Şimdi Ara

Kedi aldım beyler SS'li (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cok pısman olucan bız 2 tane buyuttuk ilki buyuyunce cektı gıttı yoluna bu ıkıncı tam serefsız cıktı karnı acıkınca eve gelıyor bos zamanlarında manıta avlıyor oh kepap nede olsa kıyamıyorlar bakıyorlar dıyor bırde benden babamdan hıc korkmuyor karsılık verıyor dısarı cıkartamıyorsun ama annem bagırınca nası kacıcak delık arıyor bır gorcenız essek kadar oldu kucucuktu gozlerı kapalıydı annesını kaybetmıstı ben aldıgımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Oha bu ne be

Çok tatlı bu.Cinsi ne bunun . Bi kedi türü felan mı ?

Hayır kaplumbağa türü. Kapludaxoros

hıçkırarak güldüm

• Tuvalet işini nasıl hallediyorsunuz ? Kedi kumumu alıyorsunuz Ben gece vakitleri parktan dolduruyorum,çamaşır leğenine,zaten tuvaleti de leğen,malum öğrenciyz '' No money freezies life ''/size]
  •  Kedi aldım beyler SS'li
  • Buda Bizim Kedi

Kedi aldım beyler SS'li
  •  Kedi aldım beyler SS'li
  • Benim de kedim vardı yazın. Sokak kedisi. Mahalle kedisi denebilir. Yaşlı kediler. Her sene yavruları olur. Geçen yazki yavruları paçalarıma yapışır kafalarını sürterlerdi. Koştur koştur yanıma gelirlerdi, evin kapısı açılınca. Ufacık gözleriyle başını kaldırır bana bakar, kafasını bacaklarımın arasından geçirerek sürerdi... İp yumağı yapıp eline verince, deme keyfine... Ama büyük kediler çok kıskanırdı. Elektrik direklerine sesler çıkararak tırmanıp, sinirli olduklarını gösterirlerdi...
  • sağlık sebepleri nedeniyle kediyi bugün geri vermek zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

sağlık sebepleri nedeniyle kediyi bugün geri vermek zorunda kaldım.

üzüldüm sorun neydi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.