Şimdi Ara

*****KEDİ ALIYORUM...*****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
54
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> *****KEDİ ALIYORUM...*****
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1288 Mesaj
    arkadaşlar sonunda evden izin cıktı eve yavru bir kedi alıyorum...

yanlız evde bir kuş war uc dort tane ozel veterınere sordum kedi yawruyken kusla aynı evde buyurse sorun olmaz dedi peki sizin bana tavsiye ettiğiniz kedi cinsi nedir??

özellikler...

1- tırmalama huyu olmayacak (eve gelen tüm cocukları tırmalasın ıstıyorum aynı zamanda)
    2- huysuz olmasın evde yanlız kalabilsin
    3- yabani olmasın kendini sevdirsin...
    4- evi fazla dağıtmasın

evet arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtikk -- 9 Kasım 2006; 18:30:18 >

|
    |

• Yarbay
    2341 Mesaj
    iran kedileri daha sessizdir,çok hareket etmezler ve sakindirler,bakmaya da doyamazsın.ama çok fazla para vermem diyorsan sarman ya da üç renkli kedi al,onlarda nispeten daha uysaldır,tekirlere göre.ayrıca dişi kedilerde daha evine bağlı ve sevecen olur.
    yanlız sonuçta her kedinin insanlar gibi karakteri var,manyağı,psikopatı,karamsarı,neşelisi,oyuncusu,sakini,kaprislisi vardır.birazda baht işi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 9 Kasım 2006; 19:05:06 >
    |
    |
    15110 Mesaj
    Al
    |
    |

Orjinalden alıntı: stuka

yanlız sonuçta her kedinin insanlar gibi karakteri var,manyağı,psikopatı,karamsarı,neşelisi,oyuncusu,sakini,kaprislisi vardır.birazda baht işi :D

+99999
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kedi almak zorun iş

bi arkadaş vardda ordan biliyorum
    |
    |
    "...Satılmışlığın, kahbeliğin, Riyakarlığın, Adiliğin ve Her Çeşit Yabancılaşmanın Karışımı Olan Karanlık Denizin Ortasında, Güneşi Batmayan Bir Ada, Ben Ne Şuralıyım Ne Buralı Adalıyım Adalı. Adam, Ormanlıktır. Dostluk, Yoldaşlık, Mertlik Ormanı. Bütün Adamı Kaplar Erdemin Güneşi, Yirmidört Saat Aydınlatır Adamı. Biz Ada Sakinleri Bilmeyiz KARANLIĞI..." MAHİR ÇAYAN.
  • Yarbay
    2470 Mesaj
    Konuyu ben de takip ediyorum, aynı özelliklerde bir sokak kedisi lazım bana da Sana tavsiyem sokaktan ya da barınaktan beğen. Hem canlı ticaretine bulaşmamış olursun hem de evsiz bir canlıya ev olur

İst
    |
    |
    5022 Mesaj
    Sen o özelliklere sahip kedi arıyon millet o özelliklere sahip birini bulsa evlenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumlu2 -- 9 Kasım 2006; 19:15:52 >
    |
    |
    1288 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Emre

Konuyu ben de takip ediyorum, aynı özelliklerde bir sokak kedisi lazım bana da Sana tavsiyem sokaktan ya da barınaktan beğen. Hem canlı ticaretine bulaşmamış olursun hem de evsiz bir canlıya ev olur

İst

evet katılıyorum bende ole dusunuyorum ama barınağa bakıcam sonra ılk carem ınternetten ev arıyan kedıler olacak saol...

quote:

Sen o özelliklere sahip kedi arıyon millet o özelliklere sahip birini bulsa evlenecek

bencede

peki dişi kediler mi daha sadık canlı olur erkek kediler mi???????????
    |
    |

kedi çok uyuz bi hayvan yaa köpek alın kedilere ölüm :)
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: pinarcik48

kedi çok uyuz bi hayvan yaa köpek alın kedilere ölüm :)

+1965İlla da Kedi Diyorsan Geçen gün Bi Tane Van Kedisi Görmüştüm Hatta Resiminide Çekmiştim Begenirsen Yakala Dersen Bi Koşu Tutup Geliim
    RESM

