Şimdi Ara

Sakalım çıkmıyor çok acil :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
29.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar önceden de konu açmıştım ama çıkar diye ümitlendim 21 yaşına girdim bıyık ve cücük var sakal yok sadece faul kısmında, çene altında seyrek yanaklarda tek tük var. Psikolojim bozuldu. Benden küçük çocukların sakalı var benim yok. Ailede köselik yok. Her yerim kıllı yüzümde çıkmıyor lanet olası. Etkili yöntem lazım. Sarımsak gerçekten işe yarıyor mu? Kıl köklerini yakıyor dediler bana. Eğer yarıyorsa denemek istiyorum. Ya da farklı etkili yöntem bilen var mı? Biraz daha mı bekleyeyim. Deliriyorum.

• Acilen sakal mi cikartalim basliga bakar misin
  • parmaklarınla o kılları çek, bıraz acıtır ama sakal cıkmasına yardımcı olur,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 11 Mayıs 2018; 1:57:14 >
  • Gilettenin 5li ve 3lü jiletleri ile haftada 2 kere olunca 1 2 sene içinde gürleşir. Lisede 5li veya 3lü ile tıraş olurken baya gürleşmişti sakallarım ve çenemdeki sakallar. Lise bittikten sonra 1 kere bile jilet vurmadım hafif seyreklik var bu yüzden. Eğer gür olmasını istiyorsan 5li jiletle tıraş ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Gilettenin 5li ve 3lü jiletleri ile haftada 2 kere olunca 1 2 sene içinde gürleşir. Lisede 5li veya 3lü ile tıraş olurken baya gürleşmişti sakallarım ve çenemdeki sakallar. Lise bittikten sonra 1 kere bile jilet vurmadım hafif seyreklik var bu yüzden. Eğer gür olmasını istiyorsan 5li jiletle tıraş ol.
    Her hafta tıraş oluyorum üçlü bıçakla zaten. Yine fark göremiyorum. Kime sorsam çıkar merak etme diyorlar daha ne zaman çıkacak.
  • bu işin tek çözümü minoxildir. eğer sakal köklerin varsa minoxil kullan iki ayda farkı görürsün. minoxil sakalın uzama evresini hızlandırıyor, 25 de dolacak sakallarını şimdi doldurabilirsin.

traş mraş hikaye.

sakalın gelişmesi için asıl kesmemek, uzamasına olanak saglamak gerek.
  • Cileti suratına ter vur kanka sonra sarımsak sür bunu böyle 2-3 hafta 3-4 günde bir yap ama leş gibi kokuyor söyliyim sonda 3 haftanın sonundadüz jilet vurarak kesmeye başla sonra hep kes çıkacak zaten suratında

Ama jiletle sarımsağı sakalın çıkma yerlerine yap yoksa kıl yumağına dönersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

bu işin tek çözümü minoxildir. eğer sakal köklerin varsa minoxil kullan iki ayda farkı görürsün. minoxil sakalın uzama evresini hızlandırıyor, 25 de dolacak sakallarını şimdi doldurabilirsin.

traş mraş hikaye.

Minoxidil ile çıkıyormuş ama sonra dökülüyor diye duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okasif

Cileti suratına ter vur kanka sonra sarımsak sür bunu böyle 2-3 hafta 3-4 günde bir yap ama leş gibi kokuyor söyliyim sonda 3 haftanın sonundadüz jilet vurarak kesmeye başla sonra hep kes çıkacak zaten suratında

Haftada 1 yapsam olmaz mı o günde dışarı çıkmam
  • Sakal serumu dene bakalim bi takip edelim

Olmazsa baska yöntemlere geceriz

Gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: voldemortunvarisi

Minoxidil ile çıkıyormuş ama sonra dökülüyor diye duymuştum.

Alıntıları Göster
    Alalası yok, çıkan sakal dökülmüyor. Minoxili çok erken bırakanlarda dökülüyor. En az 3 ay kullanılması lazım. Before afterlara bakabilirsin netten.
  • quote:

bu işin tek çözümü minoxildir. eğer sakal köklerin varsa minoxil kullan iki ayda farkı görürsün. minoxil sakalın uzama evresini hızlandırıyor, 25 de dolacak sakallarını şimdi doldurabilirsin.

traş mraş hikaye.

Bu adam haklı benim yanlar geldi günden güne sıklaşıyor.Bende hafif kalp çarpıntısı yaptı bıraktım.
    Birde şu açıdan bak saçların hiç bir zaman dökülmeyecek benim sakalla saç paralellik gösteriyor
  • Aynen saçım çok güzel ve hızlı çıkıyor. Sakalın da çok çıkmamasının nedeni bu olabilir.
  • quote:

Alalası yok, çıkan sakal dökülmüyor. Minoxili çok erken bırakanlarda dökülüyor. En az 3 ay kullanılması lazım. Before afterlara bakabilirsin netten.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Nerede satılıyor bu ürün? Eczanelerden temin edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okasif

Cileti suratına ter vur kanka sonra sarımsak sür bunu böyle 2-3 hafta 3-4 günde bir yap ama leş gibi kokuyor söyliyim sonda 3 haftanın sonundadüz jilet vurarak kesmeye başla sonra hep kes çıkacak zaten suratında

Ben her akşam bıyıklara yapıyorum,sonra uyuyorum sabaha kadar kalmıyor kokusu,
  • quote:

Aynen saçım çok güzel ve hızlı çıkıyor. Sakalın da çok çıkmamasının nedeni bu olabilir.
    o yüzden boşver.Suratımda sakal yokken saçlarım feci gürdü şimdi gene gür fakat yanları açıldı sakalda uzatabilecek kadar oldu hangisi desen sakalsız ama çok gür saçlı halim derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babafingo31313131

o yüzden boşver.Suratımda sakal yokken saçlarım feci gürdü şimdi gene gür fakat yanları açıldı sakalda uzatabilecek kadar oldu hangisi desen sakalsız ama çok gür saçlı halim derim.

Alıntıları Göster
    Çocuk gibi duruyoruz böyle de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

Ben her akşam bıyıklara yapıyorum,sonra uyuyorum sabaha kadar kalmıyor kokusu,

Alıntıları Göster
    Çıkıyor mu bari çıkıyorsa hızlı bir şekilde mi?
  • quote:

Çocuk gibi duruyoruz böyle de..

Alıntıları Göster
    Yav sıkıntılımısın sokakta binlerce köse var birini görünce çocuk demiyorum milletin gözünden bakmayı bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babafingo31313131

Bu adam haklı benim yanlar geldi günden güne sıklaşıyor.Bende hafif kalp çarpıntısı yaptı bıraktım.
    Birde şu açıdan bak saçların hiç bir zaman dökülmeyecek benim sakalla saç paralellik gösteriyor

Alıntıları Göster
    Sakal minoxili saç döküyor ama.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.