Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: merakli2005 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.096
Cevap
358
Favori
815.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Laptop'ın wifisi ile internete bağlanıyorum. Birgün 22mb hız alırken diğer gün 1 mb hız alıyorum.İnternet bağlantımda herhangi bir sorun yok çünkü başka laptop ve telefondan ölçüm yapıyorum onlarda 22 mb i görüyorum.Sorunumu nasıl çözebilirim?

• Lu£ kullanıcısına yanıt

Laptop'ınızın Wi-Fi Network Adaptöründe sorun var. Özellikle eski laptop'larda bu sık görülür.

Aygıt yöneticisinden driver'ı güncellemeyi deneyebilirsiniz. Ama en kesin çözüm yeni bir USB Wireless Adaptör almak. Benim laptop'ta da aynı sorun vardı, wireless adaptör ile çözdüm. Şimdi telefonda gördüğüm hızın aynısını laptop'ta da alıyorum.

• Merhaba arkadaşlar. Bu modem aynı zamanda sinyal genişletici olarak kullanılabiliyor mu? Özelliklerinde yazan amplifier ne oluyor? Bu modemi alırsam komşudan aldığım fakat fazla çekmeyen interneti güçlendirebilir miyim?

• baymirza kullanıcısına yanıt

Komşudan aldığın internet için bence bu modem pahalı kalır. Bütün modemlerde acces point olarak kullanma özelliği var. Yada bir sadece bir access point ile de daha da ucuz bir şekilde halledebilirsin.

• chemsul kullanıcısına yanıt

ben modemi almıştım ilerisi için. O dediğin özeliği nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoiS_AttaCK

bi de b10b sorun çıkarır mı ap ile çalışırken ?

Mevcut modemde mesafe haricinde bir sorun yoksa. Olan modemi tutup mesafe genişletmek için access point almak daha mantıklı. Araya uygun bir yere AP koyup mesafe genişletmeli. Eğer mevcut modem den memnun değilseniz modemi değiştirip öyle bakmalı yine sinyal ciddi zayıflıyorsa bu durumda modem + access point gerekli...

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoiS_AttaCK

bi de b10b sorun çıkarır mı ap ile çalışırken ?

Sanmam niye sorun çıkarsın ki access point client olarak bağlanıp dağıtacak interneti.

• bu modemle https://www.hepsiburada.com/zyxel-vmg1312-t20b-vdsl2-adsl2-4-port-kablosuz-usb-destekli-modem-p-HBV00000O4WIG?magaza=Teknopcsarf keenetic omni dsl 300 arasında çok fark var mıdır hangisi tercih edilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: dhyingyang

bu konu ile ilgil geliştirme yapıyorlar isteyen olursa yada sorun yaşayan keenetic destek hattına başvursun 3.4.12 gönderiyorlar.

3.4.12 ne oluyor hocam turuncu ışık yada kopma sorunu olanlar için mi bende sorun yaşıyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baymirza kullanıcısına yanıt

Genel ayarlar, çalışma modunu değiştir dediğinde

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Buradan seçebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnterneti bridge mode + router ile kullanıyorum, zyxel vmg1312-b10d ve tp link archer c60 ile sorunsuz şekilde uzun zamandır internet erişimi sağlarken yok yere yazılım ayarlarını kurcalarken tp link brick oldu. Evde interneti de yoğun kullandığım için garantiyle vs uğraşmadan amazon üzerinden ertesi gün teslim ile Viva (KN-1910) aldım. 1 haftadır sinir stres sahibi olmuş durumdayım, bazen tv bağlanıyor internet yok yazıyor bazen telefon bağlanıyor internet olmuyor. Modemi aç kapa yapıyorsun bir süre sonra yine tekrarlıyor. Başta tp link i emekliye ayırmayı düşünürken şimdi ürünü garantiye yollayıp düzeltildikten sonra keenetic i elden çıkarmayı düşünüyorum. Eğer atladığımız ya da bilmediğimiz bir ayarı varsa yardımcı olabilirsiniz. Dhpc ayarını etkin,kapalı,geçiş yaptım fark olmadı. Wifi kanallarını da denedim acaba uyumsuz mu oluyor diye otomatikten çıkarıp tek tek denedim yine çözüm yok çok ilginç gerçekten. TV sony android tv, telefonlar iphone, laptoplar hp. böyle bir uyumsuzluk gerçekten şaşırtıcı. En çok tv'de yaşatıyor diğer cihazlarda yaşansa da reset atınca sorun düzeliyor. Tp link'te hiç böyle bir sorun yaşamadım gerçekten. Ortalama bir ev kullanıcısı olarak derdim marka kötülemek değil ama böyle bir durumla karşılaşmak can sıkıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anthiiika -- 23 Ekim 2020; 0:36:6 >

• TP-LINK ARCHER VR600 mü Keenetic Extra DSL AC1200 mü önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

TP-LINK ARCHER VR600 mü Keenetic Extra DSL AC1200 mü önerirsiniz?

yazılım olarak keenetic daha üstün.

• FastegL F kullanıcısına yanıt

ZyXEL VMG1312-T20B mi Omni Dsl mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: __sin__

Sanmam niye sorun çıkarsın ki access point client olarak bağlanıp dağıtacak interneti.

Alıntıları Göster

Peki hocam AP tavsiyeniz var mıdır

• İlgilenen varsa bir ay önce aldığım Extra ve Air’i satıyorum. Ankara’dayım. Ben memnun kalmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FastegL F kullanıcısına yanıt

Keenetic de gigabit port var mı?

• Geçen hafta cezalandırılan presn bu hafta kaptan. dingonun ahırına döndü iyice klüp.

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt

Bu cihaz işini görür diye düşünüyorum. Araya uygun bir yere kurulumu yaparsın kablosuz dağıtır. Böylece mesafeyi genişletmiş olursun.

Çalışma modları:

Wireless Router Mode

AP Mode

Universal Repeater mode

WISP Mode

https://www.hepsiburada.com/tenda-ac5-ac-1200-mbps-kablosuz-dual-band-access-point-ve-router-p-HBV00000TI0ZR?magaza=Teknorya

Alternatif olarak Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A Giga Version

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-ac1200-router-4a-giga-version-1167-mbps-2-4g-5g-cift-bant-4-antenli-p-hbv00000mk46e

• thelordof kullanıcısına yanıt

Gigabit port maalesef yok.

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.