|
    |

• Yüzbaşı
    329 Mesaj
    Hocam kedi alacaksan dişi alma. Bazılarının huyu kötü çıkabiliyo. benim minnoş adında kedim vardı geceleri çıkıyodu evden sabah geliyodu. bi gece takkip ettim megersem bizim mahallenin kedilerine veriyomussonra hamile kaldı ruhospu nolcaken sonunda kaçtı kurtuldum
    |
    |
    Kediler gerçekten nankör çok kötü bir örneğini yaşadım yazmaya kalktım ama yarım sayfa tutuyor boşuna yazmıyorum sildim.
    3 yıl önce Van kedisi almıştım kucak sevmezdi en sonunda beni annemi babamı parça parça etti ve verdik bir bakım evine.
    Kötü anılardı hala geçmedi ayağımdaki izleri tırmık izi geçmez miymiş neymiş saçma saçma bişeyler aman alırken iyi karar ver, Van kedisi olacak diye şartlanarak gittik ah ah zorum neyse..
    Köpek al daha iyi demicem karar verilmiş ben de bir ara kedi manyağıydım. Ama kuşu yerse pişman olursun bunu da göz önüne al :).
    Ha kuzenimin kedisi fareden korkuyor o derece tırsak ve tembel bir kedi onun gibi bir kedin olursa da kedin mi var yastığın mı var anlayamazsın koyduğun şekilde duruyo kedi öyle kedi de olmaz ama yav
    |
    |

• Binbaşı
    1136 Mesaj
    Benimde Köpeğim Vardı Dişi Kaçıp Duruyordu Bi Gün Okuldan Dönüşte Bi Baktım 4 Köpek Sıraya Geçmiş Sıra Sıra Benim Köpeğe Bişeyler Yapıyorlar Köpek Beni Gördü Koşa Koşa Bana Doğru Gelirken Araba Çarptı Öldü
    |
    |
    90 Mesaj
    kedi alıcaksan sokak kedisi al yavru bulabilirsen öle al ben sokaktan 2 aylıkken almıştım 8 senedir bizimle koynumda uyutmaya alıştırdım şimdi normal çocuk gibi başını yastığa koyarak uyuo dişi kedi almak daha iyidir ama kısırlaştırman gerekir çnk eninde sonunda anne olmak isteyebilir benımkı dolabıma dogurmuştuda ordan biliorum
    |
    |

°`°º¤ø*(¯`•¸ ஐOh my dreams it's never quite as it seemsஐ¸•´¯) *ø¤º°`°
  • Yarbay
    6223 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: EnerMaxTeo

Hocam kedi alacaksan dişi alma. Bazılarının huyu kötü çıkabiliyo. benim minnoş adında kedim vardı geceleri çıkıyodu evden sabah geliyodu. bi gece takkip ettim megersem bizim mahallenin kedilerine veriyomussonra hamile kaldı ruhospu nolcaken sonunda kaçtı kurtuldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 9 Kasım 2006; 20:21:38 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    764 Mesaj
    Kedi eve girdiği zaman evde yaşam değişiyor. kalp hastalarına tavsiye ediyorlar. ayrıca nakör değiller . Sadece gururlu hayvanlar . Amaaaaaa artı ve eksilerini iyi düşünmen gerekir.
    |
    |
  • Yarbay
    4334 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mn.dede

Kedi eve girdiği zaman evde yaşam değişiyor. kalp hastalarına tavsiye ediyorlar. ayrıca nakör değiller . Sadece gururlu hayvanlar . Amaaaaaa artı ve eksilerini iyi düşünmen gerekir.

Valla nankörlük konusu tartışılır da..
    Kedi evine köpek ise sahibine bağlı daha çok. bahçeli bir eviniz varsa rahat edebilirsin ama gelmez falan kafa kurcalar bahçeli evde beslemedim kedi bilmiyorum.
    Onun dışında apartman ortamında vs vs çok yerini değiştirtmeye bakın, hatırlıyorum taşındığımızda 2 gün fıldır fıldır aranmıştı :). bunun dışında birkaç kere yazlığa götürdük (ah götürmez olaydık dürttük deliyi :( )

arkadaşın da dediği gibi kedi alacaksan + ve - lerini iyi düşün, biraz da olsa şans faktörü var tabii..
    |
    |

• Binbaşı
    1790 Mesaj
    arkadaşım ben verebilirim sana kedi (CİDDİYİM) yavru sayılırlar halen (4aylıklar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 9 Kasım 2006; 20:35:51 >
    |
    |
    abi kedi buldum ya 2 aylık sanırım ondan alıcam bi veteriner müşterisinin yawrularından birisini vermek isteyen bi kızla tanıştırdı beni cok saol yinede inşallah onlara ev bulursun ve sokağa atmayın kedilerinizi lütfen unutmayın onlarında canı var

ayrıca su lınkteki kedi sahiplerinin yorumlarını da okuyun...

http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=2&FRef=6&BRef=2847

bir örnek...

Kedinle uyumak kadar huzur verici başka birsey varmı hayatta bilmiyorum. Hele yenı bırgüne gözlerını actığında en derin, en sevimli,saf haliyle sana bakan gözlerle başlamak......
    keşke hayatta olsada hiç yataktan kalkmasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtikk -- 9 Kasım 2006; 20:58:52 >
    |
    |

yavruysa al ama benim gibi büyük kedi alıp sınrada kapı dışarı etme
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.