylardır, bir kaç arkadaş da kullanıyor, harika ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbulut115 -- 8 Mayıs 2020; 15:28:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.